Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

www

masz umowe czas pracy stawkae godzinowa miesieczna urlop socjal umowa czarno na bialym i moge pracowac a nie jak wy to robicie a pozniej rozczarowanie w (usunięte przez administratora) was kopia jak chca i placzecie

beata

FREDDY BRAVO PIEKNIE TO OPISALES TO JEST PRAWDA PRACOWALAM NA WIEPRZOWINIE POLACY PORYLI MI PSYCHIKE ALE SAM CHYBA SLYSZALES ZE BIORA SIE NIEMCY I ZWIAZKI ZAWODOWE ZA ZLODZIEJI OD LIPCA PRAWDOPODOBNIE PRZEJMUJE LUDZI TUNNIS.JA WROCILAM DO DOMU I NIE WIEM JAK SZYBKO DOJDE DO SIEBI LUDZIE PISZCIE PRAWDE O TYM GOW....POZDRAWIAM

FREDDY

widze że FEDOR jak i wiekszośc urzytkowników tej strony wie co mówie i o czym

Fedor

W pełni popieram FREDDY!! Gość wie co mówi i jak jest, a co najważniejsze mówi PRAWDĘ !! A Ty SB dlaczego się czepiłeś FREDDY?! Bo piszę prawdę o tym kołchozie? To o czym Ty piszesz człowieku to jest śmiech na sali haha porównujesz Chiny? To może jeszcze dorzuć do porównania płacę na Białorusi... Ludzie wyjeżdżają żeby zarobić w normalnych warunkach a tam nie dość ze nie zarobisz w dodatku Cie oszukają to jeszcze nabawisz sie kłopotów zdrowotnych. Więc mi nie pier* takich rzeczy, a w ogóle to sądząc po tym co nacukrowałeś o tunnis to masz tam poważną fuche wazeliny, a w gębie to tez jestes dobry i to na kolanach. Dziękuję żegnam.

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

FREDDY

do ffffff/ dzieki za poparcie widze ze wiesz o co chodzi w tym syfie/

FREDDY

ODP. do SB / chyba mnie z kimś mylisz ile lat przerobiłeś w tunnisie? za mieszkanie i tak płacisz tylko o tym nie wiesz nawet osoby bedące na prywatnym mają odciągane opini na temat działu SB nie zmienie naj gorszy dział z godzinami urlopami/a ludzie którzy pracują w tych jak mówisz marketach itp mają wiecej płacone za taki dzien normalnie powinno byc tak jak płacone godz nocne a w soboty 25% wiecej wiec zastanów sie o czym ty piszesz o 5,62e na godz i 220 godzin to są śmieszne pieniądze za taką robotę

BAMBO

PROSZE O NUMER ZARAZ ODDZWONIE I SIE DOGADAMY MOJ MAIL dzedzej.przemek@o2.pl

frycu

Witam Ja jade na 1 czerwca di tunisu jestem z Kielc, bede jechal przez krakow katowice wrocław na zgorzelec, jesli jestes po drodze to moge zabrac

bambo

witam szukam transportu na początek czerwca pozdrawiam!

yyy

wiek emerytlny niemcy jak sie dzis dowiedzialem zniesli do 63 lat polacy nadal 67 bedziesz robil na niemcow emeryture

ffffff

fredy ma racje nie pisz co wolne to wolne godzina za godzine ale pojechales zebys kase zarobil a nie jak niewolnik niemcy w (usunięte przez administratora) maja norma godzin i do domu na wekend szanuja prace a wy psujecie ich poszanowania do pracy dobrze ze jeszcze wam gnatow nie polamali zastanowcie sie co robicie

fffff
@ffffff

ustanwione jest 8 godzin pracy 140godzin miesiecznie maja zwiazki maja kodex pracy i to szanuja niemcy polacy psujecie im przez lata wypracowane warunki socjalne

SB

Freddy, pytam sie jakim prawem w Swieta ludzie pracuja w marketach, bazarach, salonach samochodowych w Polsce? czego sie czepiles tego SB. Na wielu dzialach pracuja nie tylko na SB. Dwa razy tam byles ale ci sie nie chcialo pracowac to pojechales a teraz piszesz. Na gyrosie byles dobry ale w gebie. 5,62 netto to chyba nie tak zle co i mieszkania nie placisz. Chiny robia po 12h cale tygodnie. _jak tacy ludzie przyjezdzaja jak ty i uciekaja bez wypowiedzenia to potem musimy robic zamowienia. ten syf to robia FRREDY i podobni do niego.Za nadgodziny dostaje sie na SB wolne w postaci urlopu odebranie urlop ci zostaje czego jeszcze chcesz? 80%zalogi na SB pracuje po kilka lat i jakos nie uciekaja i trzymaja sie pazurami.

emigrantow z afryki sciagna nie ty to emigrant za 1 euro bedzie robil

FREDDY

UWAGA!!! NIE POLECAM TEJ PRACY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yyy

cepy nie rozumieja tak po polsku powiem bo ja bo to a pojade jest pozniej rozczarowanie pisza jawnie ludzie zrozmucie co pisza nikt z palca nie wyssal historyjek to prawda jak masz umowe o prace masz swiadczenia jak inne umowy to g ,,,o z tego masz wala cie i na walucie i na socjalu do niczego takie umowy sie nie licza jak wyzej powiem bezczelnie cepu nie rozumieja

fakir

Jade do rhedy do pracy za ok tydzien jak sa chetni to pisac. Mam 2miejsca. Ruszam z ok torunia. bluemito@poczta.fm. co do tych opini koledzy tam sa i nie narzekaja az tak jak tu widac

yyy

juz wielu pisalo o polaczkach niestety nie naucza sie niczego cepy cepy cepy zamiast jeden drugiemu pomagac to by w lyzce wody utopili chcesz poznac polaka jedz za granice to przyslowie sie zprawdzilo i sie sprawdzaaaaaaaaaaaaaaa

on 77

pracowalem na froscie prawie 2 miesiace.ZAROBKI SMIESZNE ekipa super ale brygadzista bogdan to kawal ........ zadnych urlopow wyjazdy do domu maja tylko wybrani jego koledzy a reszta zalogi ma tak ustawione grafiki ze o domu mozna tylko pomarzyc. jest gorszy niz niemcy to on decyduje kiedy sie idzie na pauze kto na jaki kontener idzie bez wazeliny tak gleboko siedzi niemcom w ......za pare euro. sama robota nie jest zla ale to wlasnie tacy polacy jak BOGDAN psuja opinie ODRADZAM WSZYSTKIM SZKODA ZDROWIA I NERWOW DLATEGO TEZ SAMYCH NIEMCOW JEST TAM NIEWIELE A PRACOWNICY SA Z CALEGO SWIATA.

FREDDY

najgorszy dział co do dni wolnych od pracy /w kalendarzu na czerwono/ jest dział SB pod dyktandem p.M. ale co tu dużo mówić cała ta firma z LINTEL jest o kant D... rozbić wszystkim polakom ODRADZAM przyjazdu do tunnis-fleich w rheda/wiedenbruck naprawde szkoda czasu i pieniedzy a przede wszyskim zdrowia psychicznego i fizycznego

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)