Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

krzysztof

HEJKA JA JADE NA 12.10 15 JEDZIE MOZE KTOS COS TO ZOSTAWIAM TEL 693-745-576

gosciu

czy ktos pracował poprzez walter kraft czy sa oni wyplacalni prosze cos napisac

verl

(usunięte przez administratora) pytaj o verl bo oni mogo z czaić o kogo chodzi napisz mi smsa ze jesteś jula podaj mi swój nr tel to zadzwonię

Jula

Daj kontakt do Ciebie

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

verl

ci co jadą na 28.9 i 5.10 lepiej niech się nie wybierają wruciłem po 5 miechach i wiem co grane straszny pan kkierownik zielony i jego brygadziści a wypłata 1150 euro dokładnie za miesioc i przerwy odliczane z godzin pracy

joy

Czesc. Jade na 5 X z Lublina do DSI gmbh Kupferstrasse 11 a. Jezeli ktos z okolic wybiera sie w to samo miejsce tego dnia swoim autem i ma miejsce to chetnie skorzystam. Tel. 791090898

heniek

czesc jade na 28.09.2015 do redy na przyjecie jesli chce ktos jechac podaje numer(usunięte przez administratora)

ppp

ja w innej firmie pracowalem zarobilem 27000e a jak ty w tonnes reda wiedensbryk pracujesz to masz 1100e wiec co dziwnego ze masz taka walute pracowalem 300godzin w miesiacu za godzine mam 9 e wiec oco sie rozchodzi proste liczenie 9 x 300godzin i co mas zdo mnie mam 2700e do reki hotel darmo plus obiado kolacje masz problem bo ja to nie a jak chcesz to za piert d a laj w zakladach miesnych u machury lub w viedesbruck za 1100e nie znasz jezyka nie wiesz o co sie rozchodzi dorabiaj posrednika polskiego powodzeniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

urup

jakie 2000 euro jak tam kazdy ma takie same wypłaty i bierze sie 1100euro nie opłaca sie tam siedziec za takie pieniadze czasem sie nawet mniej wyplaty bierze jak mniej godzin masz wiec za wiele nie odlozysz

yyy

masz czarno na bialym czytaj posty ludzie prawde pisza jak nie wiezysz to jedz stres stres stres a jak nie rozumiesz to na miejscu sien dowiesz jasne a co to stre to powienienes juz wiedziec ppp opsal dokladnie

JURKO

Czy może ktoś napisać (prawdę) o zakładach mięsnych w Niemczech pod adresem : DSI GmbH Kupferstrasse 11A 33378 Rheda-Wiedenbrück, czy warto tam jechać ?

ppp

zle nas okreslaja niemcy nieprzyjemnych slow slucjhasz na kazdym kroku chyba ze nie znasz jezyka i znow polska ... przyjechala wywozyc od nas euro itd nie milo tego sluchac przykre ale prawdziwe

poiuy

byłam tam 2 miesiace ludzie są okropni i nie polecam nikomu jechac tam samemu tylko z kims i miec auto bo bez tego jest porażka !!!!!!! z dojazdem wszedzie i do pracy na kazdym dziale jest okropnie trzeba miec silna psychike na mieszkaniu tez psychivzne osoby nie da sie wytrzymac ja nie mialam najgorzej ale jak widzialam innych ludzi to płakac sie chceniektorzy nie chca a musza tam byc (usunięte przez administratora) niezle w roboc ie a nowi maja (usunięte przez administratora) starsi pracownicy wyrzywaja sie na nowych

gosciu

troche tam popracowalem i duzo zauwazylem mianowicie sam niemiec powiedzial mi ze polacy nie umia pracowac bo w polsce za duzo jest rencistow za duzo jest administracji i to zjada wasza gospodarke ja mu powiedzialem sluchaj to przyslijcie takiego nie zaduzego w druga strone czesanego tylko na miesiac odpowiedzial mi ze w niedlugim czasie czyli te muzea co sa w kraju moga byc czynne a tu w telewizji pieprza ze jak przyjazn jak to ma byc te umowy placa itd jak fachowcy dobrzy wyjechali na zachow i tam zarabiaja 2500euro po co tu ma przyjechac za 1200zl wy w zakladach miesnych to zapieprzacie po 200godzin i 1000euro ja tam przepracowalem 300godzin i zarobilem 2700euro na zycie wydalem 300euro mieszkanie nie placilem i obiado kolacje mialem z tyn ze codziennie pol godziny dluzej pracowalem na tan posilek to duzy plus tylko fryca mialem zlego oj dal mi sie we znaki typowy essesman nie lubial polona jak z ptus wschodnich to jeszcze jeszcze ale juz do niego nie pojade szukam cos innego okolice siegen to kolebka najwiekszych essesmanow tam szkole podstawowa oddali niedawno z napisem essesmana hess a to byl komendant obozu w oswiecimiu i ten pietyzm nazistowski tam jest przekazywany z pokolenia na pokolenie

gosciu

ja robilem u niemca tam jeden polak pracowal niemcy nie lubia polakow jak powiedzialem ze mieszkam na prusach wchodnich to jeszcze jeszcze a tak to niechca slyszec o polakach

