Opinie o Südpack Kłobuck Sp. z o.o. w Kłobuck

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Südpack Kłobuck Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Südpack Kłobuck Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Südpack Kłobuck Sp. z o.o. w Kłobuck

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jakie macie opinie o pracy w biurze/administracji?

Szczęśliwiec

Znam ten zakład z autopsji z czasów poprzedniej nazwy :D Produkcja to był (usunięte przez administratora)i najlepiej jakby się pracowało 7 dni w tygodniu. Bo przecież trzeba było żyć tą pracą, jak mówił dyrektor. Co tydzień spotkanie na jadalni z wysłuchaniem ile było reklamacji, co większość miała słusznie gdzieś. Z kolei w handlu najwięcej do powiedzenia miała najmłodsza, wiadomo kim była i wykorzystywała ten fakt bezlitośnie ;) A najpewniejsze zatrudnienie było dla tych, co mieli nazwisko zbieżne z nazwiskami prezesów ;) Coś takiego jak podwyżka istniało tylko w firmowych legendach, a po hali produkcyjnej błąkał się nie wiadomo po co przerobiony na dyrektora BHP-owiec. I to wieczne szukanie oszczędności rzędu 50 zł na zleceniu. Ciekawi mnie czasem, czy coś z tego pozostało jeszcze, czy się wyprostowało i unormowało :)

@LL

Mojemu mężowi nie przeszkadzałaby praca w weekendy i święta... Jednakże, chciałby za takie dni mieć większą stawkę. Możecie mi potwierdzić, że takie wynagrodzenie ma miejscy? Lub zaniechajcie, jeśli dostaje się tyle samo, co w normalne dni na tygodniu..

Dzień dobry, nakieruje mnie ktoś jak wyglada elastyczny czas (usunięte przez administratora) i tryb hybrydowy na stanowisko Młodszej Specjalistki ds. zarządzania dostawcami. Wyświetliła mi się oferta i zapowiada się bardzo dobrze, chciałabym aplikowac, ale mam trochę kilometrów do firmy, wiec jeden dzień (usunięte przez administratora) zdalnej nie byłby mi na rękę. Co do zarobków, faktycznie są adekwatne do umiejętności i doświadczenia, czy z reguły firma ma konkretny budżet ustalony na stanowisko?

Wiola Nowy wpis

Nie liczy się doświadczenie. Zarobki w biurze niskie. jeżeli rozmawiać chcesz o podwyższeniu wynagrodzenia możesz spodziewać sie poklepania po ramieniu za dobrą pracę. Podwyżki, co roku, co łaska. Rozwój pracownika, do poziomu potrzebnego niemcowi. I zatrzymujesz się w rozwoju. Bo nie masz prawa wiedzieć więcej niż Niemiec. Otoczka wspaniała. Uśmiechnięte twarze i obiecanki zarządu, który jak się przekonasz po kilku miesiącach/latach dba tylko o portfel Niemca. Jeśli masz ambicje, zrozumiesz to dużo szybciej

@Wiola

Rozumiem, a co z awansami, bo chyba jest jakaś ściezka kariery ustalana dla młodszych specjalistów? Wtedy chyba też powinna być jakaś podwyżka. Głośno myślę, firma jest na mojej liście potencjalnych pracodawców, ale chyba muszę przemyśleć dwa razy aplikowanie tutaj.

Nickinicki Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Witam wszystkich, Ostatnio pojawiła się oferta pracy w kontroli jakości - laboratorium. Co oznacza elastyczny czas pracy, jakie dni i godziny wchodzą w grę? Jakie są warunki, wynagrodzenie i opinie pracowników tego działu? Czy warto aplikować na to stanowisko? Pozdrawiam serdecznie ????

Solo

Na jakich stanowiskach pracują kobiety w tej firmie? Czy jest to fizycznie ciężka praca

@Solo

Kobiety na produkcji nie pracują, fizycznie nie jest źle, ale psychicznie praca po 12h męczy strasznie

@LL

Czemu na produkcji nie ma kobiet? To jest jakoś wytłumaczone przez kierownictwo? Jak zmiany po 12 godzin to też przysługuje pomiędzy zmianami wolne? Czy codziennie tyle godzin a odpoczynek tylko w weekend?

jaaa

4 dni pracy i 4 dni wolnego.

Młody podinspektor Nowy wpis

System to 4dni po 12h pierwsze dwa dni 6-18 a potem dwie nocki 18-6rano resztą to 4dni wolnego to nie jest praca dla kobiet na produkcji

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jakie macie opinie o pracy w biurze/administracji?

