Zoeller Tech Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Zoeller Tech Sp. z o.o.

Radzio

Z tego co napisali na stronie to chętnie przyjmą CV od osób które chcą pracować jako serwisanci mechanicy i elektrycy. Mam uprawnienia SEP do 1kV i chciałbym wiedzieć czy są wystarczające żeby aplikować. Niewiele jest informacji o samej (usunięte przez administratora) więc każda wskazówka mi się przyda.

Preset

Ty jak swoja rekrutacje wspominasz? Sprawnie wszystko sie udalo zalatwic i szybko podjales prace?

dutek
@Preset

rekrutacja w moim przypadku trwała niecałe dwa tygodnie, poszło no w miarę sprawnie, a pracę zaczynałem na początku kolejnego miesiąca tak byłem dogadany

Beos
@Preset

Była całkiem dobrze zorganizowana i szybko stosunkowo zaczynałem chyba 2 tygodnie po decyzji

kontek

wiesz to żadna reguła jak twoja trwała krócej, mogą mieć inne zapotrzebowanie za każdym razem i może u niego się aż tak nie spieszyli xd

Szyk

Miesiąc to tak mniej wiecej standardowo ja zazwyczaj jak gdzieś aplikowałem to czekałem tak z 3 tyg więc nie dziwi mnie że gdzieniegdzie są 4

anad
@Szyk

różnie to bywa, lepiej nie nastawiać się w ogóle na nic. aczkolwiek tutaj bez problemu raczej biora

Jan
@anad

Ponoć biorą wszystkich, jednak zastanawiające jest dlaczego są cały czas oferty pracy na te same stanowiska. Jest aż tak źle ? Duża rotacja pracowników z tego co wyczytałem w komentarzach też nie wróży nic dobrego.

opalony
@Jan

czy ja wiem czy ta rotacja znowu taka duża, niektórzy odchodzą ale są to raczej jakieś osobiste powody jak już

MamboJumbo Nowy wpis
@opalony

Często przedłużają umowy po próbnym?

believer Nowy wpis
@opalony

w sumie to sie zgadzam, też bym nie powiedział że u nas rotacja to jakiś problem

believer Nowy wpis
@MamboJumbo

ja wszystko ogarniasz co trzeba to na bank ci przedłużą

Żak

Cześć wszedłem ostatnio na stronę firmy i znalazłem stanowiska na które aktualnie jest zapotrzebowanie ale nie ma wyszczególnionych konkretnych wymagań tylko benefity, ktoś wie jak jest z tym doświadczeniem?

Żak
@Żak

Dodam że interesuje mnie technik utrzymania ruchu ale nie wiem czy mam po prostu wysłać cv i napisać na które stanowsko aplikuję czy co?

sopot
@Żak

hmmm dziwne w sumie że nie ma nic o doświadczeniu napisane w ofercie bo zazwyczaj jest to w wymaganiach

Gigi

No właśnie, może warto, ja weszłam i dla siebie znalazłam ogłoszenie na stanowisko technika ds instrukcji i katalogów części. Dodam od siebie pytanie, bo też jestem ciekawa. Chcą wykształcenia technicznego. Ale chodzi o studia na politechnice, czy wystarczy technikum mechaniczne?

Pewniak

Zawsze lepiej wysłać może nie mają jakichś wysokich wymagań i wyjdzie w praniu czy się kwalifikujesz? wysyłaj jak ci się podba oferta zanim się rekrutacja skończy

nejm
@Pewniak

jedno jest pewne; warto próbować i się nie zastanawiać bo oferty znikną i szansa stracona

goczi
@nejm

na początek fajne warunki zapewniają zazwyczaj? chodzi o umowę, stawkę itd ogólnie takie podstawy

Ilion
@nejm

Szybko się odzywają po wysłaniu cv?

anad
@Ilion

różnie tak mi sie zdaje zależy ile cv mają i jakie zapotrzebowanie no i zawsze mogą się nie odezwać

opalony
@Ilion

raczej standardowy czas, mysle ze tak maksymalnie do dwóch tygodni im to zajmuje

Gzik
@anad

To nie kontaktują się ze wszystkimi kandydatami??

Gzik
@Gzik

Jak już była pierwsza rozmowa to chyba powinni dać znać na czym człowiek stoi.

MamboJumbo Nowy wpis
@Gzik

Może jakiś zbiorowy mail przychodzi z odmową do tych którzy nie przeszli rekrutacji?

