Opinie o Quantum Qguar Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Quantum Qguar Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Quantum Qguar Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quantum Qguar Sp. z o.o. w Kraków

Zaciekawił mnie ten wątek w którym ktoś napisał, że dopiero po podjęciu się pracy poznał widełki na własnym stanowisku oraz to ze zarobki tej osoby graniczą z minimum. Do teraz tak się dzieje czy raczej na spokojnie można się rozeznać przed podpisaniem umowy tym wszystkim? Bo jeśli tak to napiszecie mi ile junior international sales consultant zarabia? dodali niedawno ofertę ale też bez widełek i nie wiem czy jest sens się zgłaszać

Obecny pracownik Nowy wpis

Cześć, może zarobki w pierwszym roku pracy nie są zbyt wysokie, a system awansów może wydawać się niejasny i może po 4 latach pracy też nie zarabia się tyle ile teraz oferują niektóre firmy IT, ale są pewne rzeczy, których nie da się kupić za pieniądze - dobra atmosfera, życzliwa kultura pracy, akceptacja wszelkich osobliwości, uważność na uczucia innych, pracownicy otwarci na pomoc sobie nawzajem, spotkania integracyjne, na których można się naprawdę fajnie bawić, dodatkowe premie, które wynikają z regulaminu premiowania. Z Przełożonymi można się dogadać właściwie w każdym aspekcie - urlopy, przerwy w ciągu dnia, ilość dni pracy zdalnej w tygodniu - są osoby, które pracują 100% zdalnie. Oczywiście trzeba mieć na uwadze to, że firmy mogą się starać choćby nie wiem jak, ale każdemu się nie da dogodzić w 100%. Zawsze znajdą się osoby niezadowolone. Ogromnym plusem jest to, że firma właściwie nie zwalnia ludzi. Trzeba się na prawdę bardzo postarać, aby zostać zwolnionym. Co do zarobków jeszcze - co roku są podwyżki i jest przestrzeń do negocjacji tej podwyżki. Jeśli pracownik potrafi dobrze wykorzystać swój czas pracy i do tego dać coś więcej od siebie w tym czasie, no i oczywiście jeśli potrafi to rozsądnie pokazać na rozmowie okresowej, to negocjowanie podwyżki ma lepsze efekty. Można też rozwijać się w kierunku objęcia pracy na innych stanowiskach w firmie. Jeśli czegoś mi brakuje w tej firmie, to jest to organizacja pracy. Każdy musi sobie zorganizować swoja pracę sam. Brakuje zarządzania systemowego na tą chwilę. Z jednej strony ma to wiele plusów, jest sporo luzu, nie ma presji od przełożonych, ale z drugiej strony czuję się czasem zmęczona tym, że ciągle muszę o wszystko sama zabiegać i zadbać.

- [ ] Jako świeżo upieczony były pracownik jestem zmuszona napisać tutaj negatywną opinię. Zarobki strasznie niskie, na szczęście było to moje drugie zatrudnienie, które było mniej niż 1/6 mojego dochodu miesięcznego przez co aż tak bardzo mi nie przeszkadzało. W porównaniu do innych firm, w których pracowałam/pracuję jako programista to pracy jest strasznie dużo - jest to świetna opcja na start, bo można się wiele nauczyć. Niestety po roku pracy okazało się (dzięki informacji od innych pracowników, których spotkało to samo), że moje zarobki od są o 1000zł niższe niż najniższa kwota w widełkach na to stanowisko. Ja uważam, że jest to strasznie nieuczciwe. Po poinformowaniu o chęci odejścia w związku z tym otrzymałam podwyżkę dorównującą tej kwocie, ale jednak trzy miesiące później otrzymałam wypowiedzenie (z perspektywy czasu całe szczęście, jednak mimo braku jakiegokolwiek negatywnego feedbacku przez ostatnie kilka miesięcy od przełożonego otrzymanie nagle wypowiedzenia jest dość szokujące). Jeśli ktoś chce iść tam do pracy na konsultanta, to także odradzam, ponieważ również jest bardzo duża ilość pracy, a zarobki jeszcze śmieszniejsze. Także sam hr pozostawia wiele do życzenia, na otrzymanie aneksu do umowy kurierem czekałam równe pięć miesięcy mimo przypominania się o to kilkakrotnie. Podsumowując nie szanują pracownika i niestety jest to nie tylko moja opinia. Z neutralnych rzeczy w porównaniu do innych firm to rzeczywiście brak benefitów poza najbardziej typowymi, brak nowych technologii oraz dyżury dla programistów i konsultantów w godzinach 16-18, ale to oczywiście nie musi komuś przeszkadzać, ja nie miałam z tym większego problemu. Z plusów to atmosfera jest ogólnie w porządku, ludzie z teamu także super, mało spotkań, brak korpo stylu pracy, przyjemny i całkiem szybki proces rekrutacyjny. Podsumowując na start polecam, ale po roku najlepiej uciekać i szukać bardziej poważnego pracodawcy z zarobkami nawet kilkukrotnie większymi.

