Opinie o Optimed Pro-Office S.J. w Węgrzce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Optimed Pro-Office S.J.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Optimed Pro-Office S.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optimed Pro-Office S.J. w Węgrzce

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Czy w Optimed Pro-Office S.J. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Rezydent umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 16 maja na Lento.pl.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Optimed Pro-Office S.J.?

Nowy wpis

dziękujemy za poruszenie na naszym wątku, tak ważnej kwestii, jaką jest atmosfera pracy. Z pewnością ma ona wpływ na efektywność pracowników i jest dla nas ważnym aspektem. Obecnie, jak każde przedsiębiorstwo staramy się odnaleźć w nowej rzeczywistości, jaką kreuję nam światowa pandemia i nie tracić przy tym pogody ducha. Od kilku tygodni przede wszystkim skupiamy się na sprawnej organizacji pracy zdalnej. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli wrócić do pełnego i standardowego funkcjonowania. Pozdrawiamy.

Kinga Nowy wpis

@antek skąd to wiesz ?

Antek

Jaki jest styl pracy? Słyszałem tez ze jest duża rotacja pracowników ?

Firma Optimed Pro-Office S.J. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Aktualność
Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl na profilu Optimed Pro-Office S.J.

Pojawiliśmy się w tym miejscu, ponieważ zależy nam na przedstawieniu kompleksowego i obiektywnego obrazu pracy, a także warunków zatrudnienia w naszej firmie.

Kwestią, której nie możemy pominąć na wstępie, jest zwrócenie uwagi, że wątek ten dotyczy firmy Optimed Pro-Office S.J. dlatego bardzo prosimy o rozwagę i nie rozpowszechnianie w tym miejscu opinii odnoszących się do już nie istniejącej firmy o nazwie. Optimed  Pro-Office P.Szewczyk

Cenimy szczerą komunikację i jesteśmy otwarci na opinie naszych byłych i obecnych pracowników, bo wierzymy, że dzięki temu możemy usprawnić nasze funkcjonowanie i stworzyć satysfakcjonującą atmosferę pracy. Jesteśmy również dostępni dla Państwa pod adresem e-mail optimed@optimedpro-office.eu.

Prosimy o merytoryczne wpisy na forum i obiektywne oceny, bo tylko do takich możemy się odnieść. Pragniemy uprzedzić, że wszelkie komentarze, godzące w dobre imię naszej spółki, a tym samym naruszające jej interes, mogą być usuwane forum, decyzją Administratora serwisu GoWork.pl

Pozdrawiamy, zespół Optimed Pro-Office S.J.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Optimed Pro-Office S.J.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

LazyDays

Zgodnie z KP.

Brak

(usunięte przez administratora) czasami sam nie wiesz jaki styl pracy masz przyjąć bo co chwile się zmienia a później pretensje czemu jest tak a inaczej. Rotacja pracowników dość spora (usunięte przez administratora)

Optimed Pro-office
@Brak

Zdarzają się sytuacje, w których zachowania firmy są niespójne z oczekiwaniami pracownika . Zanim powiesz pracy: "żegnaj". Jak z klasą rozstać się z firmą? Żeby potraktować drugą stronę z godnością odchodząc i wręczając zwolnienie lekarskie i porzucając pracę z dnia na dzień , dokończ wszystkie sprawy i przygotuj wszystkie niezbędne informacje dla twojego następcy. Jeśli kandydat ubiega się w naszej firmie o pracę to informujemy że zawsze mile widziane są osoby które spełniają podstawowe wymagania, takie jak : czytanie ze zrozumieniem ,poprawne liczenie ,pisanie , nie polecamy też pracy w naszej firmie osobom , które w każdy dzień po przerwie na lunch koncentruje się na odliczaniu minut do końca pracy . Serdecznie zapraszamy wszystkich kandydatów spełniających powyższe wymagania na chwilę obecną poszukujemy pracownika biurowego. Dodatkowym atutem dla osób z doświadczeniem w pracy biurowej z biegłą znajomością j. angielskiego jest atrakcyjne wynagrodzenie . Wysłane z Optimed Pro-Office

Daniel

Czy tak dobrze jest tu pracować i stąd ta cisza?

Alicja

@Mirosław, Twoja opinia na pewno jest bardzo cenna dla przyszłych kandydatów. Rozumiem, że pozytywnie oceniasz atmosferę w firmie Optimed Pro-Office oraz produkt firmy. Czy możesz napisać coś więcej o warunkach, czy wiesz coś na temat dodatków pozapłacowych albo benefitów w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Optimed Pro-Office S.J. - Węgrzce

Optimed Pro-Office S.J.
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042