Martynika

Cześć, jest ogłoszenie do księgowości. Jakich widełek mogę się spodziewać? Czy to najniższa krajowa dla każdego?

Ilion
@Martynika

O takie szczegóły jak dokładne stawki moim zdaniem najlepiej na rozmowie dopiero pytac, tutaj raczej nie dowiesz się niczego wiarygodnego

Kj
@Ilion

Ano nie dowiesz się, bo nieprzychylne opinie są usuwane z prędkością światła ;) sami odpowiedzcie sobie na pytanie, dlaczego

@Kj

Jest dokładnie tak jak piszesz. Nie bez powodu mają tyle ogłoszeń do księgowości ????

Kinia
@Kj

Ja właśnie też przed momentem wpadłam na ich ofertę pracy dla młodszej księgowej. Uważasz, że podanie tutaj widełek płacowych byłoby nieprzychylną opinią? Wiadomo, że widełki nie są konkretną stawką. Może po prostu dajcie znać, czy można liczyć na więcej niż najniższa krajowa.

Maika
@Kinia

Też jestem tego zdania. Podanie widełek to nic nadzwyczajnego w tych czasach

Stefan

Odradzam tą firmę, szkoda zmarnowanego czasu, chociaż sama firma robi wrażenie, to zarobki są kiepskie, można zapomnieć że doczekasz się jakiejś konkretnej podwyżki, nastawienie do pracownika delikatnie mówiąc słabe, (usunięte przez administratora), wiecznie są oferty pracy na te same stanowiska. Jak już się tam zatrudnisz i wreszcie nadejdzie ten dzień że odejdziesz, nie zapomnisz go baaardzo długo.

No
@Stefan

Oczywiście że zapamiętasz. Wychodząc przez główną bramę...

Szybki

Czy umie Pan dobrze język ojczysty?Bo u nas kierownik z analfabetyzmem który został katem w firmie,my wszyscy mamy się go bać. On jest łysy i spasiony jak prosiaczek.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Pysia

No tak. Jak zapłacisz to usuną. Wszyscy o tym wiedzą:)

Pysia
@Pysia

Najbardziej uwielbiam na tej stronie tego bota co cenzuruje słowa które nie są ani obraźliwe ani wulgarne. Miód ;)

Flex

Czesc wszystkim! Slyszalem duzo pozytywnych opinii na temat firmy, a w związku z tym, ze muszę odbyc praktyki w przyszlym semestrze jestem ciekawy, czy ta firma moglaby mnie na takie praktyki przyjąć? Czy ktos wie jak to wygląda? Jestem na studiach technicznych. Z góry dzieki za odp :)

neyko
@Flex

ogólnie przyjmują na praktyki i staże ale chyba trochę za późno się obudziłeś skoro chodzi już o następny semestr

neyko
@Flex

na stronie firmy nawet możesz przeczytać komunikat że upłynął termin składania podań na rok szkolny 23/24

@neyko

No nieee... w każdym bądź razie i tak chyba tam przedzwonie się podpytać czy na pewno nie mają jakiegoś wolnego miejsca

@Flex

A podbijając moje pytanie, może się ktoś podzielić swoją opinią apropo tych praktyk?

genzie
@Flex

podbijam pytanko, duzo dobrych opinii slyszalam o tych praktykach???

He?
@genzie

Pytasz czy mówisz? Jak tutaj poczytasz to pozytywnie się raczej wypowiadają

wnuk
@He?

a wiesz może gdzie składać jakieś papiery żeby się dostać na te praktyki?

golab
@He?

też widziałam raczej pozytywnie opinie, obstawiam że jest tak jak wszędzie - czyli jednemu się podoba bardziej, drugiemu mniej, ale ogólnie chyba jest git?

@wnuk

Czy te praktyki to ze szkoly masz miec zalatwione?

hael

Z kim w pierwszej kolejnosci sie praktyki zalatwia wiesz?

@golab

Moim zdaniem jest bardzo spoko najbardziej chyba mi się podoba dobra organizacja tej pracy, bo nie ma bałaganu ani jakichś zawieruch

Juriś
@Fresh

Praca rzeczywiście jedna z lepiej zorganizowanych to muszę przyznać, i ludzie też bardzo w porząsiu

@Fresh

Czyli każdy od początku zna jasno swoje obowiązki i wystarczy się tylko ich trzymać? Daj znać czy zapisane są one również w umowach pracowników. Czy może są one jakoś na bieżąco rozdzielane?

Ciekawe

A to nie tak ze w kazdej pracy wypada robic co do ciebie nalezy?