Marta Nowy wpis

Hm, ale w ofertach pracy na stronie nie podają widełek. Jak mam obliczyć jakie są realne zarobki wg Twoich wskazówek, gdy nie wiadomo od czego odejmować? :/

Nick Nowy wpis
@Marta

W ofertach nie ma widełek, ja w trakcie pracy zapytałam o widełki na moje aktualne stanowisko i okazało się, że mam sporo mniej niż najniższa kwota w widełkach.

de Vries

Nadal szukają. Atmosfera ok. na tle innych zdecydowanie dobrze. Ja osobiście polecam :)

kk
@de Vries

Witam, pewnie bede tam aplikowal na admina bazy danych. Mam pytanie czy dalej sie dobrze pracuje, czy mozna liczyc na wynagrodzenie w okolicach 10K Brutto?

@kk

Śmieszny żart, chyba 4-5 brutto

Irena

To jest stawka na start tak? Bo on pisał, że jak się dobrze pracuje. To ile tu średnio podwyżki dają i po jakim czasie w razie czego?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Quantum Qguar Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Młodszy Administrator Systemów IT.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Poszukuję zatrudnienia na Konsultant IT. Quantum Qguar Sp. z o.o. oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Zdarza się, ale odradzam. Jako były konsultant w tej firmie powiem ci, ze jest ogromna ilość pracy i nawet po dłuższym stażu zarobisz z 3400 netto.

Przemysław

To niewiele, A co c umową? Na czas określony czy jakaś inna na początek?

Takze jako były konsultant muszę przyznać ze niestety to prawda. Ogrom pracy, a zarobki śmieszne i totalny brak szacunku do pracownika. Wystarczy spojrzeć, ze od dwóch lat nie znika oferta pracy na konsultanta oraz programistę, łatwo się domyślić dlaczego ;)

@Przemysław

Na początek na trzy miesiące

Dominik

Czy ktoś był na rozmowie i da pare wskazówek na co się nastawic?

Do Dominika
@Dominik

>na co się nastawic? Na IMO niskie zarobki. Niejasny lub brak systemu awansów. Kilku fajnych kolegów i kilka fajne koleżanki. Dużą rotację. Nastaw się jeszcze na technologie pamiętające lata.. Ale to sam zobaczysz.

X
@Dominik

Zarobki godne małej firemki w malutkiej mieścinie. Nie wiem, czy w jakiejkolwiek firmie IT są tak niskie zarobki brak szkoleń i żadne benefity poza multisportem i opieka medyczna

Irena
@X

możesz proszę tę kasę jakoś doprecyzować skoro takie podobno niskie? co do szkoleń to pracownicy wyrażają na nie chęć? jakich by oczekiwali?

Bardzo niski poziom rekrutacji. Chamskie komentarze w trakcie rozmowy technicznej, a poziom HR jest tragiczny. Zero kontaktu i zero odzewu o decyzji. Nie polecam

Atmosfera fajna, ale zarobki to rozpacz. Do nauki na początek ok ale zarobki dyskwalifikują ta firmę całkowicie.

Eustachy

Brałem udział w rekrutacji. Sama rozmowa ok, standardowe pytania mało skomplikowane. W sumie to opowiadanie to co jest opisane w CV. Ale duży minus za to, że podają termin decyzji, albo tej dobrej albo złej i zero odzewu po ich stronie. Bardzo słabe standardy

Wiesiek

Może słyszał ktoś czy firma prowadzi rekrutacje i jak ona przebiega? Jakieś wskazówki?

nick
@Wiesiek

rekrutacje trwają. u mnie rekrutacja na zoom. pytali o doswiadczenie, dobra rozmowa bez glupich pytań typu "jaką książką chciałbyś być" całkiem spoko. całość ok. 45 minut.

Halina
@nick

Cześć, czy napisałbyś mi kiedy można się spodziewać wyniku rekrutacji? Zastanawiam się czy już po rozmowie kwalifikacyjnej coś wiadomo czy może trzeba jednak poczekać na jakieś informacje i najlepiej uzbroić się w cierpliwość. Czy doświadczenie, o które Cię pytano jest wymogiem?

Warto iść na rozmowę? Jak się tam pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Quantum Qguar Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Quantum Qguar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Quantum Qguar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quantum Qguar Sp. z o.o.?

Quantum Qguar Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Walerego Sławka 3A
    30-633 Kraków