Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Witam, jestem zainteresowany obecnymi warunkami pracy w zakładzie w Rhedzie, proszę o jak najszybszą odpowiedź.

pomoc
@Zainteresowany

Witam oczywiscie chodzi Ci o firmę DSI w Rheda. prace można podjąć na dziale rozbioru mięsa i pakowania, jak potrafisz posługiwać się nożem to na rozbiorze zarobisz około (usunięte przez administratora) e pracując od 2- 3 w nocy po 10 godz. dziennie co druga sobota pracująca. Na pakowaniu zależy na jaki dział trafisz nie polecam działu TK lub SB tam praca po 10-14 godz. dziennie włącznie z niedzielami. wynagrodzenie od (usunięte przez administratora)e. Na vakum jest podobnie, dużo pracy mało kasy. Najlepiej ale szału nie ma jest na Chinach pracują po dziesięć godz. dziennie na dwie zmiany zarobek do (usunięte przez administratora) e. (usunięte przez administratora)bardzo duże tempo pracy, nie licz no to że ktoś cię będzie uczył. Pokazują stanowisko pracy i od razu wymagają wyników (usunięte przez administratora) Na pomoc biura zbytnio nie licz, lepiej nie przychodź bo przeszkadzasz. (usunięte przez administratora) ale wytłumaczyć nie potrafią i nie chcą. (usunięte przez administratora) Dojazdy do pracy na różne godziny bez własnego samochodu bardzo ciężko chodzisz i prosisz o miejsce w samochodzie i kosztuje Cię to (usunięte przez administratora) miesięcznie. (usunięte przez administratora) Kontrakt podpisujesz na rok z możliwością przedłużenia. (usunięte przez administratora) Na wypłacanie za zwolnienia lekarskie i urlopy na to nie licz a jak zapłacą to tyle że i tak Cię na tym oszukają. Nie dotrzymasz umowy z ostatniej pensji oskubią cię na maxa, dostaniesz tylko parę euro. Ogólnie nie polecam bardzo ciężka, nerwowa praca za psie pieniądze!!! Dużo informacji jest na opiniach o DSI polecam do poczytania.

Szczera prawda.

Robota jak robota. Zależy gdzie się trafi. Dla mnie nie jest to ciężka praca. Po 8 godzin. Ktoś pisał że 500 e na miesiąc? Chyba jak co drugi dzień chodził do roboty. Robiąc pod polakiem w niemczech czego wy oczekujecie? Premi? Dodatków? Zapomnijcie. Masz te 8,6 e i nie licz na dodatki za nocke czy sobotę. Co innego mają ludzie robiący pod niemieckim biurem. Dostają dodatki tak jak powinno być. Nie oszukujmy się, polak jak juz trochę poczuje pieniądz i trochę władzy to drugiego ma za nic. Na dziale gdzie ja jestem robimy około 170 godzin na miesiąc. Czyli normalnie. Bez Premi, dodatków. Raz jest miła atmosfera raz do niczego. Oczywiście jest wyzysk no ale gdzie nie ma?

mmm
@Szczera prawda.

gmbh ammer 84416 taufkirchen vils veldenstrasse 20 to jest za monachium masz niemiecka umowe 152godziny miesiac 9 ,88e brutto i 200e diety

już nie pracownik

Konsekwencji żadnych nie ma jak nie przyjedziesz, oni tam szukają ludzi wiecznie, bo nikt tam nie chce pracować, biuro nie pomaga w dojazdach do pracy i tym się w ogóle nie przejmuje czy pracownik ma czym dojechać, zakwaterowania w różnych miejscach często daleko od zakładu, o dojazd musisz się martwić sam, transport sam załatwiasz i płatne z góry, nieobecności w pracy to kary 100e za każdy dzień, za chorobowe potrącają 10e za każdy dzień pobytu na mieszkaniu, ciężka praca po 10-11 godzin, przerwa nie wliczana do czasu pracy, jeszcze musisz być w zakładzie przynajmniej 30 minut przed rozpoczęciem pracy za to też ci nie zapłacą, trzeba samemu pilnować ilość przepracowanych godzin, bo niestety na miesięcznym rozliczeniu bardzo często są zle wyliczone!!! a panie z księgowości nie potrafią wyjaśnić kwoty wypłaty, im się wszystko zawsze zgadza!!! Omijajcie tą nieuczciwą firme z daleka!!!

