Opinie o Borne Furniture Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski Lipowa 21

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Borne Furniture Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Borne Furniture Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Borne Furniture Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski Lipowa 21

Omijać szerokim łukiem szacunku zero na sortowni sztucznie pompowana (usunięte przez administratora) stosuje (usunięte przez administratora) na swoich pracowników szczególnie na Ukraińców baba myśli że jest kierownikiem chodzi wiecznie z telefonem dragediia jest ludzie jest tam coraz gorzej.

Pismo było? często takie ogarniacie czy to jednorazowa sytuacja? I tak w sumie do kogo ono docelowo poszło? Macie tylko jedna osobę odpowiedzialna za nadzór tego typu?

Ile jest zmian w Borne Furniture Sp. z o.o.?

@Karol

Dokładnie a na nockach nikt nie nadzoruje większość osób na telefonach siedzi całą noc nikt nie pilnuje Lider najczęściej siedzi w biurze i nie wychodzi całą noc .

Lisowczyk

Faktyczne zarobki na poszczególnych działach ??? Czy firma zapewnia dojazdy do pracy?? System akordowy??? Czy jest duża rotacja pracowników??? Czy nadgodziny są płatne?? Który dział polecacie??

@Sokowirówka

to jaką dają umowę, że okres próbny jest tak krótki? zazwyczaj okres próbny trwa 3 miesiące...a powiesz tak orientacyjnie ile trwa wdrożenie?

Obserwator

I jak tam panie kierowniku interesik że złomem kwitnie ? Do B. na rowerku to już sporo tego pojechało . Wstyd panie kierowniku, wstyd. Ciekawe co by powiedział dyrektor?

Józek Nowy wpis

Ale przekomarzanki. W pracy ze sobą też macie tak wesoło i żartobliwie? Ile tu się za robotę płaci, że człowiek miałby jeszcze dorabiać na boku?

Zainsteresowany Nowy wpis

Widzę, że pojawiła się oferta na stanowisko kontrolera jakości, jest ktoś w stanie powiedzieć jakie mniej więcej zarobki na tym stanowisku?

Pracownik Nowy wpis
@Zainsteresowany

Ale kontroler jakości na stół do pracy fizycznej czy siedzieć w budzie i wychodzić co jakiś czas na hale produkcyjną .Bo to są dwa różne stanowiska i różne płacowo

Kandydat Nowy wpis

Chodzi o stanowisko "Kontroler Jakości Produktu i Procesu" na które aktualnie trwa rekrutacja

Lisowczyk

@Lisowczyk

Zarobki w granicach 5000 brutto z dodatkami na operatorze. Dojazdy są zapewnione z Barlinka. Nie ma systemu akordowego. Rotacja pracowników duża. Nadgodziny płatne. Dział prasa, homag, lakiernia

QWERTY
@Sokowirówka

A wiadomo skąd ta duża rotacja? Coś się dzieje w firmie na co powinnam zwrócić uwagę przed aplikowaniem? No i w sumie to ludzie po prostu odchodzą do innej pracy czy są zwalniani? Bo to też różnica... Co do zarobków to jest szansa na negocjacje i podwyżkę choćby raz do roku?

@QWERTY

Najczęściej rotują młodzi pracownicy. Raczej szukają swojego miejsca na rynku pracy i nie ma co się (usunięte przez administratora) lepszych zarobków. Raz do roku zawsze jest podwyżka, chociażby inflacyjna o kilka procent. Ogólnie dwa razy do roku są weryfikowane umiejętności (twarde czyli obsluga maszyn i miękkie czyli np. komunikacja, obsluga komputera i systemow zakladowych itp.) i według tego są nadawane poziomy umiejętności na danym stanowisko. Im większe umiejętności tym większe pieniądze. Na kilku działach powstały stanowiska Instruktorów którzy wdrażają nowych pracowników. To czego naucza zależy od tego ile ktoś wchłonie wiedzy

@Sokowirówka

To można przyjść bez doświadczenia, skoro jest jakiś system wdrożeniowy? A ile takie wdrożenie trwa? Jak okres próbny dają, to raczej cały jest wdrożeniem czy nie ma tego aż tak długo?

Sokowirówka

Tutaj większość osób jest bez doświadczenia. Wdrożenie trwa różnie, zależy od tego ile kto pojmuje. Oczywiscie jak nie widać zaangażowania to nikt nie bedzie tłumaczył w nieskończoność. Okres próbny chyba 4 tygodnie.

