Opinie o Usługi Pogrzebowe Juka Rafał Węsierski w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Usługi Pogrzebowe Juka Rafał Węsierski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Usługi Pogrzebowe Juka Rafał Węsierski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Pogrzebowe Juka Rafał Węsierski w Starogard Gdański

Czy firma Usługi Pogrzebowe Juka Rafał Węsierski kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Odpowiedź Nowy wpis

A czy w firmie pracuje kobieta i mężczyzna na równorzędnym stanowisku? Czy kobieta i mężczyzna wykonuje dokładnie te same czynności w tej firmie? Może się coś w obecnych czasach zmieniło i kobiety również są zatrudniane do kopania dołków (?) Tak sobie właśnie pomyślałem (????)

Ania Nowy wpis

Już kilkukrotnie korzystaliśmy z usług zakładu pogrzebowego Juka. Nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Zarówno załatwianie spraw związanych z pogrzebem jak i sama obsługa pogrzebu na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam.

Jan P.

Hmmm wiec może po kolei: Zachowanie obsługi podczas ceremonii to jakiś teatrzyk. Ceny usług bardzo wysokie w porównaniu co do usług. Tak jak ktoś już prędzej pisał, mamuśka pracująca w prosektorium i namawiająca na wybór ich zakładu pogrzebowego.

The only true Nowy wpis
@Jan P.

Teatrzyk to jeszcze mało powiedziane. Byłem naocznym świadkiem jak pracownicy tej firmy jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnej ceremonii czekając na tego który tym bardziej powinien oddać hołd, po przybyciu w pierwszej kolejności nastąpiło podziwianie fury tego co za chwilę założył sukienkę po chwili udając księdza a Ci z wspomnianej firmy zaczęli udawać przykładnych pracowników firmy pogrzebowej, nieudolnie oddając część zmarłemu. Najgorszy pseudo-katolicki obrzęd pogrzebowy. Ale co tu się dziwić jaki naród taka wiara-pfuu

Pełen profesjonalizm. Począwszy od zabrania zwłok ze szpitala. Z uwagi na jutrzejsze święto nie było możliwości pożegnania się ze zmarłym wujkiem w kaplicy przed wyjazdem na spalenie zwłok dostaliśmy możliwość pozegnania się w prosektorium. Pani nie poganiała czekała jak się pożegnamy spokojnie. Był to dla nas bardzo trudny czas pani Ania bardzo znakomita sympatyczna kobietka pomogła nam we wszystkim i doradziła nie wciskając niczego jak robią to vo niektórzy. Polecam z całego serca panią Anie w przygotowaniach do ostatniej drogi zmarłego. I co ważne szef z żoną byli na miejscu i również z ich strony byliśmy odpowiednio potraktowani i angażowali się aby szybko odbył się pogrzeb. Bardzo serdecznie polecam ten zakład.

Brałeś udział w rekrutacji do Usługi Pogrzebowe Juka Rafał Węsierski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ANIA B.

BARDZO ZADOWOLONA. OBSŁUGA CEREMONII NA BARDZO WYSOKIM POZIOMIE. PEŁEN PROFESJONALIZM. DZIĘKUJĘ I POLECAM INNYM.

ZagubionaKMK

Jeśli miałabym polecić któryś z zakładów pogrzebowych, to zdecydowanie jest to Juka. Pełny profesjonalizm. Nie dość, że wiedzą co robią, to są przy tym bardzo uprzejmi i delikatni. Piszę o własnym doświadczeniu. Dziękuję

Aleksandra

Usługi pogrzebowe Juka - pełen profesjonalizm, począwszy od momentu zaopiekowania się ciałem mojego ukochanego Taty - pełna kultura , wyrazy współczucia dla rodziny i szacunek do zwłok, po obsługę najwyższej klasy w biurze - ustalenia i pokierowanie rodziną , przygotowanie wiązanek, ubranie Taty, pomoc w wyborze trumny, obsługa panów w kościele i na cmentarzu oraz przepiękna przemowa pana Adama na cmentarzu w imieniu rodziny i słowa dodane od siebie płynące z serca. Sprawne i szybkie założenie drewnianej obudowy na grobie. Za to wszystko dziękuję w imieniu całej rodziny córka zmarłego Lecha - Aleksandra. Gorąco polecam ten zakład pogrzebowy.

gufi

Jakis czas temu bylem na pogrzebie organizowanym przez zaklad JUKA i nie jestem zadowolony miedzy innymi przez wygloszona przemowe jednego pana z obslugi to byl jakis cyrk ponadto pogrzeb ten zalatwiala znajoma i okazalo sie oszustwem reklamowanie pogrzebow ze zaczynaja sie od 1490zl a tak naprawde nie wystarcza zasilku pogrzebowego czyli 4000zl. Nie polecam tego zakladu!

Konkurencja?
@gufi

4 tysiące się nie zmieściły? Bo (usunięte przez administratora) liczyliście pewnie razem z księdzem i cmentarzem

klient
@Konkurencja?

Liczyliśmy z cmentarzem ? Czy to dziwne że załatwienie pogrzebu wiąże się z miejsce na cmentarzu? Może należało wliczyć tylko trumnę i wywóz nieboszczyka w kosmos ?

a.

Korzystałam z usług firmy w lipcu 2016 roku. Tata zmarł w domu. Panowie po wejściu do domu pomodlili się przy łóżku na którym leżał tata. Delikatnie i godnie go zabrali. W związku z tym, że był już późny wieczór rozmowa na temat pogrzebu odbyła się kolejnego dnia rano. Właściciel o wszystkim nas informował. Nie namawiał na zakup akcesoriów pogrzebowych czy ubrania dla taty w jego zakładzie. Mało tego w związku z tym, że tata przez dwa miesiące przed śmiercią schudł około 30 kg i jego garnitur był za duży panowie, którzy przygotowywali go do pochówku elegancko ułożyli wszystko tak, że nie było widać kompletnie, że garnitur jest za duży. Właściciel ustalał z nami wszystkie koszta. Wiedzieliśmy co i za ile. Nie było żadnego naciągania. Pogrzeb spokojny. Pracownicy dyskretni, nierzucający się w oczy. Po pogrzebie kwiaty ułożone ładnie na grobie ze smakiem a nie byle jak. Polecam

seba

LUDZIE KOCHANI DLACZEGO NIC WIECEJ NIE PISZECIE MY TEZ SIE NABRALISMY JECHALISMY 600KM. A ONI POWIEDIELI ZE SPRZEDANY JAK BYLI MZ JUZ NA MIEJSCU MASAKRA KLAMCA OSZUST NACIAGACZ KOCHANI UWAZAJCIE POGRZEBY TO NIE ZARTY

AnkaC

Ja kilkanascie lat temu mialam zle doswiadczenie zwiazane z ta firma. (usunięte przez administratora)

zond
@AnkaC

widzę , że firma juka to w takim razie bardzo doświadczony twór. Nie spodziewałem się , że już od tylu lat działają

kto wie.

To fakt najgorszy zaklad jaki znam!!! same przekrety i do tego jeszcze ta "mamuska" co pracuje w szpitalnym prosektorium to matka tego wlasciciela tej juki.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Pogrzebowe Juka Rafał Węsierski - Starogard Gdański

Usługi Pogrzebowe Juka Rafał Węsierski
2.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Kopicza 2
    83-200 Starogard Gdański