Opinie o Atalian Global Service w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Atalian Global Service. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Atalian Global Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atalian Global Service w Kraków

Miła Nowy wpis

Można prosić o jakieś konkrety. Bo będę miała do czynią z tą firmą. I niechce przeżyć szoku

były pracownik Nowy wpis

Zgadza sie brak wypłaty chorobowego w terminie za grudzień gdzie byłem cały grudzień na chorobowym wypłatę dostałem dopiero po miesiącu do 10 lutego.Aż dziwie ze wytrzymałem jako osoba niepełnosprawna dwa miesiące w tym (usunięte przez administratora) gdzie byłem mobingowany przez ochorone w znanym markecie.Nie polecam tam pracy a tym bardziej ludzia z grupa

Aneta Nowy wpis
@były pracownik

O czym Ty mówisz. :/ Co ta cała ochrona konkretnie robiła? Nie próbowałeś tego nigdzie zgłosić?

Honorata Nowy wpis

A czy firma nadal prosperuje skoro mówicie tu o jakimś wyroku? Można tą informację znaleźć gdzieś w internecie?

Podwykonawca

Z daleka. Brak płatności w terminie.

Emilia
@Podwykonawca

A ile czasu spóźniają się z płatnością?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Atalian Global Service? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Koordynator

ZUS wszczął postępowanie w sądzie, więc poprzedni "fłaściciele" nagle się ulotnili.

genau
@Koordynator

nie zdziwiłbym się, gdyby to stary zarząd uprzejmie doniósł do ZUS, że spółka A zatrudnia pracowników z umową o pracę w spółce B... Niby OK, ale...czytając odwołanie od decyzji ZUS opracowane przez adiunkta historii prawa UJ twierdzę, że albo Pan Jan H. uważa byłych pracowników za imbecyli, albo jego postrzeganie świata to miraż twórczości Stanisława Lema, Dawida Copperfielda i Franca Kafki w jednym po kilku dniach suto zakrapianej libacji....

kochani dyrektorzy

Z dala od tej firmy. W pół roku nowi zarządcy doprowadzili firmę do skraju wytrzymania ludzi i zrobili z firmy ruinę, a koleżeństwo nowej dyrekcji jest porążające. Wszyscy ludzie którzy budowali tą firmę w Polsce zostali zwolnieni lub sami odeszli. Jednym slowem ogólna masakra.

@kochani dyrektorzy

Ci co budowali nigdy nie zostali dowartościowani, ale prezesi i ex-właściciele mają po kilka mln na kontach i śmieją się z PFRON i dziękują Jahwe za pracowników niepełnosprawnych....

genau

O taaaak, pospólstwo to było do roboty z najniższą krajową na umowę o pracę i z ochłapami na zlecenie, robota na trzech a kasa za pół etatu..... Za to "najwyżsi" pobudowali sobie wille, poszli w nowoczesną politykę, potworzyli nowe firmy.... Kolesiostwo i wazeliniarstwo, zastępca dyrektora, zastępca zastępcy od spraw zbytecznych etc. Taka polityka to przeszczep z polityki poprzednich właścicieli, którzy faktycznie wysysali kasę z wszelakich możliwych instytucji.

Magda

Kochani, Trzymajcie się jak najdalej od tej firmy, dyrektorzy dbają tylko o swoje stołki. Zwykłym pracownikiem się nie przejmują jak już nie jest potrzebny to pozbywają się bez żadnych skrupułów.Kiedyś ta firma była stabilna, od pewnego czasu dzieje się w niej nie dobrze zwalniają się ludzie którzy są kompetentni i posiadający wiedzę , widocznie nie mogą być mądrzejsi od nowego zarządu, na ich miejsca zatrudniają osoby niekompetentne i nie posiadające wiedzy. Zwykły pracownik w tej firmie jest wykorzystywany , pracuje się za najniższą krajową , jak przychodzi o wypłacenie nadgodzin to zawsze człowiek jest (usunięte przez administratora) Ważne by Panowie Dyrektorzy mieli pełne kieszenie.Najlepsze w tym jest to, że za nadgodziny płacą normalną stawkę godzinową i na dodatek na umowę zlecenie, by przypadkiem nie zapłacić za dużego podatku i więcej im zostało.Pracownicy w tej firmie są oszukiwani i wykorzystywani dlatego Ci co są mądrzejsi to odchodzą, bo niewolnictwo się już skończyło.

Grazia

Kolesiostwo i znajomości to ogólna norma w tej firmie. Nowy zarząd nieudolny z brakiem elementarnej wiedzy merytorycznej.Ogólnie firma już dogorywa, kolejne decyzje to totalna porażka. Z dobrze prosperującej firmy na rynku z dobra opinią klientów, obecnie na skraju funkcjonowania. Omijać z daleka bo to co mówią to tylko obiecanki cacanki.

Kamil

Czy jest tu ktoś z obecnych pracowników Atalian Global Service? Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Rozwijają się? Bedę wdzięczny za każdą wypowiedź.

Cezary

Lata 1998. Stanowisko koordynatora. Śmiech na sali rozmowa, budynek lata 70. Sala lepiej nie pytać. I totalne minimum cena czyli cuda. Nie wchodzić nie odpowiadać na ogłoszenia szkoda czasu.

Podwwykonawca

Uwaga na tę Firmę. Zlecają pracę, płacą minimum miesiąc po terminie. Gdy wspierasz się podwykonawcami to oczywiście następuje próba dogadania się z podwykonawcą bezpośrednio.

Zostaw merytoryczną opinię o Atalian Global Service - Kraków

• Jak się pracuje w Atalian Global Service?

Zobacz opinie na temat firmy Atalian Global Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042