Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

aapsik

Witam musze byc 25.08.14 w biurze na godzine 8:oo szukam wolnego miejsca w aucie jestem z okloic konina prosze o kontakt (usunięte przez administratora)

Fru Fru

Witam. Ja powiem tak, przepracowałem tam xxx czasu ( nie krótko ) na jednym z najgorszych działów jeśli chodzi o godziny pracy.Praca od 3 do 14 czasem i do 16 było 1 zmiana, a na drugi dzień na 4:00 znowu :) Ktoś nauczył kiedyś składanie maszyn za mechaników i trzeba było chodzić na przygotowania, i to wyglądało tak.1 dzień coś tam poopowiadali z godzinę czasu, następnie liniowi brali i lepili miejsce na linii tobą, od razu wajta wajta.Na drug dzień oczekiwania od kierownika i liniowego były takie że musiałeś już umieć składać maszyny typu TVN, Kompensa, Marel, różne maszyny do panierki, pomadki, beczki i już od 2 dnia zaczęły się krzyki na ciebie, po prostu nic tylko wziąć pałę i upierdzielić łeb równo z szyją.Ogólnie reasumując dział popaprańców bez szkoły.Czasem byli i normalni ale to mały procent. Płaca to około 5,6 euro na rękę.Każdego miesiąca inna stawka wychodziła.Ale średnia to 5,6.Godzin płatnych podkreślam płatnych około 200 w dobrym miesiącu, możesz być w zakładzie od 3:00 a przepracujesz tylko 7 a resztę spędzisz na kantynie :) jak dostaniesz weksla, czyli schodzisz na dół i zależy co idzie, jaki produkt i ile trzeba ludzi na taśmę i pakowanie. Mieszkanie : Nie ma tragedii bo dach nad głową jest.Wszystko zależy na kogo się trafi, jak trafisz na wyrozumiałych w pokoju to będzie luzik, każdy jadący do toonisu przez MS MEat lub Machure musi sie liczyć z tym że większości ludzi z mieszkania robi na innych działach z innym trybem pracy.Np ty wstajesz o 1:30 w nocy bo masz na 3:00 a ktoś śpi bo wrócił o 23:00 itp różne są godziny podkreślam.Lipa tylko z dojazdem jest bo jak nie masz auta to kicha, czasem idzisz do roboty na 2 zmianę i nie ma pracy to wysyłają cie do domu, i co idziesz na parking i musisz kombinować. W zakładzie dużo patologii z polski i dużo innych narodów, ogólnie jest wesoło. Głównie pracują tu ludzie co mają jakieś problemy w Polsce, są zadłużeni kredytami, no i mają dzieci którym trzeba dać co jeść i ubrać. Młodzi ludzie tak jak ja jadą na rok może dwa zarobią coś grosza bo nie powiem bo w tu dobrze zjesz jak masz czas ;) ale dla chcącego nic trudnego, ubierzesz sie i te 2000 zł odłożysz, dla kawalera po szkole na początek starczy. Uzbrójcie się w cierpliwość tam i w anty stress bo tego będzie dużo i w pracy i w domu. Opinie są jakie są tutaj, coś w nich prawdy jest ale kto się sam nie potknie ten się nie nauczy.Pozdrawiam.

donald

Te 1000 e kaucji, znajdz sobie 9 lokatorow na mieszkanie to z kosztow zejdziesz i wyjdzie tak jak w tej firmie co ją zachwalasz zreszta nabory sa mozesz wrocic jak zle u niemca haha

lulu

znajomy wrocil z francji z pracy 200godzin pracowal 20zl na godzine 30e diety za kazdy dzien przepracowany z tym ze na wyjazd otrzymal 750e diety reszte zaplacili na koniec miesiaca praca od 5lipca do 18 sierpnia w sobote jedzie z tej samej firmy w drugie miejsce do francji zadowolony chlopina praktycznie to on do lopaty sie nadaje ale ma kase ma firma jest z plocka piecobud remonty piecy w hutach metali szkla porcelany sam slozylem cv do nich polecam

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

pisz machura zeleslawice do 44lat przyjmuja po gwarancyjnych nie chca

zainteresowana

Jak znależliście tam prace ? Prosze o szybka odpowiedz . Pozdrawiam!

