Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Mario

a jak nie mam samochodu to czy mam nie przyjeżdżać?

chiny
@Mario

musisz sobie zorganizowac transport. przeciez informuja ze dojazdu nie gwarantuja.zaklad zatrudnia okolo 6tys osob i nie ma hotelu na terenie zakladu a juz okolica zasiedlona jest przez polakow i rumunow.te 6tys do tubylcy.

kkk
@Mario

ja tam pojechalem tydzien temu bez samochodu i mam do zakladu 8 km, do pracy chodze na nogach zeby sie rozruszac a z powrotem zawsze z kims sie dogadam to mnie podrzuca ;)

Ludzie przyjeżdżający własnymi samochodami bo do pracy się nie dostaniecie!jest nawet ponad 11km

SylwesterR

Kto z was ma byc 12 stycznia w Rheda na parkingu o 8 rano :) ?

karola

Witam jade na 12 do pracy jestem z kujawsko pomorskiego mam jedno wolne miejsce kontakt pod nr tel 724213873 lub email karolina333110@wp.pl,,

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

sep

teraz kopalnie do likwidacji gdzie ci ludzie co maja 50lat pojda do pracy kto ich zatrudni niemcy owszem ale znajomosc jezyka b2 w stopniu komunikatywnym w mowie i pismie i tez do 40 lat starym dziadom nikt nie da pracy

jakto
@sep

Sep przeciez wczesniej pisales ze jak Niemcy byli u Ciebie to mowili ze tam nie ma dysryminacji ludzi po 50ce. ubiegam sie o prace w Niemczech. To nie mam szansy!!!Mam 52lata. SEP jakies nowe prawa weszly z nowym rokiem? Wygldalo na to ze jedziesz z Dzialdowa do tej polskiej firmy.

sep

patrze na te programy w tv oraz obserwuje zycie codzienne zakladow brak likwiduja co sie da mysle ze za tym wszystkim stoi unia daje rzadowi kase za likwidacje miejsc pracy stoczni hut kopalni te cale po to do dupy wstydze sie za taki kraj

sep

po co robic tyrac w tv pokazywali jak komornik niewinnemu czlowiekowi bez dlugow zajal traktor mtz sasiad mial zadluzenie bankowe a komornik pomylil posasje w asyscie policji i ciagnik na lawete pojechal sprzedal za polowe ceny to miejsce mialo we wsi kulany radek zareba prokurator tym sie zajal telewizja czy od tych drami odzyska swoja maszyne zgnoil mlodego czlowieka w jakim kraju my zyjemy jawne zlodziejstwo kradziez tylko za komornika sie uczycz ludzie powimni sie zbuntowac roz pier dolic to towarzystwo przepraszam ze uzylem tego slowa nie dosc ze pracujesz ciezko zeby cos miec w pocie czola to dran niewinnie cie okradnie

sep

jest wyjscie przyjac sie do krewetek krymar 700stowk polskich pewne na miessiiiaaaaaaaac nie patrz tak glupio tyle zarabiaja kobitkiiiii a wy myslicie o 1200euro oj bizmesmeni

pepo

no klinika zapewne musi byc opatrza i sruuuuuuuuuuuuuuu do polski i po robocie

zainteresowana

a jaki tam jest dostęp do lekarzy w razie choroby maja zakładowego czy szukamy na własna rękę wie może ktoś z tych co tam pracowali ???

Nicola

Kto jedzie z myślą imprezowania, picia, ćpania, robienie dymu od razu niech zawraca. Zresztą Niemcy pomogą. Ogólnie dla normalnych nie jest źle

SS
@Nicola

Nicola popieram ;)

waldek

witam jedzie ktos na 12.01.2015 z okolic poznania prosze o kontakt na emaila 67waldek@gmail.com

darobd

Kto jedzie z Wrocławia i jaki ma pomysł na dojazd 2 osoby się dołączą proszę o kontakt darobd@onet.pl

pol

Witam Jedzie ktoś 11 stycznia z Małopolski ? jeri007@wp.pl

jakija

śmiać mi się chce jak czytam co poniektóre posty to wyjaśnię mieszkania za darmo standard kiepski ,ale niema co narzekać dojazd na własną rękę co jest jakimś kuriozum w tych czasach i osoby bez prawka mają problem,ponieważ nie mają jak się dostać do pracy zdarzało się tak ,że z tego powodu wracali do polski co jest przykre atmosfera zależy na kogo się trafi bywa nie miło wręcz tragicznie wyżywienie wiadomo we własnym zakresie a teraz płaca no niestety te 1000 do 1200 euro to jakiś żart niestety zarabia się mniej

luki25

ktos jeszcze byl dzisiaj na podpisywaniu umowy? jak to wyglada na umowie

przemek
@luki25

a nie jedzie ktoś przypadkiem w środę z okolic Bolesławca podpisywać umowe? Może też być z Wrocławia

lvl

Chlopak dzis podpisal umowę w rheda jako pakowacz selekcjoner od poniedzialku do soboty po 8 godzin stawka między 1200e a 1400 e a jak bedzie naprawde to się okaze

@lvl

nie polecam tej firmy to oszuści

moby dick
@ja

daj cos konkretngo dlaczego oszusci?

SEP

KTO Z DZIALDOWA JEDZIE DO RHEDA WIEDENSBRUCK DO PRACY ZABRALBYM SIE Z NIM Z GORY DZIEKUJE

Ss

Czym jedziecie do pracy ?

pols

Proszę o odzew osoby, które jadą 11 stycznia, aby się wstawić na 12 z okolic--- Małopolski. Razem raźniej ;) jeri007@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)