Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

miska

pytanie prosze mi napisac jak w zakladach miesnych sie pracuje ile godz ,jaka stawka godzinowa jakie warunki mieszkalne co jeszzce musze wiedziec dziekuje

gosciu

facet wygral wybory w szczecinie a nawet w nich nie kandydowal to chore jest wynikow brak szlyszycie w tv chachmet za chachmetem w dobie elektroniki a tal pieknie mialo byc

gosciu

po co maja ludziska chleba szukac na emigracji nieufnosc zon narzeczonych matek dzieci tu w kraju powinna byc praca przy zonie mezu rodzina jest najwazniejsza byly wybory znow zostalismy oszukani przy takiej informatyce powinno byc wszystko jasne moi drodzy przebudzcie sie z letargu nie naleze do zadnej partii chce miec tu dom utrzymanie to samo i ty jedna z druga lu drugim postawmy sobie jasno chcesz na emigracje prosze bardzo ja szukam juz kogos innego nie a pozniej domysly rozsterki walczmy o swoje o rodzine o byt te po stworzylo warunki dla oszustow kombinatorow przekretow tworza luki prawne dla siebie przewalka pieniadza a dla nas emigracja

gosciu

praca jak praca polak kazdy jeden to cwaniak na swoja strone ja pracowale w gmbh fleisch wspanaile zaklady dali zaronic i zenderki byly bardzo platne 2 godz dluzej to prawie dniowka byla zarabialem 1976dm wspaniale 200dm na zycie wydawalem miesiecznie i to dobre zarcie a nie zupki pracowalem z niemcamy rekawa se nie dali urwac pozdrawiam

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

niki

Jest ktoś w Rhedzie? Jak wygląda tam mieszkanie i praca?? Czy kierownicy "wyżywają"sie na pracownikach ? Jak tak- to jak sobie z tym radzicie? :) Proszę o szczere odpowiedzi . Bo troche odbiegamy od tematu pracy (i opinii o zakładzie) A do tych wątpiących dziewczyn - Facet ma tam myśleć o pracy a nie o ... ;) To będzie dla was najlepszy dowód i próba. Ja jadę tam ze swoim chłopakiem.

gghgjgfhf

Lepiej byc bigatym pachołkiem niz biednym cwaniakiem

niki

Ludzie ! Przecież tam się jedzie pracować a nie zdradzać ;)

gosciu

sluchan o zdradzie to i okolicznosci decyduja mianowicie wrocilem do hotelu i napotkalem sytuacje troche niezreczna gdyz wszedlem do mieszkania drzwi od pokoju otwarte nastepuje kupulacja osobnika z pokoju z nauczycielka ochap az wroclwia na 2 dzien przychodzi ona do mieszkania no no zeby do maza sie nie wydalo chodz kolego to sie nie zuzyje starczy i dla niego no niestety przemowilem jeje do rozsadku troche zla byla ale po pewnym czsie przyznala mi racje troche przyjemnosci a mozna wszystko rozpieprzyc wczesniej czy pozniej i zaczynac od poczatku po co hotel jest hotel rozni ludzie rozne charaktery pozdrawiam

@gosciu

@Gościu, dzięki za odpowiedz. Budujące to nie jest, pozostaje wiara, że się powstrzymał i nie zdradził. Kołków na głowie mu ciosać nie będę, bo to nic nie da. Uznaję zasadę: jak kocham to nie zdradzam. Mamnadzieję, że mój facet też tak myśli :) Pozdrawiam.

gosciu

tez wporzadku bylem ale 27miesiecy co tam pracowalem dalo sobie znac rozlaka nie jest dobra po powrocie mialem czasamy dosyc tego chcialem tez pie r itd ale jakos jakos do normy powrocilo ja co tam zarobilem wszystko inwestowalem w budowe domu mam pamiatke niemcy mnie daly dach nad glowa miejsce pracy musialem sobie zrobic obecnie licho sie zrobilo kal ludzie maja to i ja mam ale jak ludzie kasy nie maja to trudno o jakas usluge kazdy do zycia cos kupi i siedzi cicho jak musi to panie dorob zrob ja stopniowo ci zaplace szara rzeczywistosc do cholery moze w tym tygodniu spowrotem do berlina risze cos tam sie kroji 2 kolegow juz 1,5 miesiaca tam pracuja jeden przyjechal ma byc po poludniu u mnie zobacze co powie sa na swojej dzialalnosci tak przez telefon tp mowi ze te 1000e zostanie na czysto

