MD Multidiagnostica

Kraków

Opinie o MD Multidiagnostica

man 2009-12-28 17:23:42
Na umowie płaca minimalna natomiast można zarobić więcej, premii nie ma ,praca poza Krakowem często w delegacji przy okazji sprzedaż wapna i dostajesz prowizję.Nigdy nie wiesz ile zarobisz ,promieniowanie jonizujące.
anonim 2010-03-11 18:23:58
Praca dobra ,tylko siedzisz i obsługujesz komputer,tylko szefowie straszą zwolnieniem.
Zarobki takie sobie tylko na umowie mam minimalną z czego nie jestem zadowolony tym bardziej że dziecko na utrzymaniu.
Boleczek 2015-08-24 18:49:40
Nie polecam nawet wykręcać tam numeru albo wstukiwać adresu mailowego - szkoda klawiatury na takich prostaków. (Bolek, Marzec)
GDYŻ 2016-04-28 17:07:05
Klienci na pewno są zadowoleni z firmy, ale zastanawiam się czy jest jeszcze dodatkowo szansa na jakieś benefity socjalne w tym zakresie. W koncu dbałość o pozytywne nastawienie sprawia, że lepiej się wypełnia obowiązki.
Zostaw swoją opinię o MD Multidiagnostica - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MD Multidiagnostica