Opinie o Megami w Żary

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Megami. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Megami o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Megami w Żary

ADMIN2

Witam dostalem propozycje pracy w tej firmie wyjazd do niemiec co sądzicie o tej firmie jakie są zarobki dla początkujących ? Czego można sie spodziewac? Warto przyjąć tą oferte?

Szanowny
@ADMIN2

Moim zdaniem nie warto pchać się do Megami. Obiecują gruszki na wierzbie a po przyjeździe na miejsce czar pryska. 10€ na godzinę w Niemczech to jakiś śmiech na sali. Warunki okropne. Do tego dochodzi wyżej wymieniony Pan Niemiec który jedyne co potrafi to drżeć jape na wszystkich, nawet tych dużo starszych od siebie. Odbijanie z wypłaty za nie przyjście do pracy o którym nie ma ani słowa w umowie... Pracuje tutaj drugi miesiąc i jednocześnie będzie to mój ostatni

Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Co wchodzi w socjal Megami?

ADMIN2

placa na czas najwazniejsze

Były
@ADMIN2

Poczytaj opinie.bedziesz sam wiedział.pracowalem nie polecam.problemy jak odchodzisz niesamowite.

Szanowny Nowy wpis

sebiksik Nowy wpis

Zabierają coś nie informujac o tym pieniędzy. Zdecydowanie nie polecam

profesor Nowy wpis

Nie polecam. bank godzin kto to nawet wymyślił zjazdy , narzedzi mieskzania, droga odbijane

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Megami? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
miter

ogólnie firma ok , Pan Krzysztof SZ. fajny człowiek założyciel tej firmy , ale nie do końca orientujący sie co u niego na podwórku sie dzieje . wypłaty ok na czas i zgodnie z tym czego oczekujesz . inwestowanie w ludzi typu KRZYSZTOF NIEMIEC to jeden wielki i ogólny błąd , gość wykorzystuje swoją pozycje do zatrudniania rodziny która ciagnie kase z kilometów od tatusia po kuzynów którzy obsrani nie przychodzą do pracy . dalej co do krzysztofa niemca , wieden wielki bład wiesniak nie mający pojecia o rozmowie z pracownikiem , bez kultury co do ludzi , uważający się za najmadrzejszyego na swiecie , jedna wielka pogarda , firma ma perspektywy pracuje tu już 5 lat . szacun do pani ALEXANDRY , ogólnie jesteM teraz na Belgi znowu pod krzysztofem N i znowu nic nie ogarniete po za rodzinnymi układami . troche to smutne ale ktoś temu komuś daje szansę I MOIM ZDANIEM PRZEZ TEGO PANA DUZO TRACI .

byly pracownik
@miter

To prawda ten czlowiek to porazka (usunięte przez administratora)taki a (usunięte przez administratora) lataja za nim jak psy goncze mialem niestety przyjemnosc z tym panem pracowac nie polecam wogole nie potrafi ludzi zorganizowac do pracy tyle w temacie.

Krzys
@miter

Od kiedy szybkim szymmmm otworzył megami???

...
@Krzys

Czy dostane sie do tej firmy ? Jakie zarobki ? Czy są wyjazdy za granice ?

Mieczysław
@miter

Na forum Gowork.pl nie wolno podawać danych osobowych innych osób. Dotyczy to także inicjałów, po których mogą być rozpoznani. Jest to sprzeczne z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Staraj się proszę do niego stosować przy tworzeniu kolejnych wpisów. Myślałeś może, jak mógłbyś poprawić atmosferę w pracy, żeby wzajemne relacje były bardziej przyjazne? Napisz kilka słów na temat kwestii zatrudnienia - jakie warunki pracy obowiązują w firmie? Czy do wynagrodzenia przysługują bonusy takie, jak pakiet socjalny, premie lub szkolenia dające nowe uprawnienia?

regulamin
@miter

Ten wpis łamie regulamin gdyż udsotępnia imię i nazwisko pracownika.

Jolanta

Czyli kto inny jak już?

Pracuję dla tej firmy od dawna, podchodząc do swoich obowiązków bardzo poważnie. Mogę polecić wszystkim, którzy do pracy nie przychodzą wyłącznie po pieniądze. W kwestii płatności nie mam zastrzeżeń. Zawsze na czas, często nawet przed terminem.

dawny pracownik
@anonymous

tak powiadasz?ja tez robilem i wiem jak tam praca wyglada placa ok tylko pracujesz u niemca czyli jak tutaj juz jeden napisal ostatnia krople potu z Ciebie wyciagnie a jak nie to beda Ci stawke urywac bo malo metrow,wolno itd.a co do kasy to tez bym tak nie byl pewien do konca poz atym maja swoich starych pracowników z czego wieksza polowa to podpierdalacze taka prawda wszystko w temacie

Zszokowany
@anonymous

Niesamowite i urzekła mnie twoja historia.Skoro jest tak idealnie to podpisz się imieniem i nazwiskiem i każdy z nas byłych i obecnych się wypowie.Ja znam tylko jednego który nie przychodzi po pieniądze a po to by polezec oraz posluchac co mowia inni.To kuzyn Dario G

LASKA
@Zszokowany

Co wy tu pierdolic.e. :) ja pracuje w tej firmie juz 9 lat. I kazdemu polecam ta firme. Na tym forum pisza ludzie ,ktorzy nie nadaja sie do pracy.. dlaczego nie napisze nikt . Kto pracuje w tej firmie do tej pory.. zawsze beda plusy i minusy. :) ale co do tych negatywnych opini. To moim zdaniem napisali to jakies pokemony. Ktorzy do pracy przychodza tylko odjeb.c swoje i wziasc kase. . A nie na tym to polega. :) pozdrawiam bylych opierdala.czy :)

Dawny pracownik
@LASKA

Haha nikt nie musi tutaj niczego udowadniac ludzie pisza poprostu jak w tej pseudo firmie jest i kazdy ma do tego prawo

Kornik
@LASKA

Laska akurat na Ciebie złego słowa nie powiem.Uczciwie pracujesz i pomagasz innym.Ale przyznaj że o dareczku można bybpisac i pisac

Dominik
@Kornik

Każdy z was pokemonow tu płacze ze tak (usunięte przez administratora) ale (usunięte przez administratora) za 1800 zł z was nikt nie chce! Zamias się cieszyć ze wszystko macie płacone i zarabiacie pieniądze na czysto i to co najmiej 3 razy tyle co w kraju to narzekacie !