gosciu

zona to co piszesz o kasie o studiach wiadomo byt sie poprawil spodziewaj sie ze jak maz powroci beda niesnaski bedzie ci przeszkadzal przywyklas do rozlaki samotnosci nastapio zgrzyty zmiejszy sie kasa itd przechodzilem to przez ok 2 lat dochodzilismy do normalnosci koledzy moi wiekszosc rozeszli sie z zonamy mam kolezanke co meza wyslala do angli co przyjechal 2 dni radosc tydzien posiedzial ojojoj nie to pojechal juz dobrze chlopina na zawal walnol w londynie oj jaka rozpacz dopiero przejzala na oczy

@gosciu

Ja nie napisałam - żę sep osobiście obraża - tylko to był ,,ogólnik" - odnoszący się pozostałych- którzy wręcz wyśmiewają i szydzą z tych ,co pracują na Tunisie. A co do rozczarowań i rozłamów małżeńskich - to masz rację ! liczę się z tym - i może dlatego podświadomie odkładamy każdy cent i grosz!, wiem ,że kłótnie przyjdą , bo jesteśmy starszymi ludźmi i mamy swoje nawyki, bo dłuższy czas spędziliśmy jednak osobno! bo jak mąż przyjeżdża , to przecież nie ma czasu na kłótnie i staramy się umilać sobie wzajemnie czas. A propos rozczarowań i sypiących się małżeństw- to wiem! równie dobrze dochodzi do zdrady z jednej jak i z drugiej strony. A na Tunisie to przecież ,,chleb powszedni" ale co mam robić? tylko zostało mi wierzyć , że mój mnie nie zdradza i sama być w porządku pod każdym względem w stosunku do niego .

@żona

@ Żona: witaj. Mój wyjechał do Rhedy już jakiś czas temu, zjeżdża do domu dopiero na święta :( Wiem, że ewentualna zdrada zależy od osobowości a nie od okoliczności, ale Ty masz pewniejsze zródło informacji. Mój facet na pewno się nie przyzna, że tam są TAKIE :/ możliwości. Zeby mnie nie martwić... Tam naprawdę zdrada to ,,normalka"? Pozdrawiam.

@narzeczona

DO NARZECZONEJ!! Podobno zdrada tam kwitnie! życie seksualne rozwinięte! Ale nie myśl ,że twój facet pojechał tam po to ,żeby cię zdradzać, przecież może to robić i w twojej miejscowości i z najlepszą koleżanką-więc po co miałby się tłuc taki kawał drogi??Ja też sobie często zadawałam sama sobie i nadal zadaję to pytanie. nie mam odpowiedzi. Rozmawiam z mężem na ten temat ,on się zarzeka , że nie ma tam innej a ja staram się mu wierzyć . Ale ostatecznie co miałby powiedzieć , gdyby nawet ją miał: ,, tak kochanie, zdradzam cię ale bardzo cię kocham , bo mi na starość będzie potrzebna żona" Wiem, ironizuję !ale przecież w końcu muszę mu wierzyć . I wierzę. Nie daj się tylko podszczuć koleżanką , które będą ci gadać , że on tam cię zdradza. Popatrz na niego jak na człowieka którego kochasz i jesteś przekonana ,że on cię też kocha. Do pioruna- przecież trzeba w końcu komuś zaufać. Musisz jednak wiedzieć jakie tam są kobiety- same się pchają, uwodzą i potrafią szczuć. Miejmy nadzieję ,że nasi panowie są na to odporni na te wyuzdane panienki . Dlaczego napisałam ,,wyuzdane"? -dlatego ,że żadna szanująca się dziewczyna nie podkłada się zajętym ,a tym bardziej żonatym facetom. Duż ci nie pomogłam ,Moja rada- powiedz mu ,ze obawiasz się tego, że ci to chodzi po głowie a mówisz to mu dlatego , że nie chcesz go stracić.Pozdrawiam

@żona

@Żona Bardzo Ci dziękuję za odpowiedz. Mam takie same myśli jak Ty; pozostaje mu zaufać. Jeszcze raz Ci dziękuję i pozdrawiam.

