Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Gośc524

Potrzebuje adres wykonywanej pracy wie ktoś może. Pracowałem 4 lata temu kontrakt przerobiłem ale odradzam. Z góry dzięki za adres.

Orientuje się ktoś czy szukają automatyków do pracy przy utrzymaniu ruchu? Mam doświadczenie, ale znajomość języka podstawowa.

Moje sugestie dla DSI GmbH & Co KG (MS MEAT): Witam serdecznie. Na początku odradzam pracę w tej firmie, jest najgorsza w której pracowałam. Na początku ładnie pięknie aż do podpisania umowy. Później człowiek musi radzić sobie sam. (usunięte przez administratora) Praca na 2-ie zmiany ok tylko nikt nie powie ze ta 2-ga zmiana trwa nawet do 3 lub 4-tej rano. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

@Anna

Które z warunków zatrudnienia, które ustaliłaś z firmą DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) nie zgadzały się w rzeczywistości? Napisałaś, że zaraz po podpisaniu umowy wszystko się pogorszyło, więc zastanawia mnie, co dokładnie uległo pogorszeniu. Wyraź swoją opinię bardziej szczegółowo, aby czytelnicy tego wątku mogli przeczytać, jak to wygląda.

Stawros

Odradzam tam wszyskim tam jechac co ma rozum w glowie (usunięte przez administratora)

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

Aaa

Witam .Mam zamiar jechać do Rhedy pod koniec września .Czy ktoś może jedzie w tym terminie? Byłoby raźniej

@Aaa

Hej.jade 30.09 A ty daje jedziesz?

@Aaa

Ja jadę 30.09 z woj pomorskiego. A ty kiedy jedziesz?

Martaaa

Jedziecie na 30.09 ? Ja także jadę z dolnośląskiego

Wesoly
@Martaaa

Marta byłem tam i tam jest Międzynarodowy (usunięte przez administratora) nie na takie warunki pracy za ciężka pracę po 12 godzin dostaniesz 1200 euro i nic więcej daj sobie spokój z tym (usunięte przez administratora) biurem

Witam. Mam tam być 01.10 może ktoś jeszcze się wybiera?jadę z woj .pomorskiego

Tomas
@Pomorze

Ja dopiero wysłałem CV z kolega. Zobaczymy czy odpowiedzą i zaproponują. My też z pomorskiego.

Tomas
@Pomorze

Już mam odpowiedź że też na 1.10 mamy być na miejscu. Dostałeś już jakie dokładne wytyczne? Napisz do mnie maila ctr@t.pl

Martaa
@Pomorze

Hej, ja jeszcze jadę , woj. Dolnośląskie : ))

To Ma Szu
@Martaa

HEj, napisz do mnie na ctr@t.pl Ja z kolegą wyjeżdżam w niniedzielę wieczorem.

V

Administratorzy z gowork uaktywnili się i dyskutują o tym że tam jadą do pracy he he, przestańcie sciemniać tu, że takie wielkie zainteresowanie pracą w DSI ,raczej słabe nikt już tam nie chce pracować za godziny ponad normę czyli 200godzin może 1100e albo i mniej i te pseudoopinie w stylu jade czy wybieram się tam i jak tam się pracuje i takie ble ble to naciąganie ludzi i oszukiwanie ! Bawicie się w te same gierki co dyrektor DSI , żałosne !

V

Jaka radość i szczęście że tam jedziecie do ciężkiej roboty przy mięsie w DSI i slabo płatnej pracy niestety... Za godziny ponad normę może 1000 eurosow albo i mniej ,raczej nie liczcie na więcej he he, no chyba że goście poniżej co tu piszą to pracownicy z gowork.pl (klub dyskusyjny he he) raczej napewno ,naciąganie ludzi żeby tam jechać slabe to ! Ludzie zmądrzeli i nie chcą tam pracować ...

Msiek80

Witam Serdecznie byłych i obecnych pracowników. Czy wybiera się ktoś 15 Paźdździernika?

walduś

praca bardzo ciężka fizycznie jako pakowacz pakowacz to pakowanie tirów mrożonym mięsem w kartonach jedyne plusy tej firmy to stołówka i bardzo dobrze wyposażone mieszkanie choć z łóżkami piętrowymi zarobki to na czysto po odliczeniu mieszkania kolo tysiąc dwieście na ręke firma płaci wynagrodzenie, macie umowę niemiecką, praca na 3 zmiany niestety ale mozna się przyzwyczaić (rano, noc i popoludnie) dojazd do firmy wynosi kolo 1,5 km w jedna strone z nowych blokow z innych mieszkan jest dalej 2 tygodnie okresu wypowiedzenia, mozliwosc nadgodzin i przerwy: na 8h pracy tylko pol godziny (po 3 godzinach) na 11 godzin pracy 2 przerwy po pol godziny prace polecam jak ktos lubi dzwigac ciezary dobry kontakt w biurze ale do biura odleglosc to 7km na nogach w jedna strone

Martaaa

Jedzie ktoś na 24 września ? :)

Iwona

mam być na 17 września w Rhedie,jadę sama jest ktoś chętny?LUBUSKIE..choć przyznam że wolała bym busem ma ktoś namiary?iwonamama18@wp.pl

maniek
@Iwona

przeczytaj meila od mariusza konto to mariolka cichodajewska i odp na fejsa lub meila

Stopczyk

Witam Wybieram sie 10.09.2018 z Krakowa. Kontakt:stopczyk6901@o2.pl Jezeli ktos jedzie w tym terminie bedzie razniej

Marco

Siema jedzie ktoś 19 wrzesnia do Rhedy? Bez kitu taka lipa tam??

Slawomir 1978

Witam. Czy jedzie ktoś na 3 września 2018

Jarek

Generalnie to jadąc do pracy za granicę trzeba mieć świadomość, że tam liczy się bardzo wydajność w pracy. Tylko w naszych firmach niektórym udaje się bumelka!!

adrianmadryt

porazka

Nie mam nicku

Chcecie to jedzcie ale to beznadzieja pracowalem tam z zona 9 mies i ciezko jak nic rece opadaja a polscy brygadzisci pozal sie boze wasza sprawa ale po tyg bedziecie mieli dosc

Miśka

Hejo, jedzie ktoś do Rheda-Wiedenbrück 23.07

Adrian
@Miśka

Ja właśnie myślę nad wyjazdem, ale na razie czytam opinie na temat agencji i samej pracy

Stivi11

Prawdopodobnie ja

Karol
@Miśka

Gdzie mieszkasz w Polsce. Bede wracal z urlopu to moge zabrac.

Kriss
@Miśka

Ja mam zamiar, masz jakieś informacje?

ina
@Miśka

ja jadę 30 lipca, może ktoś się przyłączy? zawsze raźniej.

Wojtass
@Adrian

Mieszkasz w rheda

Wojtass

Mieszkasz w rheda wiedenbrück

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)