Shrek

Tutaj jest spoko to że pracownik robi to co się mieści w zakresie jego kompetencji nie dostaje się jakiś zadań wyssanych z palca

amadeo

raczej jest tak jak ktos wyzej napisal, wiesz co masz robic i to robisz bez niespodzianek

machop
@Ciekawe

fakt, ale czasami na zlosc sie wymysla pracownikowi byle zadanie byle mial co robic. tu na szczescie czegos takiego nie ma, wiec sie zgadzam z kolegami wyzej

bravos
@machop

no dokładnie, raczej jest luz, robisz to co masz zrobić po prostu

kontek
@bravos

tyle potwierdzeń że aż trudno nie wierzyć

czek

ja np jako pracownik mam raz na jakis czas takie poczucie ze fajnie cos poopowiadac o swojej pracy komus kto jest nią zainteresowany

Goro

Praca w tej firmie to wielkie wyzwanie. Pracując tutaj trafisz na wspaniałych ludzi którzy z uśmiechem na twarzy tobie pomogą. Reszta to lokalne '(usunięte przez administratora)' które będą złośliwie tobie w tej pracy przeszkadzać. Tak abyś nie mógł się na niczym skupić. Ktoś kiedyś tutaj się pytał jakie są działy firmowe; są różne np.: dział konstrukcji, dział finansowy, dział zakupów, dział sprzedaży (głównie Ekocel), dział przygotowania produkcji, planiści itd. Są też działy typowo produkcyjne jak spawalnia, lakiernia czy finalnego montażu. Zawsze coś można dla siebie znaleźć, ew miejsce za płotem. I pamiętajcie, uważać na '(usunięte przez administratora)', bo mają fory u przełozonych.

Kamiński

Wolność Tomku w swoim domku :)

Tito
@Goro

Dokładnie tak jest. Sama prawda.

track

Zoeller ma monopol na rynku na śmieciarki? Bo nigdy nie widziałem innych niż z waszej fabryki. Chyba, że po prostu zdominowaliście rynek

Kiedrov
@track

Tak, w Polsce jesteśmy jednym producentem. Po prostu wygraliśmy z zagraniczną konkurencją:)

loslo

sa do was aktualnie jakies przyjecia?

Kiedrov
@loslo

Ogłoszenia są cały czas na stronie internetowej.

hegen
@Kiedrov

na każdym stanowisku dostaje się takie same benefity?

hegen
@hegen

a i jeszcze czy rekrutacja przebiega tak jak jest to opisane na stronie?

brelok
@hegen

Sprawdzaj po ofertach co sie powtarza to sie najszybciej dowiesz

Jopp
@hegen

tak, przebiega w ten sposób :)

ewnas
@Jopp

ile u ciebie wszystko trwało jak chodzi o rekrutacje?

ewnas
@ewnas

może slyszales tez jak bylo u innych, czy to jest zazwyczaj podobny czas czy jednak zależy jak się trafi?

brownie
@ewnas

podbijam, a po jakim czasie od rozmowy zaczęliście pracować?

Pan Tumnus
@brownie

Ja dostałem odpowiedź jakoś w połowie miesiąca? i zaczynałem od kolejnego bo miałem jeszcze urlop w starej pracy do wykorzystania, wydaje mi się, że sprawa do dogadania

ile czasu
@Pan Tumnus

zadzwonili do ciebie czy mailowo informowali? a ile czasu czekales po wyslaniu Cv?

Preset

Co jak by sie jednak nie udalo? W takiej sytuacji tez mieli dac znac?

Beos
@Preset

Pewnie mailem taka informacja leci

bravos
@Preset

po rozmowie podobno każdego informują o decyzji

Mam pytanie jakie stawki są dla szlifierzy? Napiszcie w prosty jak to wygląda bo zastanawiam się czy warto się zatrudnić.

abc
@Zainteresowany

Stawki są niskie, żebyś musiał robić nadgodziny i soboty aby nie umrzeć z głodu.

Bomba

cześć wie ktoś może czy są teraz planowane jakieś przyjęcia? jeśli tak to na jakie stanowiska?

Bomba
@Bomba

Jeszcze dopytam w takim razie czy szybko się odzywają?

