Zoeller Tech Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Zoeller Tech Sp. z o.o.

Alice in Chains

Cześć, Mam takie pytanko czy jest możliwość powrotu jak się kiedyś pracowało tutaj? No i pytanie czy dostanie się tę samą stawkę jak poprzednio?

Molier
@Alice in Chains

chyba zalezy jakiego wrażenie po sobie pozostawilas ale mysle że tak ogólem szanse masz spore, zawsze lepiej zatrudnic kogos sprawdzonego

Molier
@Alice in Chains

natomiast jak ze stawką to nie mam pojęcia, a kiedy tutaj ostatni raz robilas?

Alice in Chains
@Molier

Dwa lata temu.

Keller
@Alice in Chains

Oczywiście że możesz wrócić. Jeśli pracowałaś w dziale administracji to jest szansa na jakieś stanowisko w dziale biura konstrukcyjnego. Po prostu wysokiej swoje CV a a napewno ktoś się do ciebie odezwie.

@Keller

To bardzo fajnie że można wrócić. Byłbym bardzo wdzięczny za taką możliwość.

bieb
@Corvin

macie tu az tak dobrze ze sie chce wracac? rzadko spotykane wiec szanuje :)

bieb
@Corvin

to co mozesz powiedziec o pracy tutaj w takim razie, czemu az chcesz tu wrocic? ze wzgledu na firme, atmosfere czy co?

@bieb

Że względu na czas dojazdu, zarobki i stanowisko :)

@bieb

Wrócę tutaj ze względu na dobre zarobki, fajne stanowisko, całkiem nieźle narzędzia pracy no i dla dobrej atmosfery :)

@bieb

Ze względu na wynagrodzenie, dobre stanowisko i inne rzeczy :)

Malkas
@Corvin

Na jakim stanowisku pracowałeś? Brzmi dobrze

Malkas
@Corvin

w jakim sensie narzędzia pracy?

AN

Hej, pytanko jak dostać prace w biurze? widać ogłoszenia tylko na produkcje, czy w biurze rzadko kiedy zmienia się personel?

Tribe
@AN

Co jakiś czas się zmienia. To zależy. Od osoby, od działu.

Dorkis
@AN

spróbuj do nich bezpośrdnio wysłać maila z cv jak ogłoszeń nie ma. może ci odpowiedzą

dede
@Dorkis

ktos z was keidys tak probowal i sie udalo?

@dede

Mnie się udało. Tak trochę z przypadku.

Gangsterczi

Tak jak i mnie :)

Rack
@Gangsterczi

Pisaliście przy tym jakiś list motywacyjny czy wysyłaliście samo cv?

@Rack

Samo CV wystarczy. List motywacyjny wyszedł już z mody. To nie te czasy :)

rekkk
@Muzykant

to mozesz opowiedziec jak wyglada rekrutacja na swoim przykladzie?

@rekkk

Kilka dni po wysłaniu CV zadzwoniła do mnie pani z działu rekrutacji i zaprosiła na rozmowę. Na spotkaniu dowiedziałem się wszystkiego o danym stanowisku na którym będę pracować. Kwestia wynagrodzenia jasna i oczywista. Z samego spotkania wyszedłem zadowolony. Zgodnie z ustaleniami kilka dni później otrzymałem telefon z informacją o zatrudnieniu.

K'sante
@Muzykant

Dzięki za informację, sam właśnie myślę nad aplikowaniem i chyba tak zrobię ;)

Muko
@Muzykant

o co pytali na rozmowie?

wapniak
@Muzykant

brzmi jakby rekrutacja nie trwala w takim razie zbyt dlugo, to sie ceni :)

wapniak
@Muzykant

jest szansa ze rekrutacja zawsze mniej wiecej tyle trwa? czyli 2-3 tygodnie w maksie?

@wapniak

Na spokojnie maks 3 tygodnie.

Billy

Czy produkcja pracuje w weekendy czy tylko w dni powszednie ?

eloelo321
@Billy

tak mozna w soboty platne 100%

Villain
@eloelo321

ale to pracujecie od poniedziałku do soboty czy jak?

Op

Kursy UDT mozna zrobic w firmie wiec to nie problem jak ktos nie ma. Dofinansowanie do multisporta to okolo 70 -80%.Dofinansowanie do wczasow to kilka stowek. Są tez bony swiateczne pod warunkiem ze sie solidnie pracowalo przez rok. Praca na dwie zmiany 6.00 -14.00 14.30-22.30 z mozliwoscia nadgodzin plus soboty. Praca stabilna ,wyplata zawsze na czas.