Firma Südpack Kłobuck Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko OPERATOR MASZYN DO FOLII. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Szczęśliwiec

Beti
@Szczęśliwiec

O, to dawno temu ta firma zmieniła nazwę? I kiedy tam pracowało się po 7 dni w tygodniu? Nadal tak jest? Czy już raczej nie? I skoro praca była/(jest?) w weekendy, to czy wynagrodzenie za te dni było/(jest?) wyższe? Dopytuję, bo mąż szuka pracy :P

@Beti

Jak mężowi nie przeszkadza praca w weekendy i święta to może śmiało przychodzić do pracy, system 12 godzinny to samo dobro, 4 dni pracujemy i 4 dni odpoczywamy. To, że weekendy w pracy i święta oprócz Bożego Narodzenia to mało istotne, najważniejsze są zyski firmy a nie zadowolenie pracowników, a i oczywiście do najniższej krajowej dostanie tysiąc dodatku za pracę w systemie, który nie ma żadnej wartości przy przepracowanych godzinach w soboty i w niedzielę.

@LL

Ja akurat rodziny nie mam, wiec nadgodziny to dla mnie duży plus. Tylko to 1000 zł to niewiele, nie ratuje mnie zupełnie. No i ta najniższa krajowa.. nie ma szans na podwyżkę? Nawet dla tych, co już trochę tu pracują? Za staż pracy np?

LL

Podwyżki? Tutaj ludzie co pracują kilka lat zarabiają tyle samo co pracownik, który dopiero przyszedł do pracy, podwyżki zależą od tego ile zarząd sobie ustali, możesz dostać z max 10% jak dobrze zawieje. To jest komiczne, że kierownictwo nie ma żadnego wpływu na to ile dostaniesz podwyżki, takiej komedii to chyba nigdzie nie ma.

@LL

Witam wszystkich. Ostatnio pojawiło się sporo ogłoszeń zwłaszcza do pracy biurowej. Czy możecie mi powiedzieć z czego to wynika? Rozwój firmy i za tym idą nowe etaty czy raczej patrząc po komentarzach ludzie się zwalniają?

Operator maszyn do folii już jest zatrudniony? Widzę w ogłoszeniu PUP, że start pracy jest niby dzisiaj, zarobki minimalna krajowa, ta nowa od stycznia. Ale mnie zastanawia, że koniec pracy jest w marcu. Czy to na zastępstwo tylko, czy okres próbny i do widzenia? Pytam w razie gdyby to była aktualne..

Na jakich stanowiskach pracy, pracują w tej firmie kobiety?

Malutka

Czy są teraz jakieś przyjęcia dla kobiet?

hej, widzę, że ostatnio jeżeli kogoś szukali to na produkcję, a jak z rekrutacją do biura? Można spodziewać się, że coś ruszy się w przyszłym roku z rekrutacji do nich? Pisaliście, że na produkcji są lepsze zarobki, niż w biurze, ale to rok temu, możecie napisać jak jest teraz? Może ktoś byłby w stanie powiedzieć jakie są widełki płacowe w biurze oraz czy biuro ma jakieś benefity lub premie? Trochę się martwię, bo jeśli na produkcji było około 3 tysięcy wynagrodzenia, no to ciekawa jestem ile pracownik biura zarabia...

LL

Jeżeli chodzi o zarobki to wszyscy na start od przyszłego roku najniższa krajowa, więcej się tutaj nie zarobi ????

Mała Mi

Witam Jak wygląda praca na produkcji? Co dokładnie się wykonuje.... Czy jest to praca dla kobiet....

Ooo
@Mała Mi

Na produkcji to masz przy tym na myśli prace jako operator? Mam przed sobą dostępną ofertę na maszyny do folii, tez kiedyś się interesowałam ale wtedy nie była dostępna. Tylko właśnie co to za maszyny, są ciężkie w obsłudze? Ciekawi mnie zakres szkoleń, kiedyś cos pisali, że ich chyba nie ma, wiadomo wiec czy są już w ofercie?

Firma Südpack Kłobuck Sp. z o.o. rekrutuje właśnie na stanowisko Web Developer. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

Südpack Kłobuck Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Operator Maszyn. Aplikowałeś na tę ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się istotną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Widziałem ofertę dla portiera (usunięte przez administratora) Chodzi o dodatkową obsługę pieca centralnego ogrzewania. Stawka 3600 brutto to niewiele więcej niż minimalna. Ktoś tu wspominał że można dorobić w nadgodzinach? Na tym stanowisku też? To by mi pasowało więc chętnie się dowiem.

