Opinie o Inter Raber Jerzy Troszczyński w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Inter Raber Jerzy Troszczyński. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Inter Raber Jerzy Troszczyński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Raber Jerzy Troszczyński w Olsztyn

Magda Nowy wpis

Jak dużą ma firma konkurencje na rynku?

Jak długo trwa proces awansu w Raben?

Jakiego awansu jak jesteś operatorem wózka to do końca nim będziesz. Chyba ze ma się dobre kontakty z kierownikiem odzialu i lubi się siedzieć pod stołem jak kierownik magazynu. Żadnych awansów nie ma to tylko głupie gadanie i wypisywania głupot w ogłoszeniach

magazynier Nowy wpis

Całe życie. Nigdy żaden magazynier nie awansował

Dawid

Generalnie w pracy trzeba pracować i firma tego oczekuje, to prawda. Za dobrą prace potrafi docenić dlatego ja polecam.

@Dawid

To pisze kierownik magazynu :)

magazynier Nowy wpis

Jak nie ma ludzi to musimy dwa razy dziennie przychodzić do pracyna rano i wieczór bez zachowania przerwy.Żywnośćjest przewożona z chemią.Tiry parkują za darmo pod oddziałem zamiast płacić za parking. Przewożnicy Ci sami nigdy się nie zmieniają.Jednym słowem (usunięte przez administratora) Ciekawe co na to inspekcja pracy jak ludzie 2 razy w ciągu doby pracują. Oczywiście w papierach wszystko ok .Zakald co roku odbudowuje kierownik , który ewidentnie nie chce awansować bo gdzie będzie miał lepiej niż z przewożnikami.Szef transportu ma swoje busy i puszcza na najlepsze trasy gdzie można tirem wjechać hahah. Magazinier musi sprzątać na podwórku,odśnieazć w zimę i dodatkowo zbierać śmieci w innych działach .Fizol jest tam traktowany jak śmieć. Jak problem to zawsze składają ofiarę z magazynu!! Ktoś to kiedyś na bank przerwie

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Inter Raber Jerzy Troszczyński? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Aneta

Raben jest obecny na rynku europejskim od ponad 85 lat oferując kompleksowe usługi logistyczne. Poszczególne oddziały firmy zlokalizowane są w 12 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Słowacji, Ukrainy, Węgier, Włoch i Rumunii. Myślę, że praca w firmie o tak szerokim zasięgu mogłaby być super doświadczeniem. Czy ktoś z Was wie coś może o planowanej tam rekrutacji? Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

EVE
@Aneta

Nie sugeruj się tym co widzisz na stronie Raben. W Olsztynie wygląda to zupełnie inaczej. Stary rozsypujący się oddział. Bardzo niskie stawki, nadgodziny na stanowiskach umysłowych NIEPŁATNE :) a roboty zawsze na ponad 8 h :) non stop ktoś się tam zwalnia a kierownik co roku odbudowuje oddział od początku. Podjedz najlepiej pod oddział i pogadaj z ludzmi ,,na papierosie" STANOWCZO ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE -BRAK PERSEKTYW

Nie da się normalnie pracować ciągła gonitwa.Kierownik oddziału to jedna wielka porażka nie dba o ludzi dla niego najważniejsze tabelki.

Magazynier

Nie polecam praca ciężka zero przerw godziny pracy 3-11 albo 14-22 kierownik odzialu jak i kierownik magazynu nie wiedzą na jakim świecie żyją ,tylko tabelki i tabelki nie interesuje ich co pracownik ma do powiedzenia tylko tabelki. Ciągle brakuje pracowników a o tych co są się nie dba nie polecam żadnemu wozkowemu pracy na magazynie szkoda nerwów i czasu

EVE

Nie polecam pracy w tej firmie. Nie wypłacają płatnych nadgodzin na stanowiskach umysłowych .Pracujesz 8 h za kasę a resztę za darmo aż dokończysz zadania np. +4 h gratis i tak codziennie. Zarobki śmieszne nie adekwatne do realiów dzisiejszego rynku pracy.Tam czas się zatrzymał dawno temu.

Nie polecam. Wyzysk. Robisz nadgodziny za darmo. Kierownik tylko z tekstem "co mam Cię po ramieniu poklepać?". Nie masz nigdzie wsparcia. Trener ? Zapomnij. Obiecują złote góry. Wypłaty marne. Najniższa krajowa. Kierownik nie wiem kto go awansował, sam nic nie potrafi. Jak jesteś kapusiem to będziesz miał dobrze. Kierownik zna Cię tylko jak coś chce. Stary pracownik ma gorzej niż nowy. Bo o nowych przecież trzeba dbać, a Ty jesteś stary pracownik to i tak tu będziesz pracować.Zastanów się dobrze, bo praca zła nie jest, ale ludzie owszem. Zwolniłem się bo ile można w takim (usunięte przez administratora) siedzieć.

Kierowca

Tragedia. Pracowałem tam jako kierowca. Wytrzymałem miesiąc (8 lat u poprzedniego pracodawcy). Każdy sobie nawzajem nogi podkłada, byle by miał gorzej niż on sam. A dziewczyny w biurze wsadzają obciążenia za byle co, z uśmiechem na twarzy, świetny sposób by się dowartościować. Oczywiście są osoby godne szacunku i uczciwe, jednak myślę że albo długo tam nie pociągną, lub otoczenie je zepsuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Raber Jerzy Troszczyński - Olsztyn

Inter Raber Jerzy Troszczyński
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Jeziorna 1 lok. 9
    10-153 Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042