Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

gosciu

pojechali od posrednikow z lukowa z woj lubelskiego mazowieckiego zamiast do pracy to zebrac na ulicy organizatorow cba sciga w wiadomosciach podali dzis o 6,30 naiwniacy dawaj umowe konkretnie badania umowa i zaklad pracy to wszysko a nie kombinuja a to czesc w pieniazkach polskich umowa polska reszte w euro do (usunięte przez administratora) z takimy organizotaramy niwniacy a pozniej rozczarowanie

ola

Jedzie ktoś 10 listopada? Chętnie się z kimś zabiorę mariakurdej@o2.pl

qwerty1
@ola

na jaki jedziesz dział ola

gosciu

nie drazni was jak w tv mowia ile zarabiaja politycy wojewoda czxy wójt przerazajace cyferki padaja jacy to bogaci sie staja a ludzie za grznice jada za chlebem bo mnie to drazni niesamowicie smieja sie znarodu publicznie podajac 12 tysieecy 26tysiecy miiesiecznie a tu czlowiek ledwo wiaze koniec z koncem na wybory isc co to da da lepsza kase wladzy biurokracjia nam przecietnym emigracje za chlebem oj moze dzierzynski by sie przydal lub ten czesany inaczej na miesiac nie przezylismy tego i lepiej niech nie bedzie ale by zlikwidowal roznice jedni maja za duzo inni licza kazdy grosik

truskawkonin

Jedzie ktos do sokolnik 5 listopada na podpisanie umowy prosze o kontakt truskawakonin@o2.pl

ola
@truskawkonin

ja jadę, napisałam meila :)

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

Leszno
tobias

pachołki do roboty

sep

ja o niebie ty o chebie masz pracowac tyrac swieta sa dla niemcow bialy murzynie wygud ci sie chce zaplac 8 procent podatku na wyznanie bedziesz mial swieta nie nysl tak jak tu w polsce wymie ojca itd i zeta na tace tam to deklaracja kasa z wynagrodzenia 9 procent i masz a jak nie zaplacisz przesla do parafi w polsce i wykresla zcie ze zboru katolikowwwwwwwwwwwwwwwwww nie otwieraj tak szeroko oczuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

takitam

Witam. Pytanie do ludzi ktorzy tam pracuja dlugo lub pracowali. Jak w toonisie wygladaja swieta? Podobno teraz wigilia ma byc wolna ale jakos w to nie wierze bo to dzien roboczy przeciez. Dzieki za info;)

sep

trzeba sie uczyc studia skonczyc 8000tys dostaniesz tak jak wyzej jedna w warszawie a nie szukasz za granica bez szkoly praktyki z gramatyka na bakier robol bedzie robolem niewolnikiem wlasnego losu i malo kas do reki biurokracja i obsadka rodzinna tam jest waluta i nikt cie nie ruszy juz w urzedach gmin pracuje matka corka druga corka siostrzeniec wojek ciocia wielkie wyboy tworza zame kumoterstwo i na obczyznie tez tak jest i ambasada wie o tym i nic nie zrobia chlopie wyleja cie na zbity pysk oni maj racje a ty do czarnej roboty

gosciu

chcesz poznac polaka co jest wart jedz na obczyzne do innego kraju efekt w krotce pewny na 100 procent

nik
@gosciu

polak polaka nieszanuje w tunisie iste chamstwo

gosciu

patrzylem w tv rozmowy w toku jedna 22l uczestniczka programu z warszawy twierdzila ze wyjscie z chlopakiem do kawiarni resteuracji to bagatela 2500tys banaluki jescze pieprzyla i to mnie urazilo ile zarabia 7500zl chlopak ma zarabiac 10000tys zl slowa glupi tylko nie zarabia no widzicie za mleko matce nie zaplacila a sie wymadrza a tu w kraju proponuja 1670zl ustawowo wstyd nie wspomne i 700zl w krewetkach jeszcze na tv to puszczaja

