Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

??????????????????????????

mik87

A ktos z okolic tarnowa jedzie najwyzej scigne swoje auto. Jakos sie dojedzie

aryba39@interia.pl
@mik87

jak jedzesz samochodem to sie lapie moj numer to(usunięte przez administratora)

rysiek

staryuje z leszna w wielkopolsce

mik87

Z okolic tarnowa a ty skad rysku moze bym sie zabral z toba

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

jade na 19 mam dwa wolne miejsca

Ala121

A skad jedziesz?

@rysiek

chetnie bym sie zabrał z tobą za paliwo sie dogadamy mój nr (usunięte przez administratora)

@mati89

a skad jestes ja z leszna startuje

@rysiek

jestem z miejscowości Żary woj.Lubuskie także mugłbyś mnie zabrać po drodze w dzień wyjazdu.

Jedzie ktos na 19.

jade na 19 do pracy

natalia
@mik87

my jedziemy 19stego(usunięte przez administratora)

Patryk

Witam? Czy ktos jedzie tam na 19???? jak tak to prosze o kontak mail : armbanduhr@poczta.fm

aaaa
@Patryk

firma kogucik,dowod osobisty zabieraja,duzo polakow wyjechalo bez,ja w nocy odbieralam syna kolezanki,reszte polakom wybierajacym sie do pracy do tej firmy zycze powodzenia

sep

nie dlugo gornicy dolaczo do was narazie strajkuja bez efektu szykujcie dla nich miejsca

wik35

witam co to za dział na który mówia chiny

m
@wik35

chiny to pakowalnia tesz (usunięte przez administratora) dzial jak karzdy

lulu

ja kiedys pracowalem w pan w instytucie inzynierii biomedycznei i cybernetyki wykonywalismy sztuczna nerke pompy do transfuzji krwi heparyny spirometry itd dzie tego pieknego z przyszloscia zakladu nie ma sciagala ze szwecji za grube pieniadze i na ulice owsiaka wysyaja ot polska rzeczywistosc

lulu

znow owsiaka wyslali o zebrzenie od ludzi rzad likwiduje wszystko wode z mozgu juz zrobil a teraz lape wyciaga na sprzt medyczny to rzad powinien zapewnic sprzet szpitALOM LEKARZY SIE POZNAJE CO MAJA W GARAZACH JAKIMY BRYKAMY JEZDZA ZA TE PIENIADZE CO NFZ DAJE TO SZPITALE POWINNY PIEKNY SPRZE MIEC OBNIZYC GAZE DYREKTOROM SZPITALI LEKARZOM NIECH PRACUJA 8 GODZIN DZIENNIE JAK USTAWA PRZEWIDUJE A NIE ZATRUDNIONY JEST NA ETACIE W SZPITALU POWINIEN 8GODZ A PRAUJE 2 LUB 3 GODZINY W INNYM MIEJSCU 1GODZ JESZCZE INNYM 1 GODZINE NO I DZIEN ZLECI TU TROCHE TAM TROCHE KASA LECI A TY JEDEN Z DRUGIM LUB DRUGA STOISZ PELNE 8 GODZIN NA TASMIER I ZA PIE R DA LASZ AZ POT PO PEWNYCH CZESCIA CIALA LECI I MASZ PLACONE Z JEDNEGO MIEJSCA A ONI Z KILKU I MAJA 9000TYS MIESIECZNIE MAJA WIZYTA U SPECJALISTY 400ZL WIZYTA OGOLNA 100ZL CHWALIC TO ORKIESTRA ZBIERZE MAJA SPRZET MAJA PANSTWO TO POWINNO ZAPEWNIC KAZDEMU SZPITALOWI

kketjow@onet.pl

Zarobki są zróżnicowane wzależności od działu od ilości godzin na pakowaniu robi się różnie po 8,9 inni robią po 12godz tak że się dowiesz jak będziesz na miejscu i na jaki dział trafisz pozdro.

joanna

szczerze proszę jakie zarobki na pakowaniu ?

gosciu

to dla sporty na fitnes nie potrzeba uczeszczac za darmo w zakladzie tony a nastepnie relax pieszy x kilometrow dobre dobre hahaaa

Ona

Badania kosztują 100 zł

sep

co ty piszesz dzwonilem do machura zeleslawice tam kwestionariusz mam zlozony szef kazal tylko przyjmowac do 45la natomiast do aspro pare dni temu dzwonilem odpowiedz otrzymalem do 40 lat nawet nie mowilem ile juz wiosenek mam no to jak wy piszecie ze sie nie pytaja o wiek moze i tam pracuja po 50tce dowiadywalem sie otrzymalem odpowiedz nawet sie wkur,,,,,, m i do bundestagu pare slow napisalem gdzie posrednicy robio dyskryminacje tu wiek do67lat karza pracowac a ztrudniaja mlodszych do 45lat glupich z ludzi robia to niech dadza odrazu emeryture rentae i w (usunięte przez administratora) z praca a tu ani pracy ani nikt nie chce cie przjac zatrudnic chca zeby ludzie na ulice wyszli strajki przed urzedamy wojewodzkimy bo zakladow juz nie ma wa ..a juz emeryt w zwiazkach juz nie jest solidarnosc zapomiana emigracja nas czeka przyma cie do pracy jak masz 30lat i ze 50lat stazu idiotyzm

Mario

ale w tej chwili nie przyjmują po 50-tce

bezgłupot

Nie pytają o wiek ! Pracują Polacy po 50 bez obaw.

sep

prada ze nie ma natomiast polscy posref dnicy sami ustalaja wiek i ostatnio dzwonilem do apro facetka powiedziala mi ze do 40 lat przyjmuja do pracy ja praw nie ustalam polacy ustalaja moj drogi posrednicy tez machura zeleslawice 45lat no sam widzisz a jak chcesz sie przekonac do zadzwon do nich

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)