Bryzent
@Bomba

jest całkiem sporo przyjęć, na pewno na magazyn szukają i na produkcje, kogo i w jakiej ilości to odsyłam na ich stronę, oni tam zawsze ogłoszenia dają

pracus
@Bomba

ja dostalem od nich telefon jakos ponad tydzien od wyslania CV

Barszcz
@pracus

Szybko po decyzji zacząłeś pracę jeśli można wiedzieć?

kanapkowiec
@Barszcz

ja jakos w polowie miesiąca się dowiedzialem o decyzji i od przyszlego zacząłem, więc mysle że to była kwestia 2 tygodni? coś takiego

mleczko

czyli mówicie, że raczej łatwo się dogadać?

@kanapkowiec

O, to całkiem spoko czas, jak dla mnie. A czy jak jest ten okres między decyzją a zaczęciem pracy, to jest podpisywana jakas umowa intencyjna? I czy trzeba w tym okresie jakieś badania zrobić?

He?

Umowa intencyjna? pierwsze słyszę o czymś taki mógłby ktoś wytłumaczyć?

Lims
@He?

Mnie bardziej te badania interesują, zawsze się je robi przed rozpoczęciem pracy na uopie?

@Lims

No robi się badania w medycynie pracy ale jak zmieniasz pracę co miesiąc to nie robisz ich co miesiąc tylko raz na jakiś konkretny czas

3bit

cześć wie ktoś może czy można się zapisać do firmy na praktyki zawodowe?

3bit
@3bit

może ktoś był i mógłby się podzielić wrażeniami?

@3bit

jak nie ma zadnych ogloszen na praktyki to napisz po prostu maila, na pewno jakis tam program praktyk maja

@elay

kojarzysz czy długo trwa ogarnianie tego?

staże też organizujecie?

musk
@pchła

nie wiem, ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz :)

Balet
@musk

myślisz, że można się dużo nauczyć na takich praktykach tutaj?

memory5
@musk

Właśnie, musisz się dowiedzieć ")

guzik
@Balet

dobre opinie slyszalem wiec obstawiam ze tak

Moddd
@guzik

Wiadomo czy przydzielą jakiegoś opiekuna praktuk?

Moddd
@Moddd

Praktyk* Albo kogoś do pomocy na ten czas?

@guzik

Dobre opinie ogólnie o firmie czy o samych praktykach? Wiesz może czy da radę odbyć praktyki, ale płatne? I może obiło Ci się o uszy jaką stawkę proponują? To od pierwszych dni pracuje się pod czyimiś skrzydłami?

Odyniec

Raczej nikt was samych sobie nie zostawi...zawsze jak są praktyki to i jest opiekun na tym mniej więcej polegają praktyki

zbyszko 3 cytryny
@Odyniec

a wiesz moze czy są płatne? widze ze tutaj juz ktos pytał o to wyżej, wiec super jakbys odpowiedział

stastar
@zbyszko 3 cytryny

praktyki i staż to to samo?

bravado
@stastar

nie, to nie jest to samo

Mezalians
@bravado

Myślicie że na praktyki zawodowe też tutaj przyjmują?

Mezalians
@bravado

Na takich praktykach ma się jakąś umowę czy coś?

heniek
@Mezalians

a platne są te praktyki czy raczej za darmo

heniek
@heniek

chetnie bym sie tez dowiedzial czy faktycznie przyjmuja, bo czytalem dobre opinie o tej firmie i takie praktyki to by byly w sam raz dla mnie

Nitek
@Mezalians

Z tego co czytam to chyba albo zlecenie albo o dzieło przy praktykach studenckich dają.

Nitek
@heniek

Może coś tam dają, ale to tobie pracodawca robi przysługę tak naprawdę, więc najczęściej podobno są bezpłatne. Mogę się też mylić.

pracus
@heniek

najlepiej skontaktuj sie bezposrednio z firmą przez maila, albo zadzwon, bo kojarze ze ktos robil tu praktyki ale nie wiem na jakich warunkach

golab
@pracus

a dawno ten ktoś robił praktyki? czy raczej oferta praktyk jest aktualna?

hael

Jest ktos kto by mogl powiedziec cos wiecej o tym? Jak to tu wyglada i ile trwa?

@golab

Ale czemu wy nie piszecie z takim zapytaniem do firmy tylko tutaj szukacie byłych praktykantów? W biurze wam pewnie wyjaśnią tę zawiłą jak widzę kwestię...

..I..

Po dłuższym czasie firma sprawia wrażenie że (usunięte przez administratora), na 1 prace, do poduczenia się ? polecam, na dłużej nie. (usunięte przez administratora) myślisz że kiedyś tam się doczekasz konkretnej podwyżki ? lata lecą a ty jesteś dobijany wysokością stawek nowych świeżych osób które mają na start tyle co ty po x latach.