Kornik
@Dominik

Czlowieku pracuje w kraju za 5 tyś i mam w...e na pseudo firemki i podpierdalaczy

@Dominik

milcz szymanski lepiej bo na sama mysl o tobie to rosnie m i cisnienie NIEMCU ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tomasz
@anonymous

Firma (usunięte przez administratora) jakich mało !!!

Artur
@anonymous

Pracowałem z tej firmy w szkoci do dziś nie otrzymałem wynagrodzenia,omijać szerokim łukiem !!!

Krzysztof
@anonymous

Banda złodziei tylko orać za parę groszy a jak czas wypłaty to zawsze coś brakuję. Nie polecam tej firmy !!!

Al Komendanto
@LASKA

O czym ty piszesz .Opisz więc swoich kolegów z Żar i Sieniawa.Podpierdalaczy i opierdalaczy.Co to zwalniali się z ryjem A później wracali.Darus co wiecznie (usunięte przez administratora) i oprócz siedzenia na fejsie nie robił nic .Wiśnia z Matim co szumnie się zwalniali A później wracali .wielu by takich wymieniać.Pracowalo wielu sztywnych i prawilnych chłopaków. Do Ciebie też nie mam nic Krzysiu i Twojego brata.Ale reszta pociotkow to leszcze bez honoru.szczegolnie już daruś Któremu nawet w Szwecji proponowałem ustawie ale się zesral

...

????????

Nie polecam może zarobisz coś ale mają bank godzin kto to nawet wymyślił zjazdy odbijane

kolega2.0

ja wam powiem tak tego kto wymyślił ten bank czasu to niech sam se tak pracuje, jesteś uwiązany jak ten psiak. premie miały byc ale ja nie widziałem i dlatego poszedłem na Niemcy do Perfekt Isolierung tutaj kasa lepsza bo mam 14 eur na monterce od zaraz minął miesiac i kasa za godziny na koncie. poszedłem z dnia na dzień. dostałem to co ustaliłem .ja tylko zostawie kontakt dla chetnych 12 268 32 80. polecam! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jako tako

Tragedia...

Łukasz W.

Nie pracuje w tej firmie, ale z ludzmi... Firma szrot, nie ludzie, omijać szerokim łukiem :)

XP

Witam, posiadamy wolne miejsca. Praca w Niemczech. Dobra atmosfera i dobre zarobki. (usunięte przez administratora)

MIREK
@XP

Proszę o aktualny numer telefonu,bo takiego numeru jak jest podany to niema

Pddd
@XP

A jakie są to niby dobre zarobki w Niemczech? Ile za godzine? Z tego co mi wiadomo to mawet 9tys nie wyciągnie... (usunięte przez administratora)

Grażyna
@Pddd

@Pddd Wiecie, gdzie mogę znaleźć aktualnie oferty pracy Megami? Firma prowadzi rekrutacje?

florian

@KURAKURA Może podzielisz się swoimi uwagami? Chyba, że to konkurencja tak inspiruje?

KURAKURA

TO JEST SZOK CO TU SIE DZIEJE W TEJ FIRMIE

Jeszcze pracownik

Godziny znikaja i w zaden sposob nie mozna odzyskac tych pieniedzy... Czeski film... Nikt nic nie wie... Wiec kto jest za to odpowiedzialny.... Szukaja oszczednosci na kazdym kroku.... Maja wiecej niz inni ale chca wiecej wiecej... Smiech na sali

Danuta

@Jeremi, nie rozumiem Twojego komentarza. Forum Gowork służy do wyrażania opinii o pracodawcach. Ma być zbiorem pomocnych informacji dla osób, które szukają zatrudnienia. Jeśli pracujesz w Megami to zachęcam Cię do wyrażania opinii o pracy w tym miejscu.

Danuta

@Nowy !!, domyślam się, że jesteś pracownikiem w Megami. Czy możesz zatem powiedzieć jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane? Jak oceniasz atmosferę pracy? Czy można liczyć na premie? To będą cenne informacje dla osób, które chcą podjąć pracę w tym miejscu.

Jeremi
@Danuta

Danuta A Ty książkę piszesz czy Szymek kazal

Danuta

@Szymtrup, Twoja opinia jest bardzo ogólna, czy mógłbyś ją rozwinąć? Zachęcam Cię do napisania merytorycznej wypowiedzi, która będzie zgodna z regulaminem tego forum oraz pomocna dla osób, które planują podjąć współpracę z Megami.

Ciekawy

Chciałbym zmienić pracę i zastanawiam się nad tą firmą. Ale czy warto. Czy jak macie pracę w Niemczech to w ciągu miesiąca ile wyciągnięcie i ile trzeba przepracować aby kwota była konkretna.

Szymtrup

Brak słów, ogolnie jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Nowy !!

Są jakies wyjazdy za granice we firmie megami ? !!

Zostaw merytoryczną opinię o Megami - Żary

• Jak się pracuje w Megami?

Zobacz opinie na temat firmy Megami tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Megami?

Megami
1.2/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Bohaterów Getta 5
    68-200 Żary