byłu długoletni pracownik

byłem pracowałem dość długo, kiedyś to była inna firma. Teraz oszukują na wszystkim, potrącają za wszystko i nie oferują nic. No bardzo ciężką pracę za śmieszne pieniądze, ludzie tak szybko rezygnują, że nawet ich się nie pamięta. Oczywiście jak rezygnujesz- mieszkanie i ile to można nazwać mieszkaniem musisz opuścić natychmiast czyli won znam pary czy małżeństwa, którzy czekali na busa kilka godzin na klatce schodowej z rzeczami na szybkiego spakowanymi, chłodni głodni. Czasami ktoś się zlituję z pracowników i pozwoli skorzystać z toalety. O pracy lepiej nie mówić, tu książkę można napisać ogólnie bardzo ciężka, bardzo zła atmosfera, pomocy z nikąd wieczny krzyk, wyzwiska i nerwy. Jak Cię ściga komornik lub Policja w Polsce to jakiś czas możesz się ukryć. takich tu pełno oczywiście biuro bardzo często o tym wie. Jak szukasz takich wrażeń jedz! Ja byłem i nigdy więcej.

Roberto
@już nie pracownik

Bardzo dziękuje za odpowiedź i rady. Poszukam czegoś lepszego jednak. Lepiej nie pakować się w błoto.

miki

moim zdaniem sa to jednostki warto sprobowac chyba ze mozesz w polsce zarobic ponad 4500 ja jade

A.a

Jaki adres tych zakładów?

już nie pracownik
@miki

to jedz i spróbuj tego jak tam się cięzko pracuje, jak tam się mieszka w fatalnych warunkach przekonasz się na własnej skórze i to nie są jednostki które tu piszą i jednostki które mają negatywne doświadczenia w pracy dla firmy DSI, takich tu dużo przyjeżdżało i szybko wyjechało, ale jak lubisz wycieczki to korzystaj po powrocie napisz swoje wrażenia !!!

chudy

Jak nie sprobujesz to nie bedziesz wiedzial. Mnie sie wydaje ze lepiej pracowac niz w chalupie siedziec bo z tego to nie ma wcale pieniedzy. Ja pracuje jest ciezko ale jakos to ogarniam i troche juz usciulalem.Wpisz swoją odpowiedź

Pablo

Witam mam dojechac na 21 listopada ktos jedzie jeszcze?podaje nr 533816225.

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

Leenaa

Witam. Mam propozycje wyjechania 6 lub 13 listopada. Ktoś jedzie ? Ktoś powie SZCZERZE jakie warunki / stosunki/ zakwaterowanie ?

@Leenaa

Jade 12.11.2017 muszę być na 13.11.2017 w biurze

Aaa

Czy te zaklady mieszcza sie gdzies w oklicach miejscowości Sogel w Niemczech?

...

Zna ktoś marcina palę ponoć tam pracuje?

Walery

Zarobiłem ostatnio 5.530 zł , tyle miałem na koncie . Polecam , trzeba tylko zacisnąć zęby .

@Walery

ale ile miales godzin w miesiacu ?????

szkodnikaga40
@Walery

O czym Ty człowieku mówisz , zarobisz 1200 euro z tego wydasz na mieszkanie za które firma odciąga , na życie i do Polski mało co zostaje , w dodatku jak się żyje na dwa domy , pracowałam 3 lata to coś wiem na ten temat :(

Walery
@Walery

Bzdura. Miałem 285 godzin . Na koncie już jest kwota odciągnięta na mieszkanie np , więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. Trzeba pracowac a nie mysleć cały czas o Polsce . Ludzie pojada i juz po 2 tygodniach tęsknią jak małe dzieci . To nie Ameryka tylko Niemcy , mięczaki .

Sona1

Witam czy ktoś jedzie 20 listopada do zakładu mięsnego Rheda-wiedenbruck, i coś powiedzieć na temat pracy i kwaterunku jak tam jest byłam bym wdzięczna za informacje.