gosciu

masz racje zamiast do szkoly do ksiazki psu do budy pies sie nauczyl lezy a oni musza za pier dalac za prze proszeniem jeszcze co innego jest rzad napiepszyl ze zawodowek nie potrzeba tylko menadzerowie ekonomisci zapomial o klasie sredniej tych przyziemnych sprawach potrzebny jest slusarz kowal elektryk krawcowa rzeznik masarz itd ci napedzaja gospodarke a tamci to pasozyci tylko handel cwaniactwo mamy jak mamy i to zaszczepione tego sie nie wyplenni tak latwo a zarazem brak przemyslu i czeka nas emigracja prawda ze dyrektorem nikt tam nie jest ale ma prace ma na chleb a teraz tu w polsce od nowego roku ci co chca prowadzic jakas dzialalnosc na swoja reke musza miec kase fiskalna mnawet fryzjer krawiec moim zdaniem paranoja nie dosc ze wiaza koniec z koncem to 1200zl wydac musza na kase wielu zlikwiduje pelen wgład panstwa nie mysla o rozwoju gospodarce tylko o podatkach nic dziwnego ze ludziska emigruja szukaja lepszego zycia chleba pracy niech te rzady po raz na zawsze sie skoncza to nie to totalne oszolomy ja nie naleze do zrzadnej partii zla nie popieram to nie dla ludzi to przeciw nim jak wynika niemiec daje nam papuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

papa

wystraszyl sie facet takich pieniedzy w polsce niema natomist ma 700zlotych w krymar przy obieraniu krewetek nie patrz tak glupio w akodzie corka pracuje i nie tylko ona ale wiele osob ma 7 stowek ja to bym dawno rzucil niech sam za pier dala cep bizmesmen po cho lere sie uczyc studia konczyc wystarczy gimnazjum i do roboty

Przemek z rozbioru MM

@Dawid, myslisz ze za 600 czy 800 euro ktos by pracowal? ja na umowie mam 800 euro a ponizej 1200 na rozbiorze nie schodze, ludzie zjezdzaja lenie po 1 dniu pracy mowia ze za ciezko wola w polsce za 1200zl i miesxzkac na garnuszku u rodzicow niz zarabiac 5000 zł bez studiow po zawodowce dodatkowo nie znajac jezyka ani nie dawajc zadnej inicjatywy od siebie. Ogarnijcie sie porobcie troche a potem powiedzcie ze jest ciezko, ludzie na kredytach siedza dzieciaki na studiach maja na utrzymaniu robia z popuchietymi knykciami o z dretwymi palcami ale wiedza ze takich pieniedz w polsce nie ma.

nik

pajacu niewiesz co piszesz idz nz wolowine z zajacem niewyczymasz chyba ze tam jusz robisz ja dlatego zjchalem straszyc ludzi to on moze ambasaba sie niebawiem dowie jak traktuje ludzi i wulgarnie sie nawet do kobiet odzywa szmaciasz

Daiwd

Odpowiedź na: [Dawid - 2014-10-21 12:32:53]: Witam musze byc ze znajomym 27.10 Jestesmy z podkarpacia, z checia sie z kims zabierzemy konakt : lobosdawid@gmail.com po co jechac tam we firmie krymar kasa dobra dostasja chetnych potrzebuja za miesiac a akordzie otrzymasz 700zlociszkow do raczki super polecam nie patrz tak glupio masz pewne 7stówek taka kase ci oferuja wbrew temu co rzad ustalil najnizsza place w d u p ie maja robia swoje i nikt nie strajkuje Jednak zrezygnowałem z wyjazdu jak zaobaczylem co mi wyslali w umowie . 600 Euro na miesiac smiech na sali !!!

ggggg

jade 03.11.2014 trzy miejsca wolne e-mail grzegorz.trzmielewski@wp.pl

marcin
@ggggg

witam zkod jestes ja jestem z woj pomorskiego tez jade na 3 listopad,muj meil marcinmonika11@o2.pl

Dawid

papa
@Dawid

bystry

najlepiej na tacy cofnij sie kilka stron i masz sciagasz s pdf kwestionariusz wypelniasz i czekasz az cie powiadomia troche bystroscikolego

praca

dajcie namiary do tej firmy MS MEAT RHEDA

lodz

Jade na 20 pazdziernika. 2 miejsca wolne jarczyn10@wp.pl

sep

5 gwiazdkowy hotel lodowka za oknem spanie jak sie da po 4 w pokoju charmider jedni ida na 3 immi na 5 jeszcze inni za godzine spisz jak mysz pod miotla i spacererk 10km 200ton na zmiane i z powrotem 10km dla fitnesu sylwetka wysportowana powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)