Brigida

Bylam pracowalam 2 miechy makabra To nie Niemcy .To Polak Polakowi ten oboz zgotowal

gosciu

no jakos nikt nie pisze bylem zobaczylem miesiac przepracowalem i o miesiac za dlugo jeszcze raz to nie te niemcy co 24lata temu bylem zwrot o 180stopni dobrze sie zastanowcie zanim pojedziecie opinie piszacych sa trafne i prawdziwe ludzie sami to przezyliiiiiiiiiiiiiiiiii za duzo sobie co niektorzy wyobrazaja i za duzo licza ile zarobia i po 2 dniach powracaja do kraju i kase na eurobusy wydaja i co jeszcze odrazu kupujcie sobie bilet powrotny jest wazny przez caly rok i w kazdej chwili mozesz powrocic z tym ze musisz zadzwonic robiac rezerwacje miejsca bo i w niemczech sa biura podrozne ale musisz znac numer telefonu bilet powrotny do poski z siegen do opola kosztuje 64e wyjazd to wtorek czwartek piatek sobota niedziela godz 14,45 z koblenstrasse 40 na przeciwko salonu optycznego to co pisza ludzie w postach to najszczersza prawda jak kto nie wierzy niech sam sie przekona dowidzeniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

gosciu

bzdury ktos pisze na temat normy niemniecjiej bo ustawoaw to jest 140godzin miesiecznie ba teraz jest troche inaczej obecnie sam pracuje tam pracuje po 10 godzin dziennie stawke do reki mam 9e na gpdz plus pol godz dluzej robie i mam darmowy obiad kolacje mieszkam w hotelu 2 osobowym lazienka na patrerze jest resteuracja i tam sobie jem obiadzik smaczny duzo miesa surowek najedzony czlowiek jest sniadanie sobie robie i do pracy tez zarobiłem 2700e przy 300godziach pracy na wyzywienie wydalem 320e zycie nie jest takie drogie jak sie pracuje nie przeliczajcie tego na polskie zlotowki bo to sie inaczej liczy ja licze tak jedno e jedna zl chleb jest drogi bo 3m20 e za szwarc bauer brot place te tostowe to za slabe chlebki normalny dobry chleb zjesz to cie trzyma trafilem do niemcow nie lubiacyck polakow nie bede komentowal dalszej sceny ale kazdemu odradzam pobytu tam ja sam zjezdzam sprobowalem troche zarobilem dalej nie i polaczki nie pchajcie sie tam do nich bo spotka was duze rozczarowanie musicie sie przygotowac na duzy stres no i 2 sprawa musicie znac jezyk niemiecki nie nukac to tamto muwic plynnie po niemiecku polecam gdyz oni sie smieja z waszego poslugiwanie sie jiezykiem jeszcze jedno do pracy opiekunki jezdza w (usunięte przez administratora) bym, mial taka prace starym frycom (usunięte przez administratora) podcierac za to krzywde co robili na terenie polski 70 lat temu obozy niszczenie narodu polskiego a terza polaczki polki (usunięte przez administratora) im podcieraja jednym slowem swinie hanbicie sie moi drodzy taka osoba ma 1000e miesiecznie sam by pale wzial i taka babe po lbie napiep rzal moze by zrozumiala co robi co do zakladow miesnych to polskie posredniki was zatrudniaja oni za was kase biora od niemcow jeszcze raz tyle co wam placa i manipuluja wamy wyplatamy ja zatrudniony bylem u niemca a szefowa polka i ina kase mnie placila tez na takiej zasadzie i koniec sprubowalem zarobilem niech glupich szukaja dalej ubezpieczenie bylo jak mnie zendra oko uszkodzila wylew krwi cale biale zalane zawiezli mnie do okulisty to nie mialem zadnego ubezpieczenia 40e wizyta obejrzal sprawdil masc i do domu

tk

jeśli osły myślicie że jedziecie do Niemiec się opier....to lepiej siedźcie w tej Polsce bo pajace nigdzie w niemczech nie będziecie się opieprzać tak już jest wiec nie plećcie głupot Niemcy to nie polska że można ściemniać

wykrawacz

ODRADZAM!!!paranoja co sie tam dzieje, rozbiór wołowy selekcja- 6,50 (!) na godzine,dodatkowo pociagaja za ubezpiecznie niemieckie 150 euro,plus robisz za innych co to nie umieja lub ''glupa palą'', dymasz za rumunów, bułgarów, litwinów co to ''nieznaju i nie pojumaju'' śmiech, po niezlym zapie*dolu za miesiac dostajesz 1160 euro,aaa i sezon ruszyl pełna para wiec o wolnych weekendach mozna zapomniec, a hale rozbiorowa rozbudowuja, jakby nie wiadomo jacy fachowcy tam mieli robic, majstrow, majsterkow wiecej niz tych co robia przy tasmie, kto chce zobaczyc niezły cyrk niech wpada na wolowine

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)