@Sokowirówka

Witam serdecznie czy operator przychodząc do was do pracy mając 14 letnie doświadczenie w prowadzeniu linii lakierniczej dostaję większą stawkę wiem że jest u was technologia szpachel ale proces podobny podklady żelowanie podklad utwardzanie szlif podkład grunt żelowanie nawierzchnia i utwardzanie

@Zainteresowany

Raczej nie sądzę , zgaduje że z prignitz jesteś , tam będą cię uczyć swoich standardów a twoje doświadczenie nie będzie brane pod uwagę , jeśli masz szkolenia miękkie i twarde to podejrzewam że na 4 sekcje cię dadzą , ale może przez 3 lata cos się tam zmieniło :p

@Sokowirówka

Czyli około te 5000 brutto plus do tego dodatki, tak?

Iwona

Witam jak teraz pracuje się w firmie?Pracowałam parę lat temu i w miarę było OK.

@Iwona

Zdaje się, że potrzebują Kierownika projektu SAP, sądząc po wystawionym ogłoszeniu. A jak tu jest z szansą objęcia kierowniczego stanowiska przez dotychczasowych pracowników z produkcji? Z oferty wynika, że oferowana jest możliwość rozwoju zawodowego, ciekawe więc, co w praktyce z tego wynika? No bo jak miałbym się przyjąć to chciałbym wiedzieć jakie bym miał perspektywy :)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Borne Furniture Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Jak w Borne Furniture Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Blondi

Czyli nie ma tu tak, że im masz dłuższy staż to zarabiasz więcej na godzinę? Ktoś podkreślił niedawno w tym zakresie wyższe stanowiska, wiec wole się upewnić. ja i tak myślę o specjalista ds. BHP i zastanawiam się czy w ogóle jest jakiś awans czy to tylko jedno stanowisko? szukali na nie jakiś czas temu ale bez podanych stawek. Możecie je wiec określić?

A jak to jest z tymi nadgodzinami właśnie, co niżej w komentarzu pisał ktoś? Konkretnie na pracownika produkcji, w ogłoszeniu na stronie nic na ten temat nie ma, po ile godzin etc. Jak są to płatne chociaż? Będę wdzięczny za info.

Praco

Nadgodziny w sobotę 100% sobota 2zm i Nocka w niedzielę 100%+100zl więc każdy by chciał dorobić do pensji ale nie stety chodzą te same osoby i na dodatek na wyższym stanowisku co mają więcej płatne .

Skończyć z hukiem, tzn. dostać wypowiedzenie umowy? I za co tak tu można skończyć? Bo choć jeszcze nie zacząłem tu pracować, to chcę mieć pewność, że zaraz bym nie skończył.

Migotka

Ja nie wiem czy wogole w tym zakładzie ktoś się interesuje(usunięte przez administratora) . I nie wiem po co ta skrzynka moningowa skoro nikt tam nie zagląda od conajmniej 3 miesięcy. Czujemy się jak by nas mieli(usunięte przez administratora). Ładnie tylko mówią na rozmowach kwalifikujących że jaka to porządna firma i (usunięte przez administratora) nie toleruja.

Ile jest zmian w Borne Furniture Sp. z o.o.?

Dwie zmiany

Justyna
@Sokowirówka

A w jakich godzinach się one odbywają?

@Sokowirówka

A jest opcja żeby pracować tylko na jedną zmianę na przykład ? Czy cięzko tak się dogadać?

Nydyrydy
@Iwona

Marne szanse żeby pracować na jedną zmianę, pracownicy z wielo letnim doświadczeniem chcąc przejść na jedną zmianę nawet na jakiś czas bo tego wymaga przykładowo sytuacja rodzinna otrzymują tą samą odpowiedź "Nie da rady"

Małgorzata
@Nydyrydy

No to z jednej strony fajnie, bo chociaż fair jest... ;) Czyli dlatego pewnie nie da rady się dogadać, żeby ludzie się nie kłócili potem? O atmosferę tu dbają?

Nydyrydy
@Małgorzata

Ogólnie to na liniach między pracownikami jest fajna atmosfera, gorzej jak są pierwsze zmiany i sraczka bo wszyscy chodzą i szukają do czego się (usunięte przez administratora)

Karol
@Nydyrydy

To na pierwszej zmianie jest większy nadzór np. od kierowników? Na drugiej jest większy luz w robocie?

