RIGHT HELLO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wrocław

Opinie o RIGHT HELLO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

never_ever_again 2016-07-18 17:04:08
nie wiem jak praca w tej firmie, ale jakosc uslug tragiczna... nic tam nie dziala jak powinno, handlowiec obiecuje fajerwerki, a potem przez 3 miesiace nie sa w stanie zrobic skutecznej kampanii mailingowej, problemy z identyfikacja odpowiednich osob, problemy z identyfikacja odpowiednich adresów email.... problem tez w poprawnym tworzeniu emaili w jezyku polskim... horror - value for money - ponizej oczekiwan!
Nick 2016-07-23 03:32:57
Polityka firmy - tragedia. Dużo sprzedać, mało dowieźć. Klientów ściemniasz lub nagonisz nowego.
Trytytka 2016-08-08 08:26:39
Świetna firma! Atmosfera wzajemnego szacunku, możliwość ciągłego rozwijania się, uczciwe pieniądze i - co najważniejsze - wysoka jakość świadczonych usług, przez co ciągle czuje się, że robi się coś dobrego. Bardzo polecam, zwłaszcza osobom, które ciągle szukają swojej ścieżki kariery.
gucio 2016-08-08 08:30:53
Biorąc pod uwagę że jest to serwis gdzie ocenia się pracodawców, a nie jakośc ich usług (lol?), wrócę trochę do tematu. W Right Hello pracuję od dłuższego czasu, wpadłem na chwilę jak szukałem wakacyjnej pracy, ale "zostałem na dłużej". Największym atutem firmy jest niesamowita atmosfera w pracy -> absolutnie nie jest to praca w stylu korpo, gdzie każdy twój ruch jest śledzony i wyciskany do ostatniej kropli potu. Codziennie chcę się wstawać do pracy i z chęcią jedzie się do biura, dzięki świetnym ludziom, którzy zawsze wzajemnie się wspierają, nawet pomimo nieuniknionych między-działowych sprzeczek :)
Jeśli o zarobki- nie są na poziomie korpo, jednakże firma zdecydowanie nadrabia atmosferą, która koniec końców jest jednym z ważniejszych czynników w pracy ;)

Osobiście mogę zdecydowanie polecić firmę, jest to najlepsza praca jaką do tej pory miałem (i nie jest to tylko moja opinia, ale też wielu osób w moim dziale :) )
n 2016-08-08 10:17:52
moja najlepsza praca. zarówno pod kątem samej pracy jak i świetnej atmosfery panującej w firmie. RH bardzo mocno stawia na rozwój osobisty i zawodowy co pozwala rozwijać skrzydła i cały czas uczyć się czegoś nowego. praca jest naprawdę ciekawa i angażująca - cały czas coś się dzieje i nie da się tu nudzić :)
B 2016-08-08 10:40:32
Jestem jednym z pierwszych pracowników firmy. Pomimo zgrzytów (jeśli firma rośnie od 28 do 70 pracowników w ciągu pół roku to nie może się obejść bez potknięć) to jest najlepiej funkcjonująca firma w jakiej pracowałem (a pracowałem w kilkunastu). Bardzo się tu rozwinałęm, poznałem świetnych ludzi jako klientów czy pracowników RH. Jeśli ktoś jest dobry i ciężko pracuje - RH będzie bardzo dobrym wyborem.
Zostaw swoją opinię o RIGHT HELLO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RIGHT HELLO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