Riti titi
@..I..

Wszystko prawda co powyżej.

Flinstone
@..I..

No jak się czeka na podwyżkę to się jej - jak wszędzie z resztą - nie dostaje. Po podwyżkę się idzie i argumentuje, no chyba że w pracy się tylko jest.

Dokladnie
@..I..

(usunięte przez administratora)Też nie polecam tego zakładu nikomu tymbardziej że twoimi przełożonymi są osoby(usunięte przez administratora)

xXx
@Flinstone

Ja mam inne zdanie, jak się w pracy nie jest docenianym a wykonuje się swoją pracę dobrze to się ją zmienia, nie każdy lubi latać do przełożonego albo wchodzić komuś w (usunięte przez administratora) i prosić o podwyżkę.

Boris

Dokładnie tak. Masz rację:)

Myst

Klasyczna firma z kaszubską mentalnością. "Sam nic nie mam to ty też nic nie możesz mieć" -(usunięte przez administratora)Nowa osoba jest szybko sprowadzana na ziemię i nawet pomimo wykształcenia i umiejętności jest traktowana jak (usunięte przez administratora) Szok że nawet osoby (usunięte przez administratora) potrafi się zachować jak wsiin że wsi.

Kys
@Myst

W dodatku jak potem da się zauważyć większość nazwisk jest niemiecka.

Myst
@Myst

Ale co ja tam wiem:) ja nie noszę niemieckiego nazwiska :)

Marysia

Hej. Pytanko odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej/praca biurowa/ księgowość - jak przebiega rozmowa? Czy są jakieś zadania do rozwiązania? Czy rozmowa jest po angielsku( jeśli tak to do przeżycia czy mega trudno )? Z góry dziękuje za odpowiedz

Kasixxx

Odradzam

@Kasixxx

Odradzasz pracę w dziale księgowości czy ogólnie proces rekrutacji? Ja też chciałam tam podesłać aplikację, a nie wiem teraz co dokładnie miałaś na myśli. Rekrutacja jest trudna do przejścia? Sama praca w dziale jak przebiega, atmosfera jest w porządku? No i jak zarobki, zadowalające?

Marysia

Podbijam :) można prosić o więcej szczegółów dlaczego - odradzasz. Tez chciałabym złożyć Cv ale chciałabym znać jakieś szczegóły ;)

Ab
@Marysia

Proces rekrutacji nie jest trudny, wręcz przeciwnie, przebiega miło i sympatycznie. Dopiero jak zostaniesz zatrudniona, to zaczynają się schody. Sam fakt, że co jakiś czas pojawia się ogłoszenie o pracę na tym samym stanowisku już dużo mówi..

@Ab

Dzięki za opinie ☺️ A jak atmosfera w dziale ? Ktoś jeszcze się wypowie

Przez es
@Marysia

Wszetkich biorooo,nie paczą czy (usunięte przez administratora)..dasz radee

Parking

Czy jest jakis pomysl rozwiazania problemu na parkingu ? Duza jego czesc jest wylaczona z uzytkowania co stanowi obecnie problem, dodatkowo osoby przyjezdzajace duzo szybciej do pracy na druga zmiane nie potrzebnie pogarszaja sytuacje. Poogladac serial w telefonie mozna rowniez w domu i nie trzeba tego robic na parkingu lub stolowce.

Problem Najmana
@Parking

Weź się do roboty a nie narzekasz na takie bzdety pokoju miejsc parkingowych. Zawsze można się przesiąść na autobus.

Problem Najmana
@Problem Najmana

Albo zmienić pracę i wziąć kredyt jak mawiał pewien "mistrz szogun"

her

Latem się poprawi jak zwolnią się osoby które tylko przyszły przezimować.

@her

Przezimować, firma zatrudnia sezonowych pracowników? I co to jest za problem do poprawy, co by miało się zmienić latem? Jeśli to o tym parkingu i miejscach wolnych, to chyba dobrze musi się robić, skoro taka kwestia urasta w czyichś oczach do rangi problemu?

wonsz rzeczny

może po prostu jest większe zapotrzebowanie na zimę akurat

@her

poza takimi pracownikami ''na sezeon'' to można dłużej tu popracować? bo nie zależy mi żeby potem robotę co chwila zmieniać jak już się bym zatrudnił

@wonsz rzeczny

no tak a czemu by nie, kto ci zabroni pracowac dluzej. gorze tez to na pewno pasuje ze nie musza wymieniac kolejnego pracownika

@wonsz rzeczny

tym bardziej ze i tak na umowe o prace pewnie bedziesz zatrudniony to twoja sprawa ile chcesz zostac

@elay

po jakim czasie dają nieokreślony?

wtorek
@elay

skoro jesteś pracownikiem to może móglbyś powiedzieć czy tutaj trzeba mieć jakieś duże doświadczenie żeby się przyjąć?

wtorek
@elay

jeszcze dopytam o godziny w jakich się tutaj pracuje, są konkretne zmiany?