Mulet
@Op

nadgodziny wypłacają czy do odebrania są?

Op
@Mulet

Zawsze wyplacaja.

Mirko
@Op

No to nawet lepiej. A te zmiany to raz na tydzień chodzi się na ranki a potem na popołudnia czy jak to jest?

Zbyszek
@Mirko

Jeden tydzień na rano 6-14 Drugi tydzień 14:30-22:30

Szybki

Czy umie Pan dobrze język ojczysty?Bo u nas kierownik z analfabetyzmem który został katem w firmie,my wszyscy mamy się go bać. On jest łysy i spasiony jak prosiaczek.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Pionek

mam pytanie co do ilości dni urlopowych w tej firmie czy jest to normalne 20 dni dla osób z małym stażem pracy czy jakoś inaczej tutaj macie?

Warden
@Pionek

raczej mniej niż 20 ci ustawowo dać nie mogą ja na wstepie też miałem 20 na poczatku wiec nie widzę powodu dla ktorego mialoby się to zmienić

Garden
@Warden

tak było, nie zmyślam....

vil
@Garden

a bez problemu mozna sobie klepnac ulrop jak sie wczesniej informuje?

fiskus
@vil

no a dlaczego miałby być? bez problemu, spokojnie

Czad
@vil

nie ma tutaj jakis dziwnych ukladow w tym temacie urlopy normalnie brac mozesz

flecca
@Czad

a ile wcześniej średnio dajecie znać o urlopach żeby nie było problemu?

Muden
@flecca

jeszcze pracować nie zacząłeś a juz o wakacjach myslisz? xd tez sie musze na takie myslenie chyba przestawić

Muden
@flecca

jak przyjdziesz to zobaczysz, zalezy tez na kiedy chcesz na ten urlop jechac, no jak teraz do pracy sie przyjmiesz to w sezonie wakacyjnym na pewno nie pojedziesz juz

tomato
@Muden

bo rozumiem ze okres probny jest tutaj jak daja umowe o prace?

rekin
@tomato

no jest okres probny

rekin
@tomato

dokladnie 3 miesiace mialem okresu probnego wiec chyba typowo

sashimi
@rekin

a masz tutaj jakieś dofinansowanie do multisporta może?

sashimi
@rekin

wcześniej miałem multisporta i zależy mi na tym żeby był też możliwy w miejscu do którego pójdę pracować..

Mulet
@sashimi

na górze kolega pisął że dofinansowanie 70-80% na multisporta mają

Gdy piszą na swej stronie, czego oczekują na stanowisku magazyniera, to przede wszystkim uprawnień UDT na wózki widłowe (kat. II WJO). A co jeśli się nie posiada takich uprawnień, lub ma kat. I WJO? Może też ktoś napisać, ile wynosi dofinansowanie do Multisporta, pakietów medycznych, czy wczasów, o których wspominają?

Revi

Był tu ktoś ostatnio na jakiejś rozmowie kwalifikacyjnej i może się podzielić informacjami jak to wygląda? Zastanawiam się nad aplikowaniem tutaj bo jest oferta dla mnie ale zastanawiam się jak to tutaj wygląda

str
@Revi

ostatnio to nie ale rozmową nie masz co się przejmować, taka typowa do przeżycia ;-)

str
@Revi

a z ciekawosci zapytam na jakie stanowisko zamierzasz probowac sie dostac?

@str

Na technologa.

Gomu
@Revi

Jak dla mnie sama rozmowa też okej, nie ma co się stresować tylko po prostu się przygotuj i będzie dobrze

Gomu
@Revi

w sumie na stronie firmy masz opisany proces, możesz sobie zobaczyć sam

Erdo

Siema, Na jakie warunki możnaby liczyć na produkcji? W sensie jakie pieniądze można zarobić, ile godzin trzeba wyrobić premie itd.

live
@Erdo

nie chce mowic szczegolow bo bez przesady, ale ogolnie praca jest sama w sobie ok mozesz skladac jesli sie zastanawiasz raczej nie pozalujesz, na zarobki tez nie narzekam

cudzik
@live

a na jakim stanowisku pracujesz? jak tutaj wygląda atmosfera w firmie?

Sylwia
@live

Powiesz coś więcej o tych zarobkach? potrzebuję szczegółów, bo to że ktoś nie narzeka na zarobki, to mało mi mówi. Wiesz, dla każdego zadowalające kwoty będą inne. I czy mówisz o samej podstawie, czy jakieś premie i dodatki też tu macie?

live
@cudzik

A całkiem zacnie. Pracuje w dziale końcowego montażu zabudów. Skręcanie śrubek, podłączanie hydrauliki, kabelków itd.