gosciu

ja tez pracowalem w zakladach miesnych przez 27miesiecy pobudowalem dom wz 2255 zakopianke potocznie kredyt splacilem z procentem progresywnym 75 proc w skali miesiaca szok totalny szok tak jak sep krece sie za praca tu i tam lichoooooooooooo w stosunku co do obrazania ludzi jak pisze wyzej dana osoba to sep nie obraza bo jak chcesz blizej wiedziec pracy na obczyznie moga byc kolosalne rozczarowania pokus jest bardzo duzo nie jeden powrocil do domu do bloku puste mieszkanko meble zginely drzwi otwarte klucze na zlewie jest dobra kasa ale i co innego tez ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

sep

w bledzie jestes to panstwo polskie powinno

sep

wrecz przeciwnie pracowalem w niemczech tez w zakladach miesnych zarobilem sporo ze pobudowalem dom w obecnych sytuacjach tu w kraju jest brak jakiego zakladu dobrze ze cos umiem zrobic to jeszcze na kawalek chleba zarobie staralem sie o prace z polskiego posrednika i nic dalej dam se rade prace poprzez niemiecka agencje idzie zdobyc chcieli i proponowli mi przyjecie obywatelstwa niemieckiego wyzsza stawka płacowa nawet 18e godz kurs jezyka itd wracajac do polityki to sa oszusci karierowicze te cale po to w rakiete i w kosmos doprowadzili do nedzy zachwyceni sa drogami pedolino obcym kapitwlem biedronki kerfury kauflandy nie mysla o polskich fabrykach bankach gospodarce balach wcisdkaja ludowi ot zgnily kapitalizm jak na zajeciach politycznych mowiono naw w wojsku x lat temu jeszcze mam jedno rozwiazanie zalozyc wlasna dzialalnosc gospodarcza zaplace zus w wysokosci 1200zl i jakos dotrwam do 67lat it cala zeczywistosc

sep

eszcze jedno po 50 posrednik nie chce przyjmowac do pracy w niemczech nastepuje dyskryminacja czlowieka przyjmuje do 45 lat byli niemcy u mnie w domu ja im mowilem ze tak jest machura zeleslawice odmowil mi pracy bo 50 weszla na kark az nie mozliwe my sie zajmiemy tym u nas nie ma tego polaczki se wymysili dobrze dobrze nie dosc ze tu w krau brak jakiego zakladu pracy to utrudnienia

50letni bezrobotny
@sep

poczytajcie sobie opinie sep i zobaczycie jak nakreca hi hi. jak byli u ciebie niemcy i takimi ludzmi jak ty sie zajmuja to czemu szukasz machury mogli cie wziac. acha a w Polsce to po 50tce zatrudniaja? podaj zaklad to sie zglosze. Bo nawet fachowcow po 5oce nie chca. Niech cie zatrudni zaklad niemiecki i niech ci zwiazki pomoga skoro tak jest. Ludzie w Polsce nkrecacie sie co tam jest za granica. Jakos w Niemczech nie mowi sie o takich rzeczach jak ty sep piszesz. Wyglada ze masz zal ale pomysl sobie co my jestesmy warci i dlaczego szukamy tych Niemiec? Ty w Polsce nie mozesz sie zatrudnic a co dopiero za granica.W tam wieku szukasz Niemiec? Co robiles do tej pory? Niemcy pewnie przyjechali do ciebie i zrobili z toba wywiad i puszcza na TVI Niemcy. Po 50tce to i Niemca nie chca zatrudniac a poczytaj sobie troche jak zansz niemiecki co sie dzieje wogole w tych Niemczech. Czas Polakow sie konczy wogole za granica. Dyskryminacja jest u nas a co sie dzieje z nadzorem w Polsce. Popatrz co sie dzieje w Polityce. Wyrazasz opinie o zakladzie a nawet tam nie pracowales bo chcesz sie dostac. Czytajc te opinie to zobcznie ludzie kto to pisze. Osoby ktore sa zle na firme albo zostaly wyrzucone. przyklad kolejnego Polaka maciciela. Szkoda Cie czlowieku bo jestes po 50ce bez pieniedzy i rozumu. W polityce chyba tez bys sie nie sprawdzil ale moze rzeczwiscie tam bo tam jest zaklamanie falsz obluda. Dobze ci idzie pisz wiecej to moze sie czegos od ciebie naucze.