Frytarz
@wtorek

pracuje się na dwie zmiany zależnie od wydziału może to być od 5-13 albo od 6-14 i potem drugie zmiany na nich mozna robic do 10 godzin

@Frytarz

Wypłatę się tu śrubuje głównie nadgodzinami, czy i bez tego jest ona zadowalająca? A może są jakieś premie, za jakość, czy coś w tym stylu?

tilat
@Frytarz

Można czy trzeba? Jakoś przekłada się to na godziny w miesiącu?

aldo

cześć jak wygląda w tej pracy sprawa opieki medycznej? medicover czy lux med?

aldo
@aldo

i jeszcze czy są może jakieś bony na jedzenie? pytam o stanowisko produkcyjne

Rook
@aldo

też jestem w trakcie rekrutacji i jak chcesz to masz na stronie do nich rozpisane benefity z których też wynika, że jest dofinansowanie do pakietów medycznych

Rook
@aldo

nic o tym ogłoszenia nie wspominają więc chyba nie...?

usopp

i ja to też tak rozumiem że jest opieka medyczna jakiś tam podstawowy pakiet, ale też możliwość rozszerzonego pakietu za dopłatą chyba

salceson
@Rook

mi ktos kiedys mówil, że w tej firmie są jakies bony na zywnosc na produkcji ale no tylko to slyszalem myslalem ze tutaj ktos potwierdzi czy to prawda

salceson
@Rook

a myslisz ze mozna tak po prostu wyslac maila z cv? nawet jak nie ma ogloszenia o prace ktora bym chcial?

wysokinasyp
@salceson

tak, są karty żywnościowe na produkcji

wysokinasyp
@salceson

no nie wiem co ci powiedzieć, jak nikogo nie szukają i nie ma ogłoszenia to na siłe cię nie wcisną

padawan
@wysokinasyp

wiesz może na jakim poziomie są te karty? idzie coś za nie kupić?

sinx
@wysokinasyp

one są co miesiąc na nowo doładowywane o jakąś kwotę?

uduchowiony
@Rook

jesteś już po rozmowie czy dopiero złożyłeś cv i czekasz na rozmowę? podzieliłbyś się wrażeniami? :D

biały czekoladowy
@padawan

w dobie cen przystosowanych do standardów magnaterii te karty robią robotę i można z nimi całkiem sobie pomóc na zakupach

@biały czekoladowy

fajne są takie karty ogólnie, miałem coś podobnego w poprzedniej robocie i na pewno wolałem to niż multisporta z którego nie korzystałem

ser w brzegach
@aldo

mamy dostępne na stanowiskach produkcyjnych coś takiego jak karty żywnościowe z których jako pracownicy możemy sobie korzystac

ser w brzegach
@padawan

ja tam jestem zadowolony z tych kart z regulranie korzystam, zawsze to jakieś wsparcie

..I..
@ser w brzegach

Jakie wsparcie ? co ty za głupoty piszesz, sam do tego dopłacasz, nikt ci nie daje za darmo, ceny z kosmosu, mogę napisać więcej ale komentarz zostanie usunięty. Ta karta to tylko taki tzw. chwyt marketingowy, aby ładnie wyglądało w ofertach pracy.

Cześć, proszę o napisanie jednej rzeczy, oczywiście jak ktoś wie. Operator szlifierki - to jakaś praca stojąca? widziałam takie ogłoszenie, ale aż tak szczegółowo to nie było opisane. No i czy kobiety tam pracują na tę chwilę? W sumie nikt o tym nie pisał ostatnio, żeby ciężko fizycznie było, czy coś. Przynajmniej jak tak patrzę.

Welder97777

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak działa premia uznaniowa co np. ma wpływ na to że jest minimalizowana

Jadźka

W ofertach pracy znalazłam ogłoszenie na stanowisko lakiernika. Pomagam trochę mężowi, ponieważ rozgląda się za pracą w tych okolicach, wymienionych zostało kilka benefitów, UoP, ubezpieczenie, Multisport a jak z podstawa zatrudnienia czyli zarobkami? Miesięcznie ok 6 tysięcy można oczekiwać? Jak z atmosferą?