@Karol

A czy nad niej nikogo nie ma, komu można by to było zgłosić? Szkoda się męczyć z takim zachowaniem czyimś jesli ogólnie warunki są spoko. Tylko pytanie czy są spoko;) Jak zarobki? Bo "atrakcyjne wynagrodzenie" mi nic nie mowi;) Idzie wyżyc?

Tu problemy są zamiatane pod dywan najlepiej jak się nie odzywasz bo i tak problemy nie są rozwiązywane . Najlepiej iść do dyrekcji może by tam były rozwiązane .

Hahaha

Hehe ciekawe kto jest w takiej desperacji pisząc takie bzdury

Halina
@Hahaha

Desperacji? Jak widać ktoś kto przytacza jakieś problemy ale w zasadzie nie jest dla mnie jasne o jakich może być w tym przypadku mowa. Czy w biurze przy księgowości jakiekolwiek występują? pytam, bo oferta widnieje teraz na takim portalu, chce jak na razie sprawdzić warunki, zależy mi na dobrej atmosferze. W biurze jaka teraz będzie?

Nawet było pismo pisane i nikt nawet nie zainteresowała się tym szkoda , dobrze w tym zakładzie nigdy nie będzie jak będą (usunięte przez administratora) pracować .

@Pracodawca

W Borne są trzy zmiany w godz. 5:55 do 13:55 , 13:55 do 21;55, 21:55 do 5:55.

Emma
@@Pracodawca

Nocki są tu lepiej płatne? Czy jak to wygląda? Chodzi się co tydzień na jedną ze zmian czy jakoś inaczej grafiki układają?

Ciekawy

Jak ma się pracodawca do tego że mechanicy nie mają czasu na naprawy, regenerację części ale mają czas na odzyskiwanie i sprzedawanie złomu? Spanie na warsztacie i picie kawy do 7 zanim się zacznie pracę też ok ?

Czy w Borne Furniture Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Ilona

Hej wszystkim, na stronie internetowej firmy widziałam, że szukają obecnie kogoś jako Operator Linii Produkcyjnej. Napiszecie o tym, jak godzinowo wygląda praca na III zmiany? Napisali tylko info o trzech zmianach, ale nie ma ram godzinowych. Wiecie, od której, do której jest każda z nich?

zmiany 6-14, 14-22, 22-6

operator

06-14, 14-22, 22-06 zmianowość pracy

Mary
@@Pracodawca

Ok, super. A czy na tej zmianie 22-6 firma zapewnia wyżywienie jakieś? Jakieś ciepłe posiłki i napoje?

6-14, 14-22, 22-6

Rudy

Dzień dobry! Jak przeglądałem portal z ogłoszeniami, to firma ma dwa aktualnie wystawione. W tym dla specjalisty ds. audytów i ochrony środowiska chcą płacić 6-7 tyś zł brutto, ale w tym, na które ja mógłbym z powodzeniem aplikować, czyli na informatyka do działu IT nie podali widełek. To, kto z pracujących w tym dziale napisze, w jakich granicach można się dogadywać na rozmowie o pracę? I jakie odzwierciedlenie w codziennych relacjach między pracownikami, mają słowa z oferty, o życzliwej atmosferze pracy w gronie współpracowników?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Borne Furniture Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Jakie wartości są cenione w Borne Furniture Sp. z o.o.?

El maciora

Żadne Trzeba jechać i jeszcze raz jechać

Kallax 77x42

Jechać jechać jechać

(usunięte przez administratora) !!! Borne to (usunięte przez administratora) na kółkach !!! Jak ktoś szanuje siebie i nie chce byc poniżany to niech ten (usunięte przez administratora) omija z daleka !

Justyna

A może powiesz co się dokładnie stało?? Co tam się w firmie dzieje?

Jskebej

Prawda

@Jskebej

A ty ile czasu tam pracowałeś?

Małgorzata
@Jskebej

A uzasadnisz to jakkolwiek? Bo serio jakiś świeższych opinii to tutaj nie ma a człowiek poważnie chciałby się dowiedzieć jakie warunki tutaj panują. A po takich tekstach to tylko się domyślać można a to chyba nie o to chodzi... :(

Ciekawa

Pracował / pracuje ktoś na stanowisku 'kontroler produktu i procesu'??? Widziałam ogłoszenie i zastanawiałam się czy aplikować.

Zostaw merytoryczną opinię o Borne Furniture Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Borne Furniture Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Borne Furniture Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Borne Furniture Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Borne Furniture Sp. z o.o.