Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

FREDDY

UWAGA!!! UWAGA!!!! stanowczo odradzam przyjazdy do tunnisu zwłaszcza na dział SB robią po 12/13 godzin jak nie ma roboty to sprzątają za darmo bardzo cieżko z urlopami świątek piątek do pracy ODRADZAM. polska firma M.S. I MACHURA to kombinatorzy.POZDRAWIAM /

nigdy

Fakt byłem zobaczyłem pracowałem przez 2 miesiące jest Fatalnie! Ale 990 euro było powodzenia:-)

mara

jak szybko jedziesz tak szybko wrocisz szukaj transportu na powrot z rozczarowaniemmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Chce się wybrać jak najszybciej do tej pracy jak ma ktoś wolne miejsce i jedzie docelowo do tej pracy chętnie się zbiorę dorzucę do paliwa. Proszę dzwonić mój nr. telefonu (usunięte przez administratora)

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

Miki

Witam, czy wybiera się ktoś do parcy po majówce dokładnie 4 maja? Będe miała 4 wolne miejsca, także jakby ktoś był by chętny proszę o kontakt. inucha13@interia.pl

Miki
@Miki

Dodam info, jade z woj. łódzkiego przez Konin.

jojo

facet pomalenku jak to ludzie jada bez jezyka przeciez w szkole podstawowej gimnazjum czy sredniej uczyli sie angielskiego niemieckiego lub rosyjskiego niemcy znaja te jezyki czyzby mlodzi ludzie jada bez znajomosci jezyka co robili w tycj podstawowych szkoląch zastanowcie sie co piszecie moi drodzy w jezyku rosyjskim napewno sie tam dogadacie angielski to juz sukces niemiecki brawo no to w polsce zamknac te szkoly i po co rodzicom czas zabieraliscie ludzie co piszecie bez jezyka no wybaczcie tym bardziej ze tam tez jada ludzie co studia skonczyli znaj jezyk wiadomo tu pracy jak na lekarstwo czy dla mlodego czy dla starego te rzady calego po doprowadzily do biedoty niedlugo domy beda nam zabierac za prad gaz oplaty itd coraz gorzej sie robi ale nie piszcie ze nie znacie jezykow co robiliscie w szkolach

szary

To Prawda co robiles w szkole ze zadnego jezyka sie nie nauczyles. A z tego co piszesz to takze po polsku czytac nie umiesz, wszyscy dostaja umowy o prace przyn ajmniej ja dostalem i wystarczy przeczytac i wiesz wszystko. Na umowie jest 8 euro pewnie ze malo ale co zrobic nigdzie nie dostaniesz wiecej, dlatego pracuje zeby cos odlozyc, duzy plus mieszkanie nie musze placic wody o pradu mozesz uzywc ile chcesz. praca ciezka ale mozna sie uzadzic ale jak ma sie na wszystko wyjebaneto po pracowac lepiej lezec i sie upijac i na wszystko narzekac.

jojo
@szary

ja mam bardzxiej platna prace 11e na godzine i 30e diety za kazdy przepracowany dzien to przelicz sobie norma 140godz x 11e plus 22dni x 30 e proste proste a ty zapie rd aalla sz sz 300godz i po 5 e i co ty piszesz ze nie ma lepszej platnej pracy mowisz troche po niemiecku i szukasz sobie w arbeitsamt roboty po firmach po koncernach i stukasz do drzrwi i pytasz sie najlepiej za reke poprowadzic i masz tu kolego i kase tez ja pracowalem 2m5 roku tam chate zdobylem mam gdzie mieszkac a teraz dofinansowac chce sobie troche i wracam dodomu

Kinga

Witam serdecznie! Czy ktoś z tu obecnych pochodzi z Koła lub okolic i wybiera się do Rhedy na 20 kwietnia? Poszukuję transportu. O kontakt proszę pod adresem mail kinga_fmd@o2.pl

kropka
@Kinga

Kinga poszukaj od razu transportu na szybki powrót. Dziwie się, że ludzie jeszcze tam jeżdżą do pracy. Czytają a nic nie dociera...Strata kasy.