Pionier
@Jadźka

Powiesz czy w ogłoszeniu było może coś o godzinach pracy? Gdzie w ogóle jest to ogłoszenie?

Pionier
@Jadźka

Fajne benefity dają w takim razie.

Rowan
@Pionier

ogłoszenie jest na ich stronie głównej z tego co kojarzę

Rowan
@Pionier

pracuje się na dwie zmiany co do godzin to zależy od wydziału

mull
@Rowan

podasz jakie godziny na jakich?

Rwetes
@mull

jeden dział robi od 5 do 13 i potem od 13:30 kolejna zmiana, druga robi 6-14 i 14:30 w górę

Rwetes
@mull

co do długości zmian to robi się od 8 do 10 godzin w tygodniu, w soboty i niedziele inaczej to wygląda

Kretes

A to fajnie wiedzieć:)

hlip
@Rwetes

kazdy dzial pracuje w weekendy?

hlip
@Rwetes

ogolnie wlasnie one sa obowiazkowe czy mozna wybrac ze sie nie chce pracowac w niedziele chociaz

Pistacja
@Rwetes

Od 8 godzin do 10? Czyli wybierasz sobie czy to zależy od tego ile jest pracy?

Pistacja
@Pistacja

Chociaż obstawiam, że wybieranie sobie jest zbyt piękną opcją i nigdzie tak nie ma, chociaż może się miło zaskoczę?

Julita
@Pionier

Ale jak wyglądają benefity realnie, nie chodzi mi o to co napisali, ale jakie faktycznie dostaje pracownik? Czy cała ta lista jest potem do dyspozycji pracownika, czy jest tak, że finalnie można wybrać kilka lub niektóre są oferowany tylko na lepszych posadach?

Grant
@Julita

Ja też się właśnie zastanawiam nad tymi benefitami, bo jest ich od groma w tej ofercie która mnie interesuje. Ktoś z pracowników może powiedzieć coś o tym?

Varen
@Julita

Obstawiam, że nie pisaliby o tym gdyby nie chcieli tego dać pracownikowi.

Varen
@Julita

Pozatym czemu realne mają się różnić od tych w ofercie?

Saren
@Varen

Ja tam żadnych różnic nie widzę :) Tu jest dobrze:)

Change
@Saren

To jakie masz tutaj benefity?

Saren
@Change

Różne, przyjdziesz to się wszystkiego dowiesz:)

Borys
@Saren

Z miłą chęcią tak zrobię ;)

Tribe

Benefity to przede wszystkim wczasy pod gruszą, przerwa produkcyjna która trwa dwa tygodnie raz w roku, karta żywieniowa do automatów, możliwość zakupu obiadu na miejscu pracy (tak, przyjeżdża do nas normalny catering), możliwość wyrobienia uprawnień UDT.

@Tribe

Zapomniałeś wspomnieć, ze przerwa produkcyjna jest pobierana dni z urlopu i jest wtedy otwarty tylko jeden dział. Trzeba uzasadnić dlaczego wtedy nie chcesz wziąć urlopu, by trafić na ten dział

Paula
@.

I to normalnie podczas rozmowy jest wyjaśniane, że tak z ta przerwą mają zamiar robić? Tak można? Ciekawi mnie tez jakie uzasadnienia padają? Macie więcej porad dla osób nowych?

kkkk
@Paula

Nikt nie zmusza do brania urlopu gdy jest przerwa produkcyjna, można przyjść do pracy gdy ktoś nie ma urlopu lub nie chce brać, jakieś zajęcie zawsze się znajdzie. Poprostu takie coś istnieje i dużo osób to wykorzystuje, za 10 dni urlopu pod rząd przysługują pieniądze za tzw. wczasy pod grusza,ale nie jest powiedziane kiedy to musisz wykorzystać.

Lenka

Mam kilka pytań odnośnie stanowiska spawacza. Zarejestrowanie na umowę o pracę oraz benefity można wyczytać w samym ogłoszeniu, a kasa? Na jakim poziomie zarobki?

el
@Lenka

Stawka jest ustalana indywidualnie na podstawie twoich umiejętności i doświadczenia. Są widełki które są jawne i wywieszone na stołówce, ściana pomieszczenia kadr.

dron
@el

mozna to gdzieś w internecie znalexć przed przyjęciem tutaj?

dron
@el

zawsze się zgadzają te kwoty?

klon
@dron

Wyślij im maila, dostaniesz odpowiedź.

plon
@dron

mi z pieniędzmi nigdy sie nie spóźnili i zawsze wszystko co do grosza, więc o ten aspekt martwić sie nie musisz

plon
@dron

ogólnie oferty wiszą na stronie możesz tam poszukać czy nie ma szczegółów rozpisanych

Prezes
@el

Haha,jeszcze się ktoś nabiera na wasze obietnice,zapewnienia i bajki?