Spaw
@Sylwia

Zarobki każdy ma takie na jakie zasłużył proste i nikt nic Ci więcej nie powie...Kowalski ma 20 zł na godz a Nowak 30. Za mc przeliczysz sobie swoją stawkę x godz. przepracowane dodasz 50% premii zasadniczej i 400 zł premi frekwencyjnej ( kwartalna 800 zł) i będziesz wiedział ile zarobiłeś. Jak znasz się na robocie i nie będziesz strugał pawiana to stawka choć początkowo może nie być satysfakcjonująca szybko poszybuje w górę....

tonic
@Spaw

no to akurat brzmi sensownie bo nikt nie powinien oczekiwac ze jesli sie nie umie to sie bedzie zarabiac kokosy

tonic
@Spaw

a długo już tu robisz ? polecasz zatrudnienie ?

Pytanko mam, kiedy przypada przerwa produkcyjna w tym roku?

Deine

Kiedyś to przerwa zazwyczaj wypadała w lipcu. A teraz kto wie.

Htb
@Deine

Najlepiej dopytać się na rekrutacji.

Halina
@Htb

Mogę zapytać czy nowi pracownicy, którym nie przysługuje jeszcze urlop muszą iść na bezpłatny podczas przestoju? Czy jak to jest? Długo trwa taka przerwa?

New
@Halina

Myślę, że to zależy od kierownika. Mój się zgodził na urlop akonto więc super! ???? Wszystko jest kwestią dogadania się.

...
@Halina

Kto chce to może przyjść do pracy, zawsze jest trochę chetnych.

sukyn
@Halina

na bezpłatny to chyba zawsze można iść tak mnie sie wydaje

sukyn
@Halina

a czesto są takie przestoje? jak to w praktyce wygląda?

hija
@sukyn

a wytlumaczy ktos na czym polegaja takie przestoje wlasnie?

@hija

Stoisz i czekasz jak Tim lider da tobie jakąś robotę :)

kiwi
@Zetka

czyli w sumie jest spoko? płacą za to normalnie?

Oczywiście że tak.

@Zetka

no i jak często się takie coś zdarza? jak normalnie płacą to chyba git

Derwan
@Zetka

hej a mozesz od razu mi powiedziec bo nie mogę znaleźc w jakich godzinach się pracuje u was?

@Derwan

Pierwsza zmiana od 6:00 do 14:00. Druga od 14:30 do 22:30 .

BIL
@Zetka

i w weekendy tez robicie?

BIL
@Zetka

i na ile z gory sie ustala grafik? miesiac tak typowo czy czesciej, rzadziej

@Zetka

To wszędzie są takie godziny czy gdzieś jest inaczej?

Stachu
@Revi

Dowiesz się w swoim czasie :)

nacokomu
@Revi

a skad mamy wiedziec jak jest gdzieś indziej? ludzi raczej nie interesuja jak inni robia zbyt duzo własnych zmartwien zeby innymi sie ejszcze przjemowac

Ina

Cześć, ile w miesiącu tam wyrabia godzin mechanik w serwisie? Nie mogę znaleźć aktualnej oferty, a kiedyś była opublikowana. Oczekują, że będzie ktoś siedział po godzinach czy raczej nie? Możliwe że będzie zatrudnienie?

Derwan

Jak robi się na spawalni? Jaka metoda i czy jakies dodatkowe umiejętności są potrzebne? Biorą tez na przyuczenie jak cos?

waters

w ogłoszeniu jest info, że MAG 135

waters
@Derwan

w zasadzie na pytanie o umiejętności też znajdziesz odp w ogłoszeniu

Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Serwisant. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?

Ramon

Szukam pracy w biurze, jestem zaraz po szkole więc mogę się nauczyć wszystkiego. Na początek może byc staż ale później dobrze by było zostać na dłużej

Ambitny
@Ramon

Staż stażem jedno a wykształcenie to drugie. Pożyjemy, zobaczymy.

pupp

no to szukaj, powodzenia

Ramon
@pupp

Ok, a jakaś podpowiedź, jakiś konkret?

@Ramon

podpowiedź: wejdź na stronie internetową i przejrzyj oferty pracy, dziękuję za uwagę.

@Ramon

no to wyślij cv, nie wiem po co ten wpis chyba żeby sie pochwalić

Wolka

Dzień dobry. Pytanko o prace w księgowości ? Jak się pracuje ktoś może się wypowiedzieć ? Pozdrawiam ????

Ninng

Bardzo fajna robota

alumi
@Ninng

jakie godziny pracy? stacjonarnie?

