Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

miropoo

Hej prosze o szybka odpowiedz jak jest z dojazdem do pracy czy razem dojezdza sie ? Jutro mam podpisac umowe a za bardzo nie wiem jak dojechac z domu w niemczech do pracy ?

sep

w tv problem wyborow wode z nozgu ludziom zrobili jak i ze smolenskiem matacza kompromitacja kombinuja po polsku zle wyjda moze byc to samo co w jugoslawi czarno to widze

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

Leszno
niki

A jak jest z tą odzieżą pod odzież roboczą? W jakim kolorze nosiliście bluzy,swetry pod odzież roboczą??

sep

jest roznica ja wiem z tym co sie spotkalem to dostawali 600e do reki i polska walute 1200zl to chlopacy pier dol ,, te robutke i przyjechali do kraju lub pojechali tez do rzezni do holandii zadowoleni rodzinne to masz wieksze za odra na 1 dziecko 195e na kazde nastepne184

nowy

zgadzam się ale w polskiej masarni też trzeba zapier... i dadzą ci max 2 tys i też cięzka praca fizyczna o ile ci dadzą te 2 tys a ile jest prac fizycznych bardzo ciezkich i dadza podst 1680zl chcesz to rób nie to przyjdzie inny i bedzie robił tak nie stety w polsce jest wspomne o socjalu zasiłek rodz w polsce zalezy od dochodu i na jedno dziecko masz 76zl czy cos kolo tego a w innym kraju np niemcy 185e x 4.2 ok 800zl o oczym tu mówic

sep

wiadomo manna z nieba nie leci nie przesadzaj ze maci 1500e zarabiacie 5 6 e na godz jak masz 200g to 1000 e w warszawie na wyjscie do resteuracji 2500al zostawia damusia w tv bylo rozmowy w toku to znacznie wiecej zarabia ja za granica aaaaaaaaaaaaa nie zartuje praca fizyczna jest ciezka praca nie wszyscy takie zrodlo maja i szczecie na kawalek chleba ciazko trza zapracowac

nowy

Owszem znają ludzie obce języki i tam pracują ale większosc tam co pracuje to bez znajomosci obcego to co takie złe zarobki bez znajomosci jezyka zakład oplaca mieszkanie i na miesiac 1200-1300 e to tak zle dolicz 200 mieszkanie masz ok 1500e mi to odpowiada + ewentualnie świadczenie rodzinne w wysok 185e na dziecko to nie tak zle a wszedzie niestety musimy pracowac czy to w MS czy innym zakładzie

sep

albo podpierdalac jeden na drugiego jak w zakladach miesnych jest kasa sie liczy tylko jak za duzo to lep opie r dola proste

sep

to co piszesz bez jezyka to bzdury bo ludzie znaja angielski niemiecnki teraz malo popularny rosyjski niemcy co ciekawe znaja rosyjski lepiej jak angielski i ten co umie sie poslugiwac rosyjskim znajdzie prace i tam tez pracuje ciekawe natomiast co do polski mozesz miec i magistra docenta siedzisz w domu jest ograniczony rynek pracy jak nie masz znajomosci protekcji w (usunięte przez administratora) cie maja wszedzie sama rodzina sie obstawila w kazdej firmie administracji i tam maja i to bardzo duza kase nie 1200zl ale 8000 13000tysiakow oczy robisz tak tak robol ma najnizsza a nawet 700zl miesiecznie na chlip i mlikoooooooooooooooo zeby przezyc kupóje swinskie ogony kosci na zupy szchab od swieta wczoraj w mienym bylem i przedemna kobicina to kupowala bo nie mam pieniedzy pracy zapomoge otrzymuje i to wszysto taka szara zeczywistosc jedni w luksusach drudzy ledwo zyja tylko emigracja czeka nas widzicie ci z wyboramy jest tak sie dzieje od 1990r w (usunięte przez administratora) z taka demokracja ze nie ma chleba w kraju i tu nie pisz o jezykach polak dyrektorem nie bedzie robal robal i finito

Marian
@sep

Proszę o szczerą odpowiedż czy jako 51-letni człowiek mam szanse na pracę w tej firmie? i czy faktycznie wykorzystują tam pracowników? proszę o szczere odpowiedzi .

nowy

Ludzie przestańcie pisac jedno i to samo w koncu za co chcesz dostac te kasę za siedzenie i nic nie robienie małe pytanie dla 99procent dla tych co piszą te głupoty ZNASZ SWOJĄ WARTOSC RACZEJ NIE JAK nIE ZNASZ JĘZYKA OBCEGO W TYCH CZASACH TO NIE LICZ NA LEKKĄ I DOBRZE PŁATNĄ PRACE JESTEŚ SZARĄ MYSZKĄ CIESZ SIE ZE TAKĄ PRACE MOZESZ MIEC BO W KRAJU DADZĄ 1200 I MUSI BYC I JEST OK ZASTANÓW SIE JESZCZE RAZ NAD SOBĄ I SWOIM WYKSZTAŁCENIE mgr czy inzynier TAM NIE POJEDZIE PRACOWAC TYLKO TAKA POPULACJA BEZ JĘZYKA ALE TO I TAK WAM ZLE ZE DAJĄ WAM PRACE BEZ JĘZYKA OBC