@Prezes

Hmm, to co obiecują, czego finalnie nie dotrzymują? Zarobki różnią się od tych ustalanych na rozmowie? A może nie zgadzają się widełki, które wiszą na stołówce? No chyba, że chodzi o coś innego, o czym jeszcze nie wspominano?

pletech

dobra rada

Sui

Powiesz jak tu rozmowy w ogóle wyglądają i jak tam sprawdzają kompetencje?

ol
@Sui

To są normalne rozmowy kwalifikacyjne gdzie poruszane są tematy związane z doświadczeniem, umiejętnościami czytania rysunku technicznego, praca w grupie itd. Na koniec zawsze dostajesz feedback odnośnie tego jak wypadłeś czy też jak ciebie oceniono na spotkaniu.

blender
@ol

no dokładnie, raczej o ile w cv nie naściemniasz to wszystkiemu dasz radę bo musisz mieć pewien poziom żeby cie zaprosili

blender
@Sui

na jakie stanoiwsko w o ogóle aplikujesz?

Praca
@blender

A zdarzają się raz na jakiś czas przyjęcia osób bez doświadczenia jako tako zawodowego, ale np już z jakimś wykształceniem?

Praca
@Praca

Czy to raczej nie jest miejsce na pierwszą pracę?

Bajek
@Praca

jak masz umiejętności to zawsze warto próbować się zgłaszać na pasujące ci oferty

Bajek
@Praca

Sprawdź sobie w ogłoszeniach co tam jest potrzebne, na stronie firmy znajdziesz :P

@Bajek

Zajrzałem na stronę, rzeczywiście kilka ofert jest. Szkoda, że bez widełek płacowych, za to jest podany pakiet benefitów. Zaciekawiło mnie, że karta multisport, opieka medyczna i wczasy pod gruszą są oferowane praktycznie na wszystkich stanowiskach, a premia świąteczna (tu zwana zapomogą) już niekoniecznie. Czy to znaczy, że np. spawacz może dostać taką zapomogę, a monter-spawacz już nie (sądząc po treści ogłoszeń)?

tuk

no podejrzewam że większość osób nie jest zapoznana ze szczegółami wszystkich stanowiska w firmie, ja bym się trzymał tego co w ogłoszeniu podają

tuk

sprawdź czy innych umów np. nie proponują bo takie różnice też z etgo mogą wynikać

@tuk

czyli ze mozna trafic na rozne umowy? a jakie daja najchetniej do podpisania?

@tuk

wolabym jednak zeby uop byl a nie zlecenie

Ident
@laro

ja pracuję na umowie o prace normalnie ale nie wiem jakie tu ogolnie inne daja bo ja raczej na to liczylem od poczatku

Ident
@laro

posprawdzaj sobie normalnie w ogloszeniach co tam pisza

ryku
@laro

absolutną podstawą jest umowa o pracę i wszędzie tutaj to funkcjonuje

ryku
@Ident

to też nienajgorszy pomysł jak masz wątpliwości nadal

@ryku

ok, dzieki za odpowiedz w takim razie. jak cos bede sie kontaktowal

@ryku

to jeszcze zapytam tylko na ile sie dostaje po kolei kazda umowe?

beleden

gdzie ty co trzy dni dostajesz nową umowę? xd

Praca psychiczną xd

A te pierwsze 3 dni to okres próbny czy na czarno bez umowy? Na jakiś dłuższy czas wtedy jest ta umowa?

Tribe

Po okresie próbnym otrzymujesz umowę na rok.

BLB
@Tribe

no bardzo fajnie, ale kolega o te 3 dni się pytał jakies tutaj...

@BLB

Ten "kolega" miał na myśli że kolejną umowę dostaniesz w ciągu trzech dni.

Zostaw merytoryczną opinię o Zoeller Tech Sp. z o.o. - Rekowo Górne

• Jak się pracuje w Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zoeller Tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 313.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 173, z czego 78 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zoeller Tech Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zoeller Tech Sp. z o.o.