Bomburg

Tak, stacjonarnie.

Kierownik budowy
@Wolka

Ja tam nic nie wiem, i nic nie widziałem. Mam swoją robotę i tym się zajmuję.

Natka
@alumi

To zależy od działu, ale ogólnie robi się na dwie zmiany i ja mam pierwszą od 6 - 14. Potem oczywiście są drugie i na obie możesz robić w tygodniu po 8 albo 10 godzin :)

Natka
@alumi

A i jeśli chodzi o weekendy to w sobotę robisz tylko 8 godzin, a w niedzielę jak jesteś to maks 7

koral
@Natka

a wiesz może coś więcej na ten temat czy cały dział administracyjny tak pracuje?

koral
@Natka

I czy można się ubiegać chociaż o pracę hybrydową? bo widziałam wyżej, że ktoś pisał, że pracujecie stacjonarnie. Natomiast zależy mi na tym, żeby pracować albo zdalnie albo chociaż hybrydowo.

Serio?
@Natka

Nadal (usunięte przez administratora) pracować wam w niedziele? Kiedy odpoczywacie? Zmienili już wam umowy na normalne,czy dalej macie te żałosne umowy procentowe?

ustasz

wszystko widzieliście rudzielcy.

pilni
@alumi

a jak inaczej bys chcial/a na produkcji? toc chyba nie w domu

pilni
@alumi

a dobra zwracam honor, nie doczytalem ze chodzi o ksiegowosc, wybacz. to ksiegowosc juz ci odpowiedzieli ze stacjonarnie, ale wiadomo chociaz ze produkcja tez;) pozdro

Kopter
@Wolka

No, z tego co wiadomo pracują tam najdłużej pracujące osoby.

kiwi
@pilni

a w weekendy też normalnie się robi na produkcji? jak to czasowo wygląda?

aceptor
@kiwi

jesli pytasz o produkcje to podejrzewam ze sie robi, raczej rzadko gdzie i kiedy produkcja jest wstrzymywana na weekendy

aceptor
@kiwi

wiec dolaczam sie do pytania, jesli sie robi to po ile h w soboty i niedziele?

Mare

Cześć, na stronie głównej jest oferta na młodszą księgową. Ta oferta jest aktualna, prawda? Czy ktoś może mi opowiedzieć jak w praktyce wygląda taka praca? Nie mam zbyt dużego doświadczenia, ale raczej spełniam wszystkie wymogi. Jak wyglądają benefity w tej pracy?

Mare
@Mare

Chcę jeszcze dopytać czy ktoś z tego właśnie obszaru mógłby się wypowiedzieć jak wygląda atmosfera?

Nostrum
@Mare

Jest ok. Naprawdę jest miło i spokojnie, bez ciśnienia spokojna praca na luzie.

Lulek

Gdzie znaleźć informacje dot. pracy administracyjnej? bo tutaj chyba nie bardzo

ollines
@Lulek

o której zaczynacie? wszyscy o tej samej godzinie?

Olinek
@ollines

To zależy, produkcja zaczyna od 6 a administracja od 7.

@Olinek

administracja pracuje od pon do pt czy w weekendy tez?

@biuro
@berry

Zależy od działu i kierownika. Niektórzy przychodzą na 7. Inni mogą od 6. Pn-czw np. 7-15:30, pt 7-14

Patent
@Olinek

to na produkcji jest tylko jedna zmiana?

Autobus
@Patent

ja slyszalem ze sa dwie, ale nie dam sobie ręki uciac

Mks
@Autobus

Są dwie, masz rację.

ququ
@Mks

dwie ja robię od 6-14 i potem od 14 (13:30) do 22 powiedzmy, ale wiem ze w niektórych miejscach zaczynają chyba godizne wczesniej

cucu
@ququ

Godzinę wcześniej? Ale to chyba na spawalni tak? Czyli trzeba przychodzić już na 5:00 ?

Gacek
@cucu

a jak jest z przyuczeniem na spawacza? da radę czy nie?

Wacek
@Gacek

Pewnie, jak masz predyspozycje to tak.

Rysiu
@Wacek

Na rozmowie o pracę oceniają te predyspozycje, czy może jakoś bardziej praktycznie, bo dają coś do spawania? A może później dopiero to wychodzi, podczas szkolenia? Dotychczas posługiwałem się jedynie we własnym zakresie palnikiem acetylenowym, więc nie wiem, jakiej metody mogliby tu przyuczyć?

ein

serwisant mobilny jak i kiedy układany jest grafik? jakie godziny plus minus? powie ktoś jak to w praktyce wygląda?

