Schachermayer Polska Spółka z o.o.

dolnośląskie

Opinie o Schachermayer Polska Spółka z o.o.

jankei 2016-08-06 18:40:40
Super, że można liczyć u nich na wysokie zarobki @gelz, przecież o rozsądne stawki teraz jest dość trudno, a tu takie miłe zaskoczenie. A premie dają?
Kandydat 2016-12-21 19:47:54
Byłem niedawno na rozmowie , zorganizowali spotkanie z 3 kandydatami metodą Assessment Center . Później zaprosili na drugie do Zabierzowa , w międzyczasie prokurent przysłał e-mail z prośbą o podanie oczekiwań finansowych - podałem . Następnego dnia odebrałem e-mail w którym Prokurent wyjaśniał : "Pragnę poinformować, że niestety ale Pana oczekiwania finansowe nie są zbieżne z naszą propozycją. Celem prowadzonej rekrutacji jest dalszych rozwój regionu oraz rozwijanie i zdobywanie nowych klientów, których przy obecnej strukturze i ilości personelu czasowo nie możemy objąć. Tym samym czas który musiałby upłynąć aby Pana stanowisko przy takim wynagrodzeniu byłoby rentowne, jest zbyt długi. W takim stanie rzeczy, nasze poniedziałkowe spotkanie uważam za nieaktualne."
Jeśli lubicie pracować tylko dla przyjemności lub satysfakcjonuje Was marna pensja to próbujcie , jeśli poza przyjemnością chcecie otrzymać pensję na przeciętnym poziomie to szkoda czasu nawet na wysłanie aplikacji , że o wyjazdach na spotkania nie wspomnę .
Zostaw swoją opinię o Schachermayer Polska Spółka z o.o. - dolnośląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schachermayer Polska Spółka z o.o.