Opinie o Prestito Bankier w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Prestito Bankier. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Prestito Bankier o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prestito Bankier w Tychy

Kacper Nowy wpis

Skąd pochodzą właściciele firmy ?

galileusz Nowy wpis

Praca ok tyle że bardzo ciężko coś dla ludzi znaleźć ponieważ same trupy tam dzwonią :) a tak na marginesie to nie przesadzał bym z tymi 4-5 tyś. tak średnio 1500

As Nowy wpis

ludzie co to znaczy dobrze zarobić dla Was? mogę prosić o konkrety? ile w słabym miesiącu ile w najlepszym? netto

Grzegorz Nowy wpis
@As

Jeśli pracujesz uczciwie a nie spędzasz pół dnia na fb , jeśli znasz produkty i umiesz rozmawiać z klientami to możesz zarobić dużo powyżej średniej krajowej - jak ktoś pracuje cały miesiąc to zarobki są rzędu 4-5 tyś, jak nie pracujesz, nie znasz produktów nie umiesz rozmawiać z klientami i sam nie wiesz po co pracujesz to nic nie zarobisz - to jest praca na prowizji - zasady są proste - pracujesz to zarabiasz

Jacek

Polecam tą firmę - można dobrze zarobić - fajna atmosfera - miło się pracuje - nie ma wyścigu szczurów - każdy jest sprawiedliwie traktowany. Jak pracujesz to zarobisz i to niezłe pieniądze !

Doradca Klienta

rekrutacja przebiegała w bardzo miłej atmosferze - prowadził ją menadżer firmy - zapytał o dotychczasowe doświadczenie, o to jak spędzam wolny czas, opowiedział mi o firmie i o oczekiwaniach wobec kandydatów oraz o terminie zakończenia rekrutacji

dostałam do wykonania zadanie sprzedażowe nie dostałam pracy ale po zakończeniu rekrutacji dostałam maila z podziękowaniem za udział w spotkaniu i z życzeniami powodzenia w szukaniu pracy i w przyszłej pracy zawodowej - to było bardzo miłe

Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Roman z Poznania

Firma godna polecenia - zresztą to nie tylko moja opinia, wystarczy poszperać po internecie - nie często się zdarza żeby pośrednik mógł się pochwalić tak dobrymi opiniami. Przyznam że zanim do nich trafiłem to sprawdzałem firmę w internecie, dobre opinie również zaważyły chociaż chyba nie do końca wierzyłem w to wszystko. Teraz bije się w pierś - firma naprawdę bardzo rzetelna, od samego początku dobry kontakt, jasne informacje, wszystko dobrze wytłumaczone - polecam każdemu kto szuka finansowania.

nowy

pracuję w tej firmie od kilku dni - uważam że mają ciekawe produkty dla klientów, generalnie każdego klienta można w coś "ubrać" no chyba że ma windykacje długi w zus i zawieszoną firmę .... fajni ludzie - mam nadzieję że uda mi się zakorzenić na dłużej - osobiście polecam każdemu kto szuka pracy i nie ma problemu z pracą z klientem

nowy

rozmowa przebiega w bardzo luźnej atmosferze, nie ma spinki jak w korpo, chociaż i tak wyciągają z człowieka to co chcą wiedzieć - czekam na odpowiedź Jeśli chodzi o warunki to jak się pracuje to się zarabia - mnie zaciekawiły duże prowizje i możliwość przejścia na umowę o pracę. Nie wiem czy zadzwonią - ale czekam - byłoby fajnie tam pracować . zobaczymy

BBB

spoko warunki finansowe - możliwość umowy o pracę ja musiałem zrezygnować ze względów rodzinnych ale jak sobie wszystko ogarnę to na pewno tam wrócę - właścicielka powiedziała że ma otarte drzwi więc na pewno jeszcze Wam napisze kilka słów o tej firmie .

Dorota

Witam, byłam na rozmowie w tej firmie. Fakt ciężko znaleźć siedzibę nawet jak się zna Tychy. Bardzo miła kobieta a rekrutacji, wszystko mi wyjaśniła, powiedziała na czym polega praca, jakie mają oczekiwania wobec kandydatów, pokazała mi biura. Osobiście bardzo mi się podobało i podejście do mnie ( a byłam już na kilku a może i kilkunastu rozmowach w swoim życiu) i miejsce pracy i warunki finansowe. Teraz czekam na telefon - i przyznam, że mam nadzieję iż dadzą mi szansę na pracę w finansach - pomimo że nie mam doświadczenia. Jeśli uda mi się tam zacząć pracę to napisze jak to wygląda po jakimś czasie. ale na chwilę obecną jestem bardzo pozytywnie nastawiona.

eks pracownik

Witam, natrafiłam na powyższe wpisy przez przypadek szukając zupełnie innej firmy. Pracowałam w Prestito kilka lat temu - nie wiem jakie są teraz warunki finansowe ale wtedy można było dobrze zarobić jak się miało sprzedaż - czyli jak wszędzie w finansach. Plus był taki że właścicielka to naprawdę fajna babeczka - można z nią porozmawiać, zawsze pomaga w pracy, zawsze ma czas dla pracowników - ludzie naprawdę ją szanowali. Dobry szef to skarb. Ja sie zwolniłam ze względu na dojazdy i sytuacje rodzinna - jeśli tam się nie zmieniły osoby u steru to uważam że praca jest godna polecenia.

Powiem Ci tak, idź na rozmowę zobaczysz jakie są warunki finansowe - bo przecież o to chodzi w pracy żeby móc zarabiać. Ja byłam u nich na rozmowie - warunki dla mnie były ok, jedyne co to trudno znaleźć tą firmę za pierwszym razem. Atmosfera wydaje się normalna, zwykłe biura, trochę młodych ludzi. Musisz pracować jak wszędzie żeby zarobić - ale wszystko Ci wyjaśnią na rozmowie, ja już pracowałam u pośrednika i tam nie miałam takich prowizji od sprzedaży, nie wiem jakie mają produkty ale skoro są tyle lat na rynku to jakoś muszą się sprzedawać :) Czekam na telefon - jak mnie przyjmą to Ci napisze jak to wygląda od środka, a teraz proponuje żebyś poszła na rozmowę i sama zobaczyła.

szukająca pracy

Witam, jestem umówiona na rozmowę o pracę w firmie Prestito Bankier czy ma ktoś jakieś informację nt. tej firmy ?? Znalazłam na internecie że działają od 2011 roku i trochę opinii klientów ale nic o pracy - czy ktoś coś wie. Byłabym wdzięczna za każdą informację.

Zostaw merytoryczną opinię o Prestito Bankier - Tychy

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prestito Bankier?

Kandydaci do pracy w Prestito Bankier napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prestito Bankier
4.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • ul. Jemiołowa 12
    43-518 Tychy