@50letni bezrobotny

Masz rację!! Chłam z pracą dla ludzi w przedziale wiekowym po 50 jest taki sam jak u nas i w Niemczech. Mój mąż też jest po 50 i pracuje na Tunisie. Czy narzeka?-Tak! narzeka na rozłąkę, na tempo w pracy , na zarobki. Ale pracuje , bo co ma zrobić? Wrócić do kraju i siedzieć na marnej kuroniówce i czekać aż ja wrócę z pracy. Z tego co ja zarobię to by była wegetacja i nerwy, doprowadzałoby to tylko do kłótni między nami o pieniądze ,których by brakowało. Przyzwyczailiśmy się już do tego że nie możemy być cały czas razem, że przyjeżdża co 2 tygodnie i w niedziele po obiedzie jedzie. Nie mamy innego wyjścia musi tak być. Ktoś kiedyś tu napisał ,, to co że biednie - ale razem" No nie wiem ,czy komuś odpowiadałoby liczenie każdego grosza i oszczędzanie na lekach, brak kasy na rachunki nie wspominając już o jakimś ,,normalnym jedzeniu". Tunis to nie raj - ale co by było z rodzinami tych ludzi co ich mężowie pracują w Tunisie?? Są tam bo muszą! mają kredyty , zobowiązania, dzieci do odchowania. My na przykład dzięki zarobkom męża wykształciliśmy swoje dzieci ,pokończyły studia i mają fajną pracę. Możemy sobie pozwolić na wakacje - pewnie że nie w Barcelonie - ale stać nas na wczasy z całą rodziną. No i jak byś nie patrzył to liczy się staż pracy , emerytalne, rentowne i inne świadczenia. A że nie ma takich świadczeń jak Niemcy? Bo jest przecież zatrudniony w Polskiej firmie tylko oddelegowany do pracy do Niemiec, więc dlaczego ma mieć niemieckie świadczenie? Poruszyłam tę sprawę , bo mnie właśnie denerwują wpisy typu co wypisuje SEP-!!Nasz kraj nie może nam zapewnić godziwej pracy , płacy i świadczeń - a on się domaga żeby zrobiło to obce państwo?? tego właśnie nie rozumiem. I NIECH NIKT NIE OBRAŻA LUDZI TAM PRACUJĄCYCH =są tam bo muszą i ważne ,że chcą pracować i a nie siedzieć u nas na bezrobotnym i pić piwo za zarobione przez żonę pieniądze. żegnam

sep

czytalem na stronach innych kalisz to w zakadach miesnych jest zadyma pisza o hotelu o pracy na tasmie zajela sie niemiecka gazeta oj posrednicy polscy na swoj stroj ludie sa niezadowoleni niemcy otra im nosa tym brygadzistom kierownictwu polskiemu to ma byc dla ludzi nie przeciwko nik moze sie naucza sznowac polsk polaka czasy prl i nrd sie skonczyly niemcy maja zwiazki ochrone pracownicza

leon

Taka gruba dziobata brygadzistka jeszcze tam pracuje?

gosciu

dawno pisalem co polaczki sa warci i sie nie naucza i oswiecim przeszli i nadal to samo nie szanuje jeden drugiego a zapomialem teraz w szkole tego nie ucza nie ma lektur np z nalkowska medaliony dziadki powymierali nie ma komu przypomiec a niemcy sie smieja z polaczzka co gna volgsdojcze kiedys byli zomo ormo stazi to samo szanujcie sie moi drodzy szanujciiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeee cyganie ida za sobaaaaaaaaaaaa

smiechu warte

szczeze mowiac od nikogo nigdy nie slyzalem pozytywnej opinii o tej firmie. oszukują na kasie ,problemy z urlopami ,jakises smieszne kary pieniezne.nikomu nie polecam . polscy brygadziści i kierownicy mysla ze sa bogami i traktują ludzi jak gowno.poprostu masakraaaaaaaaaaaa.wszystcy uciekają stamtąd po krótkim czasie. !!!!

ryba

dajcie jakieś namiary jak tam dojechać chodzi mi o jakieś autokary muszę byc na 10 na miejscu......kosik182@wp.pl

gosciu

pojechali od posrednikow z lukowa z woj lubelskiego mazowieckiego zamiast do pracy to zebrac na ulicy organizatorow cba sciga w wiadomosciach podali dzis o 6,30 naiwniacy dawaj umowe konkretnie badania umowa i zaklad pracy to wszysko a nie kombinuja a to czesc w pieniazkach polskich umowa polska reszte w euro do (usunięte przez administratora) z takimy organizotaramy niwniacy a pozniej rozczarowanie

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)