Opinie o Jatomi Fitness w Warszawa

<p align="justify">Jatomi Fitness </br> Jatomi Fitness z 37 klubami jest największą siecią fitness w Polsce. Pozostałe kluby zlokalizowane są w Czechach, Indonezji, Malezji i Tajlandii. Celem firmy jest dostarczenie klubowiczom najlepszej obsługi w zakresie fitnessu i zdrowego stylu życia. Kluby Jatomi oferują najwyższej jakości sprzęt siłowy i cardio, autorskie, zgodne z najnowszymi trendami rynkowymi zajęcia grupowe oraz indywidualne podejście do obsługi klienta rozumiane jako pełne wsparcie nie tylko w czasie ćwiczeń w klubie, ale też przed pojawieniem się w nim oraz po skończonym treningu. </p>

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jatomi Fitness w Warszawa

R.I.P. ['] ['] ['] Nowy wpis

Dzieki za Agorę , to był dobry klub w tym syfiatym miescie.

Alicja Nowy wpis

Czy ktoś orientuje się jak wygląda aktualnie sytuacja firmy Jatomi Fitness i jej pracowników? Co się dzieje z aktualnymi pracownikami tej firmy? Czy do tej pory byliście zadowoleni z pracy dla tej firmy? Napiszcie proszę coś więcej, osoby zainteresowane pracą w branży fitness często odwiedzają ten wątek. Udzielcie im kilku wskazówek.

Kasia Nowy wpis

Tony Cowen wydal 10 milionów na otwarcie siłowni Tonezone w Gdańsku a jak tu widzę nie ma pieniędzy na zaległe pensje praxownikow. Smierdzaca sprawa

Stefan Nowy wpis

Czy coś dzieje się w firmie?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jatomi Fitness? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Rayan

Już 11 klubów zamkneli.

Naszczęście już nie pracuje w tym "miejscu". Ale niestety nie została mi do tej pory wypłacona pensja... winni są dość sporą sume. Czy ktoś miał podobną sytuację? Ile miesięcy czekaliście na uczciwie przepracowane pieniądze? Czy jest szansa na dostanie ich?

@:(

I jak wygląda sprawa na chwilę obecną z wypłatami wynagrodzeń?

123r
@anonymous

jak narazie są terminowo wypłacane.

@anonymous

Haha ja wciąż na nią czekam, sprawa będzie szła dalej do innych już "organów" może pójdą w strone uczciwości... kto wie

Najgorsze jest to że wielu pracowników przez kilka lat oddało tej firmie wiele swojego czasu wyrzeczeń ,nerwów,i wiele stresów od tzw. Targetów!!a w tej chwili nikt Nam nie potrafi spojrzeć w oczy z zarządu aby powiedzieć jak wygląda sytuacja w firmie.Jakie kluby mają potencjalnych kupców a które nie.Od samego początku bałagan w firmie. Ciekawe kto wie że azja ma już kupców a Czechy są również na sprzedaż.

Właśnie C.O Jatomi poteierdził likwidację Jatomi ,sprzedaż oraz zamknięcie części klubów.

Julita

O czym wy piszecie? W necie nic nie ma o żadnej sprzedaży!!

Janusz
@Julita

A jak ma się sytuacja w Poznaniu kluby też są zagrożone?

@Julita

chyba pracownicy wiedzą lepiej co się dzieje w firmie niestety to prawda.

@Julita

każdy klub jest zagrożony oficjalnie, cała spółka w likwidacji więc Butom,Szczecin itd

Nie możemy towaru na recepcje już zamawiać, lodówki kazali nam rozmrozić i pochować. Dostaliśmy informacje, ze do 31.03 wszystkie kluby mają się zamknąć.

Ja jeszcze pracuje tam ale to już koniec jatomi wszystkie cluby do zkniecia tak nas wystawili powiedzą pewno tydzień przed zamknięciem i maja to w (usunięte przez administratora)

Klubowiczka

Czy to prawda ze Jatomi Angel City zostało sprzedane? Może cos więcej jest wiadome na temat reszty klubów? Szkoda mi klubu i pracowników....

@Klubowiczka

Tak wszystkie się likwidują:(

Czy to prawda, że Angel City przejmuje jakaś inna sieciówka?