1000e kaucji

sep

ja sam zalatwilem prace z agencj nemieckiej 9,50e na godz plus 32e diety za przepracowany dzien mam200e wsiasc na zycie i mieszkanie we wlasnym zakresie oni mi pomoga co do mieszkania ale jak pisza tpo 100e kaucji i 7 do 9e za metr kwadratowy mieszkania do zaplaty no 30procent podatku plis na wyznanie 8 lub 9 procent to tak wszystko pod kreska to w sumie malo zostanie zastanawiam czy warto jechac bo jak poprzez polska fime hotel za lozko 150e i mamy czyste pieniadze

sep

na wyznanie religijne placisz 8 9 procent podatku to jak pod kreska to odlicza tamto to pewnie ze 200e odlozysz miesiecznie bo chyba wiecej sie nie da

tedi
@sep

napiszcie konkretnie czy warto tam jechac

sep

swietnie ze opisales to na niemieckich papierach mozesz miec emerytke wiecej tych oplat wieksze problemy kasa inna ja to slyszalem o tym wyzszym podatku jak jestes samotny sluchaj jakas kaucje za mieszkanie ti dawales bo jedem mi tu pisal 1000e kaucji i 7e za mertr kwadratowy wynajetego mieszkania z gory dzieki

sep

ja prace prubowalem se zalatwic poprzez agencje zadzwonili owszem 9,5e na godz plus 32e diety za orzeopracowany dzien 200e z soba mam wziasc na zycie mieszkanie odlicza po przepracowanym miesiacu teraz dowiaduje sie z kolegi opisu ze duzo podatku płaci33procent to w sumie by na przezycie zostalo a gdzie odlozyc na przejazd do kraju to tez wielkie (usunięte przez administratora) to wszystko do cholery dla 20latka to moze byc popis polajdaczyc laske po (usunięte przez administratora) poklepac finito rozrywka

sep

wlasciwy czlowiek opisal dobrobyt klasy podatkowe to polacy o tym nic nie wiedza ze bykowe trzeba placic pomomo ze zonaty jestes a dlaczego ci przyszlo 900e za mieszkanie jaki powod byl

opinia
@sep

odpowiadam ci sep. placisz wg umowy tyle co ci napisali koszty dodatkowe zwiazane z poborem ogrzewania cieplej i zimnej wody wyglada na to ze myc mozesz sie dokladnie 2razy w tygodniu a tak chlap chlap. ogrzewac jak masz 2pokoje to tylko 2 lub 3stopie na kaloryferze bo jak wiecej to ci duzo wychodzi. pomimo ze grzalem tylko w jednym pokoju i lazience ale na 5 to doliczyli mi po roku czasu 900stowek teraz srednio dodatkowo 5dyszek doplacam sobie zeby na koniec nic nie doliczali ale zawsze cos znajda. dodatkowo 40euro prond dostalem po roku czasu 27cent zwrotu. jak chcesz zyc tutaj i nie jezdzic do polski to mozna albo jak masz dziesiaki to masz pieniadze na dzieciaka 180euro to sie oplaci. najlepiej jest robic tak jak w ms micie i zeby chalupe dali egal co tylko zeby nie placic i wtedy mozna nawet za mniejsze pieniadze ale i tak ci lepiej wychodzi jak na niemieckim ubezpieczeniu. do renty nie dozyjesz i tak i tak wiec trzeba robic tak zeby byc ubezpieczonym i kasa regularnie wplywala na konto. o wode i prond sie nie martwic a tak apropo to na pakowaniu u M zarobili przez 4miesiace srednio 1600euro netto doliczyc srednio 35procend do tego jest wtedy brutto mozna wywiesc pieniadze do kraju. teraz tez tam bedzie mniej bo mniej godzin ale 7,79brutto gwarantowane prawnie i tu juz zaden posrednik cie nie orznie bo musi tye dac. czytalem te ostanie wpisy mam wrazenie ze 2osoby zle na firme pisza pod roznymi nikami bo tylko bundestag i cos tam i te obozy w polsce tez moj kumpel pracuje w kutnie tak samo ja w tunisie tez ak mowi o zakladzie. chyba wszedzie to samo tylko w domu to zawsze kontrola a tu lajdactwo i jak kasy nie przywiezie to co napisac i powiedziec kradna. kto ma nadzorowac ludzi tylko polacy bo co bys u niemca zrobil jak niemiec do ciebie mowi a ty slepia wybaluszysz i co dalej ja juz tyle lat i jak chce cos zalatwic w banku to musze wziac kogos kiedys zaltwiles tlumacza z grupy sa flache a teraz 50dyszek i polak polaka lupi ale jak sie nauczyles jesyka i ktos potrzebuje to placic musi a potem pretensje ze zle bo wzial kase i ludie ploty robia a trzeba bylo cos robic po robocie a nie chlac czy latac po chotelach. jak ktos wyleci z pracy to zawsze ma pretensje a z reguly jest tak ze jak porzucaja prace to firma z umowy rozlicza nie wiem 600 czy 800euro i wielkie pretensje i najlepiej opisac. ale sie rozpisalem jak ktos ma pytania to chetnie odpisze i wyjasnie .pozdrawiam cie sep.

