Juka Usługi Pogrzebowe Rafał Węsierski

Starogard Gdański

Opinie o Juka Usługi Pogrzebowe Rafał Węsierski

kto wie. 2011-10-19 03:31
To fakt najgorszy zaklad jaki znam!!! same przekrety i do tego jeszcze ta \"mamuska\" co pracuje w szpitalnym prosektorium to matka tego wlasciciela tej juki.
AnkaC 2014-03-14 19:09
Ja kilkanascie lat temu mialam zle doswiadczenie zwiazane z ta firma. (usunięte przez administratora)
seba 2015-10-28 20:32
LUDZIE KOCHANI DLACZEGO NIC WIECEJ NIE PISZECIE

MY TEZ SIE NABRALISMY JECHALISMY 600KM. A ONI POWIEDIELI ZE SPRZEDANY JAK BYLI MZ JUZ NA MIEJSCU MASAKRA KLAMCA OSZUST NACIAGACZ

KOCHANI UWAZAJCIE POGRZEBY TO NIE ZARTY
zond 2016-04-20 08:04
widzę , że firma juka to w takim razie bardzo doświadczony twór. Nie spodziewałem się , że już od tylu lat działają
gufi 2016-12-19 17:51
Jakis czas temu bylem na pogrzebie organizowanym przez zaklad JUKA i nie jestem zadowolony miedzy innymi przez wygloszona przemowe jednego pana z obslugi to byl jakis cyrk ponadto pogrzeb ten zalatwiala znajoma i okazalo sie oszustwem reklamowanie pogrzebow ze zaczynaja sie od 1490zl a tak naprawde nie wystarcza zasilku pogrzebowego czyli 4000zl. Nie polecam tego zakladu!
Zostaw swoją opinię o Juka Usługi Pogrzebowe Rafał Węsierski - Starogard Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Juka Usługi Pogrzebowe Rafał Węsierski