Celus

Witam chciałabym tam jechać lecz mam małe wątpliwości jak wyglada zakwaterowanie czy w miarę mieszkalne warunki No i jak kasa ? Czy ktoś pomoże?

@Golecto dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w zakłady mięsne MS MEAT. Czy powiesz w jakim dziale pracujesz i w jakich godzinach? Czy ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie?

Golec

Jest git , wszystko zalezy od dzialu na jaki trafisz , sa dzialy zle i dobre. Ja jestem na dobrym , kolega trafil na zly. Praca lekka nie jest ale jak ktos chce pracowac to sobie poradzi.

@Golecdaj znać jak tam pierwsze dni w pracy w zakłady mięsne MS MEAT. Czy podoba Ci się? Jak pierwsze wrażenia? Czy ktoś podzieliłby się swoją opinią na temat pracy w firmie? Co powiecie o warunkach pracy w zakłady mięsne MS MEAT?

Golec

Jedzie ktoś 25 września ? Ja jade pierwszy raz zobaczymy jak to będzie. Zapraszam do kontaktu 504287145

@beznicku czy mógłbyś coś więcej napisać o pracy w firmie zakłady mięsne MS MEAT? Na jakie warunki pracy można liczyć? Jaka panuje atmosfera? Jak długo pracowałeś? Jak wyglądają godziny pracy w firmie?

beznicku

byłem tam dw lata temu. ciężko ale ogolnie ok. jade teraz pod koniec września z okolic krakow. ktoś chętny?? 606945321

mario

PANI SUKIENNIK UDZIELA DOKŁADNIE WSZELKICH INFORMACJI CO I JAK , SPROSTOWANIE :D:D:D

V8

Popieram Cię .Takie zarobki to przy 200/250 godzinach .Co do kwatery to można trafić blisko ,tak jak ja Miałem właśnie ze 2 km .ale warunki to tragedia ,pokój przejściowy i każdy o innej porze wstaje do pracy ,Jedni piją drudzy palą a trzeci np. oglądają pornusa o 3nad ranem bo akurat wstali do pracy i to co dziennie a i jeszcze dość że pokój przejściowy to jeszcze brak drzwi do kuchni .Warunki pracy i kwatery to uwłacza ludzkiej godności .

Robson

Ja mieszkałem w Rhedzie , 2 km na piechotkę. Jade teraz po roku znów . Po pracy zwiedzam miasto ,chodzę na siłownie , na zakupy , jest naprawde przyjemnie . Okolice bajka ! Dostałem też karte rabatową na zakupy w firmowym mięsnym sklepie . Tyle . A na koncie różnie , ale średnio 4500- 5200 zł .

józef
@Robson

czego kłamiesz pewnie jestes bliskim znajomym pracowawców ,wiem ze z buta jak nie masz auta sie dochodzi nawet i 5km a zarobisz 5 tys złotych ale masz 250 godzin w miesiacu!!!!

V8
@Robson

Ty Robson a ile można zwiedzać tam miasto ono nie jest takie wielkie i atrakcji za niewiele...

MARIO

MAM JECHACNA PAKOWANIE Z KONINA NA 4 WRZESNIA JEDZIE KTOS Z OKOLIC??? JEZELI KTOS TAM BYL I PRACOWAŁ OPISZCIE JAKA TAM JEST JAKIE WARUNKI MIESZKANIOWE I JAKIE ZAROBKI,ROZMAWIAŁEM Z PANIA SUKIENNIK TO POWIEDZIAŁA ZE NIE SIEDZI W KADRACH I NIBY NIE WIE!! CZEKAM NA SZCZERE OPINIE:) DZIEKUJE :)

Edyta Świebodzice
@MARIO

Część Mario mój mąż też tam się wybiera na 4 września jesteśmy z dolnego Śląska jedzie busem i też kieruje go pani Sukiennik

Edyta Świebodzice
@Edyta Świebodzice

Może ktoś z okolic Wałbrzycha tam jedzie samochodem prosimy o kontakt

@Edyta Świebodzice

zostaw mi numer zadzwonie:) mario

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)