Słowa

Praca w tej firmie opiera się na pracownikach fizycznych, jeżeli komuś odpowiada taka praca to może liczyć na pieniądze w okolicach 3tys netto za pracę 3 zmianową po 8h, jest możliwość dorobienia sobie w weekendy za podwójną stawkę godzinową. Istnieje również system 4brygadowy - 2 zmiany po 12h do którego doliczana jest premia ok. 1000zł brutto plus możliwość przyjścia za kogoś na nadgodziny (polecam tą wersję). Są również magazyny i praca tam wydaje mi się fajna. W pracy na produkcji panuje miła atmosfera. Wiadomo, ludzi pracuje dużo i są oni różni ale z każdym wydaje mi się można się dogadać. Kadra kierownicza to wymagający ale przyjaźnie nastawieni ludzie, zmieniło się to na lepsze odkąd pan D został zdymisjonowany ze stanowiska dyrektora produkcji - i chwała niebiosom. Wiem, że wielu ludzi będzie szukało tam pracy właśnie na produkcji. Moja rada to: - rób w swoim tempie - nikt nie zapłaci ci za ból pleców, nie dostaniesz medalu za osiągi ani ŻADNYCH gratyfikacji finansowych. - nie wychylaj się - rób swoje, nie słuchaj narzekaczy, wykonuj polecenia kierownika, nie rzucaj ciekawych pomysłów bo ci je ukradną, nie mów za dużo, bo ściany mają uszy. - celuj w pracę na laminarce - spoko robota, fajny lider, jeżeli masz troche oleju w głowie dasz sobie radę i nie napocisz się zbytnio. Nie polecam natomiast pracy w biurze, o ile atmosfera jest w porządku to zarobki tam to dramat, więcej zarobi "janusz" po podstawówce na produkcji. Wymagania i odpowiedzialność są nieporównywalne do zarobków. zdarzają się również ludzie którzy regularnie kablują, nawet, jeżeli nic nie zrobiłeś, wymyślają bajki i donoszą (że-na-da). Nie ma co wierzyć w jakiekolwiek szkolenia, samodoskonalenie itd. Firma ma w głębokim poważaniu czy się starasz w jakiejkolwiek materii, - nie zarobisz więcej. zarząd podnosi tylko stawkę za przechodzenie z jednej maszyny na drugą (że niby się rozwijasz). Kadra kierownicza nie ma wpływu na to ile zarabiasz - tak, śmiech na sali. Pracowałem kilka lat na produkcji, potem przeniesiono mnie do biura, byłem idiotą że się zgodziłem. pracę w biurze polecam osobom które chcą nabrać doświadczenia do cv i znaleźć lepszą pracę - jedyna opcja.

Zofia
@Słowa

Piszesz, że za wykazywanie się nie ma żadnych nagród, a co z awansem? Jest taka możliwość? Przecież w takich środowiskach też są różne stanowiska.

GalAnonim
@Słowa

Witam, czy mógłby się Pan wypowiedzieć nieco więcej na temat pracy w biurze ? Czy jest wymagany język niemiecki jak podają, jeśli tak to na czym konkretnie ta praca polega jak to wygląda względem zarobków. Będę wdzięczny za odpowiedź

Pyza

Czy ktoś może mu coś napisać o atmosferze i ogólnie o pracy w lab. kontroli jakości. Czy jest dużo pracy, jacy są ludzie tam pracujący. Z góry dziękuję.

on

Obecna praca w milym zespole za marne pieniadze!

Zuzanna
@on

Marne czyli jakie? Możesz rozwinąć?

Pan Wiesio

Przepracowałem tam kilka lat i jestem zadowolony, nie spotkała mnie tam żadna nie miła sytuacja - osobiście polecam.

ktoś

Firma schodzi na (usunięte przez administratora) liczą się tylko metry i prędkość na maszynie. Masz robić tak żeby cele były osiągnięte, nieważne czy się da...liderzy i kierownicy wiedzą lepiej od pracownika. Pieniądze za taką pracę marne, jak chcesz zarobić to musisz robić 7 dni w tygodniu, do tego jeszcze cześć pracowników robi w tym smrodzie po 12h system 4 brygadowy od 6-18 i 18-6, i najlepiej jak mają wolne to też mają przychodzić bo nie ma przecież kto pracować. Jeżeli ktoś nie szanuję swojego życia prywatnego to jak najbardziej praca dla niego, jeżeli chcesz coś jeszcze z życia prywatnego mieć to trzymaj się jak najdalej od tej firmy...

Dokładnie
@ktoś

Doświadczeni pracownicy się zwalniają mając dość marnego 2.7 (bez nadgodzin) i przemądrzalstwa Pani na stołku, a nowi przychodzą na tydzień i nawet za 3 na rękę nie chcą pracować. (usunięte przez administratora)

Jakie narzędzia pracy zapewnia Südpack Kłobuck Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

tak

Zostaw merytoryczną opinię o Südpack Kłobuck Sp. z o.o. - Kłobuck

• Jak się pracuje w Südpack Kłobuck Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Südpack Kłobuck Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Südpack Kłobuck Sp. z o.o.?

Südpack Kłobuck Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Drukarska 8
    42-100 Kłobuck

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Südpack Kłobuck Sp. z o.o.