bobo
@nowy

jak czytam twoje wypociny to mam wrazenie ze pochodzisz z jakies patologii i przerobilabys dniowke za nalepe za 3,50!!!Ludzie ogarnijcie sie,jest 21 wiek,to nie sa czasy jak w biblijnym egipcie gdzie za kilka srebrnikow kupowali niewolnikow.Dzis kazdemu nalezy sie szacunek,godne traktowanie drugiego czlowieka a nie pojedzie taka(nie mowie tu teraz o tobie)tepa dzida ktora w Polsce lazila zasmarkana i klepala biede,zarabia dwa ojro wiecej niz wszyscy i traktuje Polakow jak smieci

gosciu

ja sam sie ponownie krece za praca w kraju makabra dzis zlozylem cv mam jechac na bawarie ponoc pilne zapotrzebowanie ja spelniam warunki a noz moze chwyca z rozmowy pozytywnie wynikalo zobacza pozdrawiam

sep

jak nie pracowalas w niemczech to nie pisz klasyka nie ma sentymentow moja droga

byłem
@sep

Kolego byłem tam i wiem to jest rotacja i przemiał ludzi a żadnej rekrutacji nie ma każdy kto się zgłosi jest zatrudniony ty nie robisz na siebie tylko na pośrednika

sep

lepiej tu nie bedzie widzicie co z wyboramy komisja sie podala do dymisji czarno to widze emigracja emigracja chleba nie mamy zakladow tez tylko supermarkiety za co kupisz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

sep

prosto zwiezlowato pisza wszedzie jest trudno ciezko od nikogo sie nie dowiesz kazdy sobie rzepke skrobie wszyscy jada na jednym wozku nikt nie zagwarantuje niczego dzis jestes jutro niema cie przyjmuja do 45lat sam doswiadczylem tego

mila

czytam te wszystkie opinie,pytania ludzi polakow do polakow ,poniewaz wiadomo jak jest ,i niektorzy boja sie jechac wiec prosz o o kilka najprosciejszych zdna swojego rodaka ,czy jechac czy nie maja ciezkie sytuacje pozyczja kase i boja sie czy nie beda musieli wracac z czego oddac ?itp a tu nawet nikt nie jest mily odp kobiecie kilka prostych zdn boze wy gadacie ze tam jest cholata itp spojrzcie w lustro nie potraficie nawet milo sie odezwac i powiedziec ,zimna arogancja....ludzie zastanowcie sie co tak naparrwde was skonilo do takiego zachowania i czego oczekujecie w zamian skoro to wy nie potraficie sie zachowac ,opisujecie rozne rzeczy ktore wy sami tam stwarzacie nie chce urazic nikogo naparwde ..zwykla ludzka zyczliwosc pzreciez jestescie poalakmi powinniscie wiedziec co to jest dziekuje

wera

prosze was napiszcie jak wyglada ta praca ponoc zakwalifikowalam sie na pakowanie miesa jak to wyglada ile godz sie parcuje i ile mies wyciagnac mozna , a jakie warunki mieszkalne i czym sie dostajeie do pracy prosze powiedzcie mi

@wera

poczytaj na stronie tonnes reda kalisz wiecej sie dowiesz to nie sa bzduryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

żona
@wera

Praca jest na pewno ciężka, zarobki mało rewelacyjne , nieadekwatne do wykonywanej czynności, warunki socjalne -różne, ludzie - mało przyjaźni. To wiem od męża który tam pracuje. Jeżeli ktoś nie ma pracy w kraju, to jedzie i tam stara się zarobić , kto chce i jest uparty , to daje radę.

kros76
@wera

Witam ja pracowałem w Rheda Wiedenbruck na pakowaniu i nie tylko 2 lata .Lekko nie było ale dałem rade.Zarobek 1300 do 1500 max szło zarobić ale pot po dupie kapał czasami haha była jazda.Jedzenie we własnym zakresie ,mieszkanie pracodawca zapewniał.Koledzy Koleżanki mocna psycha i do dzieła .Jak nie ma gdzie to Rheda przygarnie cie pozdrawiam

kros76
@kros76

Witam co do transportu do pracy jak ktoś posiada auto to ok.Jezdzi się na zmiane jeden kolega tydzień i następny .A jak sie nie ma auta to się z kims zabiera i płaci mu się za dojazdy. Jak ktos biega można i tak albo rowerek ogulnie bedzie stresik jakiś czas nie podawać sie pozdrawiam

iwona

Praca dobra zarobki świetne kwatera trzy gwiazdki tylko nie wiem dlaczego ciągle są rekrutacje

WERA

MS MEAT Sp. z o. o. SERVICE Sp. k. Pakowacz mięsa Miejsce pracy: Rheda-Wiedenbrück niedlugo mam tam jechac dopracy bardzo prosze okilka zdan jak tam jest jakie zarobki ,warunki jak traktuja ludzi ,ile godz poprosze cos wiecej szczerze dziekuje

@WERA

czytaj wstecz masz jak na dloni wszystko masz pracowac tony przewalac wiecej cie nie obchodzi

klasyka
@WERA

dla mnie jest to chore najpierw ktos sie zglasza do pracy a potem pisze podajcie mi info. Wera z toba jest cos nie tak. Szukasz sensacji wokol swojej osoby. juz caly swiat i twoja wiocha wie ze jedziesz jeszcze ci malo.Absurd. apropo ciaglej rekrutacji to otwieraja nowe linie na pakowaniu i dlatego jest rekrutacja a nie rotacja.A propo SEP ty z tej strony to chyba robisz fejsa. Chyba cos ci sie pomylilo.

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)