gość

do pana administratora po to byly kropki napisane zeby nie bylo przeklenstw i nie wyrywaj slow z kontekstu bo opinia sens traci a jak juz usowasz to usón ta firme z wyszukiwarki i moze wtedy przestanie ludziom zlote gory obiecywac i bogacic sie na ludzkiej krzywdzie ale widac pana administratora prawda w oczy kole ludzi tu prawde pisza a admin usówa:)

gość

wlasnie ludzie (usunięte przez administratora) oni kase zbieraja niech sami po 12 godz lub wiecej pracuja w takich warunkach niby ludzie wydawaloby sie powazni a jak pytasz to od razu z geba "jak ci sie nie podoba to wyp..." tak nie zachowuja sie ludzie nie jedzcie tam niech gebelsy robia po 12 godzin za taka kwote to szybciutko im sie ten interes zamknie bo polak pracowity ale w takich warunkach robic nie bedzie mamy swoja godnosc czytam niektore komentarze ludzi co niby sobie chwala jasne tylko ze oni prywatne kwatery maja nie mieli okazji mieszkac w takim syfie jaki oferuje firma zreszta nie urazajac nikogo to tzw przydu..sy chodza i podwalaja kazdego zal po calosci i prawda jest to co tutaj wszyscy mowia strata czasu kasy i nerwow i jeszcze problemy w kraju po powrocie...z rhedy

kicz

rob predzej odpieprz sie od pieniedzy proste proste prezesi maja bryki ty stres ss sss bez kasy w imie czego ot demokracja w kosmos z nimy

Odradzam ... Ludzie zastanówcie się dwa razy wyjeżdżając tam... Stracisz nerwwwwy robisz po 17 godz i (usunięte przez administratora)z tego masz...

gość

czy wy ludzie nie czytacie tego co tu pisza?to wszystko prawda jest a wy dalej sie w to pakujecie...?widocznie jak nie sprobujecie to nie uwiezycie... ponad 200 godz w miesiacu marne 800e mieszkanie z grzybem na scianie brak cieplej wody brak ogrzewania jedna lodowka i nie wiadomo czy sprawna i kuchenka na 20stu chlopa

gość

slawek ty sie zastanow nad wyjazdem lepiej w polu robic jak tam

slawek

za niecala godz jade do niemiec kto chce jechac prosze o sms jade przez wroclaw (usunięte przez administratora)

Luki

Może ktoś z was został oszukany? Proszę o opinie

Luki

Mam pytanie do tych którzy pracowali/pracują w rheda czy wypłata jest na czas oraz czy płacą za nadgodziny?

ula

koleś kto Ci powiedział, że w tej firmie jest dobrze?? przeczytałeś co napisane i pchasz dalej w świat, a wyobraź sobie, że pracowałam i w toonies i w herzebrock i jak już mam wybierać lepsze zło to wolę toonies. W firmie, której ogłoszenie podałeś pracuje się po 16 godzin i więcej, nie masz wolnych żadnych świąt, często zasuwasz także w niedziele, dla porównania w tonies przetrwałam 7 miesięcy w herzebrock cudem dwa...

gość

do tych co sa juz w Rheda macie tu namiar na robote z normalnymi warunkami a nie po 200 godz w miesiacu RZEŹNIK WYKRAWACZ, oraz praca na taśmie rozbioru, wielozadaniowość na taśmie rozbioru. Praca w Zakładach Mięsnych na terenie Niemiec (okolice Bielefeld). Oczekujemy: min.rocznego doświadczenia przy pracy na taśmie, doświadczenie w pracy nożem. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie blisko miejsca pracy. Firma My Work sp. z o.o. Aplikacje należy przesyłać: mywork.anika@gmail.com STRYJÓW t.84 639-72-68 powodzenia to jest w Herzenbrock kolo Rhedy moze nawet blizej bedzie tam jak do tunisa.....doswiadczenie roczne wymagane nie jest aby sobie rade dac a nie pracowac w (usunięte przez administratora) jak macie wiecie gdzie

poprawka
@gość

to jest oddzial tunisu Westfalenkrone. zatrudniaja przez firme besselman i jakas turecka. ten zaklad nazywany jest maly tunis.

Maciej

to mój numer (usunięte przez administratora)e mail maciejkruszy@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)