@ein

podbijam pytanie

@ein

no słuchaj jak ci tu nikt nie odpowiedział do tego czasu, to mam nadzieję, że się dopytałeś sam w rekrutacji, ale napisać mógłbyś co się dowiedziałeś ;)

1 Łódź

Nadal jest jak jest..........

Borysewicz & Kukiz
@1 Łódź

Bo tutaj jest jak jest po prostu. I ty dobrze o tym wiesz.

Krawczyk
@1 Łódź

Nadal tych cukierników mają za kierowników?

Avy
@Borysewicz & Kukiz

Ale kiedyś tak nie było, do pracy kiedyś wchodzilismy z uśmiechem na twarzy między sobą jeden drugiego rozśmieszał, rozmawiał jeden z drugim jeden drugieu pomagal na hali teraz nie mozna nawet podejsc do siebie, , a nie jeden drugiego podpier...... A teraz to tak jak faktycznie napisałeś sam wiesz jak jest. Te brygady co działały i było na wszystko to już nie wrócą, było zgranie zespołu teraz brak tego.

@Avy

Z jakiego powodu jest teraz Twoim zdaniem gorzej z atmosferą i zgraniem wśród załogi? Jak przychodzi nowa osoba do pracy, to kto jej pomorze ogarnąć temat? Są jacyś wyznaczenie ludzie do pomocy, czy jakieś przeszkolenie?

Szymon
@Michał

Bo zatrudniają cukierników na kierownikow

@Szymon

Weź już odpuść, to stary temat już jest... a wy ciągle to odkopujecie i żyjecie tym jak tematami z okładki pudelka

@Michał

Nie wiem jak reszta, ja osobiście mam wrażenie, że to właśnie kiedyś było gorzej i ludzie sfrustrowani byli, teraz się to poprawiło i jakoś spokojniej jest w pracy. Chociaż jak widzisz są tacy co żyją starymi urazami

Bucio

Mi nie wszystkim się podoba, ale co zrobisz, nic nie zrobisz.

@Gregory

Ja osobiście właśnie zadowolony teraz jestem. Dużo jednak zależy od tego z jakimi ludźmi pracujesz a nie nawet w jakiej firmie

@Adler

Ale niestety ludzie tworzą firmę i budują jej renomę. Niestety w zoler niektórzy (usunięte przez administratora)

@Gregory

Kiedyś to było bardzo źle,teraz nie wiem bo już tam nie pracuję. N(usunięte przez administratora)

@Unhappy

Ja natomiast teraz pracuję i serio jestem zadowolony. Może wcześniej był problem z czymś, nie wiem. Teraz jest okej :)

Doland

No i fajnie.

koss
@Doland

No fajnie. Trzeba sie cieszyć z małych rzeczy. Z tego, że sie ma prace rowniez.

Ordono

Dużo macie tych ofert o prace, jak sie pracuje w firmie?

@Ordono

ale jakie stanowisko cię interesuje? czy o co konkretnie pytasz?

irytacja
@Ordono

jest tu w ogóle ktoś, kto może normalnie odpowiedzieć?

@Ordono

Rzeczywiście dużo zależy od stanowiska. No ja robię na montażu i jestem osobiści z pracy zadowolony. Tutaj robi się zazwyczaj w parach, a ja trafiłem na fajnego współpracownika, plus praca mi się podoba, więc nie mam na co narzekać

@irytacja

Następnym razem trzeba doprecyzować na jakie stanowisko najlepiej bo na nieprecyzyjne pytania nikt ci precyzyjnie nie odpowie

@Adler

Poszczęściło się Tobie. Dział obróbka mechaniczna (usunięte przez administratora)

@Adler

Dokładnie, nie każdy dział jest do (usunięte przez administratora)

Comes

Cześć, Jakie macie działy w firmie i czym się te działy zajmują?

trio
@Comes

Wszystkie informacje masz na stronie

praca
@Comes

no jakie, produkcja, serwis, administracja, w tych obszarach są też ogłoszenia na stronie firmy ;)

ollines
@praca

dokładanie, dość oczywisty podział :)

@Comes

a jakiś konkretny by cię dział interesował?

Oto
@Gregory

Hmm, dział wyglądania przez okno?

Bucio

Nooo, jest jeszcze dział klikania w myszkę oraz stukania w klawiaturę.

Zostaw merytoryczną opinię o Zoeller Tech Sp. z o.o. - Rekowo Górne

• Jak się pracuje w Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zoeller Tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 310.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 172, z czego 78 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zoeller Tech Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zoeller Tech Sp. z o.o.