Złoty

A co my z Złotych Tarasów mamy powiedziec? Tydzien przed zamknięciem klubu nam powiedzieli " oficjalną informację" ...

ciekawy
@Złoty

Jaka to oficjalna informacja ?

Freya
@Złoty

Taka że Jatomi boi się przyznać że już skończyła się ich rola w branży ... pracownikom bardzo współczuję. Firmie... Też współczuję. Że do końca nie zauważyli jakich mieli cudownych ludzi u siebie i jak wiele mogli z nimi osiągnąć.

Pracownik w Supersamie

Super team, szef i atmosfera na klubie, ludzie którzy nie potrafią zrozumieć sensu tej pracy nie powinni się wypowiadać na temat tej firmy. Ludzie piszą negatywne komentarze ponieważ byli nie doszkoleni i robili wiele błędów przez co klienci mieli ogromne pretensje. Bardzo polecam tą pracę, spełniam się w tym co robię. Trzeba mieć pozytywną energię na zmienianie ludziom życia poprzez zapisywanie ich na siłownię. czym jest Jatomi Fitness? Nie jesteśmy zwykłą siłownią czy klubem fitness, my opiekujemy się swoimi klientami i zmieniamy ich styl życia. Pozdrawiam :)

tbrc

Jestem pracownikiem Jatomi Fitness w mniejszym niż Warszawa miescie. Powiem szczerze-gdyby nie kadra na pewno by mnie tam nie było. Totalny brak szacunku do pracownika, zero doceniania, nagminne ucinanie pensji, bonusów, degradowanie pracowników, bo niby likwidacja stanowiska. Doliczanie się swoich prowizji z tytułu podpisanych umow graniczy z cudem. Pracuje w tym klubie od ponad 5 lat. nie było miesiąca aby wyplata zgadzala się na 100%. Najwazniejsze ze hajs zgadza się regionalnym, "dyrektorom"... mr RC i TB zerowe pojęcie o zarządzaniu, dla nich licza się tylko targety, choćby skały srały-musisz mieć target i to w każdym departamencie.

Aga

Byłam kiedyś klubowiczem tej siłowni ( CH Manufaktura Łódź)tylko 2 tygodnie i pierwsze co mnie najbardziej zdenerwowało to zachowanie i wygląd konsultantki Pure makijaż miała za mocny jak na sylwestra 10 kg podkładu, czarne kreski na powiekach a sylwetka mało wysportowana była bardzo niemiła kto tak się na siłownie tak mocno maluje ?!!!!!!! niech jedzie do Dubaju puszczać się z arabami jak jej się nie podoba ta praca !!!!!!!!!!!

kik

Jatomi to organizacja pełna niedouczonych "korposczurów" w administracji - każdy boi rozmawiać się z klientem... -tzw. pożal się ...menadżerowie nie mają podejścia do Klienta... klient to wróg - traktują go z góry bez szacunku i podstawowych zasad dobrego wychowania - godne współczucia są panie w recepcjach które muszą świecić za nieudolne decyzje kierownictwa. wiedza o marketingu, PR czy obsłudze klienta nie mówiąc o crm - to już czarna magia. po rozmowie z kierownikiem w Koronie - dochodzi się do wniosku ze nie rozumie co się do niego mówi, nie rozumie słów które wypowiada myli pojęcia - nie mówiąc o zrozumieniu działania organizacji w jakiej działa - bez kompletnej refleksji podejmuje błędne decyzje jeżeli w ogóle to robi - to marionety - automaty które nie wiedzą jak traktować klienta. niestety pieniądz rządzi dlatego zatrudnia się za minimum niekompetentnych ludzików nieznających zasad zarządzania marką i dobrym imieniem firmy - psują to swoją głupotą i niekompetencją.

To juz nie jest ta sama firma co na poczatku wyzysk na każdym kroku mobbing

Najwięszy bład w życiu

Nie wypłacanie całych pensji, ganianie za wyjaśnieniem tego juz pół roku. Nikt nie chce powiedzieć dlaczego, a co gorsza nikt nie chce wyregulować brakujacych pieniedzy. Traktowanie pracowników na poziomie Zerowym! Nawet raz dostałam odpowiedz, że pieniadze przepadły i już ich nie dostane.

Zostaw merytoryczną opinię o Jatomi Fitness - Warszawa

Jatomi Fitness