opinia

masz racje ms pracowalem w msmeat za namowa kumpli po 3latach przeszedlem do firmy na niemieckie ubezpieczenie tu w tunisie i co (usunięte przez administratora) 10,50 mam brutto srednio 200h prosze sie zeby zlapac nadgodziny jakies za ktore nie chca placic bo daja wolne za chalupe place 550euro nettopo roku czasu przyszlo rozliczenie z mieszkania prawie 900euro w ciagu miesiaca zaplacic. To jest dobrobyt w Miemczech.zaluje ze zmienilem firme ze starymi tzn po 40ce nie chce sie pracowac bo trzeba na nich robic i za nich, dobrze gadaja a w rogi walnac jak sie da. a kto teraz jedzie do tunisu mlodziesz 20lat i starzy kolo 50tki bo w polsc juz nic nie zrobia bo kto ich zatrudni a mlodzi uciekaj bo w domu matka ugotowala posprzatala zreszta jak ma sie 20 lat to chce sie bawic miec kase i fajna laske przy sobie. sam tak myslalem. wprowadzone zostalo 7,79brutto ale nikt z was nie pisze o klasach szesciu roznych podatkowych osoby samotne bez rodzin min 35proc zabieraja i na to nie ma bata. w kolo jest pelno zakladow ale tez kicha nikt wiecej nie placi rumuni robia za mniejsze pieniadze i sciagaja cale rodziny tak jak turki.polak to nie atrakcyjny juz pracownik za granica jest coraz gorzej nie czarujmy sie

daro

Pracowalem na kuchni przez 6 lat wieprzowine potrafie rozebrac,ale na tasmie nie pracowalem.Pracuja jacys kucharze?

sep

czym sie sugierujesz brutto netto 200t 200godzin 800e a nie 1600e posrednik za ciebie bierze a ty do roboty

ASIA

Witam! Muszę być w pracy 18.08. szukam wolnego miejsca w aucie, jestem z Wielkopolski. Proszę o kontakt 725472959

r

ale 1600 euro brutto czy netto,bo to tez jest istotne

gosciu

polak polaka poznaje dopiero na obczyznie najgorszy narod murzyn murzynowi pomoze mongol mongolowi tez itd a polak noz w plecy nic sie nie nauczyli i obozy koncentracyjne w polsce byly jak cep pocostal tak pozostal wstydze sie za taki narod

powiem tak, jeżeli masz słabe nerwy pracy nie polecam !!! fakt dosłownie SZMACĄ CIĘ NA KAŻDYM KROKU, oczywiście najbardziej to POLACY - poczuli władzę i jadą swoich ( wrzaski, przekleństwa, wyzwiska od najgorszych ) pierwsze dni są masakryczne, potem można się do tego przyzwyczaić hehe. Praca - tempo bardzo szybkie ( fakt robią z ludzi maszyny ) nie ma opieprzania, nie ma chwili nawet żeby ustać, nikt nie powiedział że jedziecie na wakacje, ale praca jest wyczerpująca fizycznie i psychicznie... Ludzie - oczywiscie zalezy jaki dzial, ale jedno jest pewne tak (usunięte przez administratora) kierownikow i liniowych jak POLACY to nikt nie znajdzie. POPIERDOLILO IM SIE W GLOWACH, wspolczuje tym ludzia ktorzy sa przez nich szmaceni, ale co maja zrobic, skula glowe i dalej do roboty :) nie polecam zakladu, jak lubisz byc pionkiem w grze to ok, MOCNE NERWY, SZYBKIE TEMPO i zapieprzac w tonnies :D hahaha

murzyni

Polacy odrobine godności niedługo będziecie u niemca g*wna w papierki zawijać za 3 euro/h, bezrobociem wszystkiego nie można tłuaczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)