mega fresh

Bronisze

Opinie o mega fresh

Marcin p. 2009-12-14 20:02:45
Firma rodzinna z długą tradycją, pomimo zawirowań na rynku świetnie się trzyma a ja razem z nią ;). Polecam Mega Fresh i pozdrawiam wszystkie koleżanki i kolegów z naszej firmy.

Marcin P.

pokrewna dusza 2009-12-22 12:40:35
świetna firma. rewelacyjny i pełen energii szef - właściciel. pyszne warzywka i owoce.
cierpliwy 2011-01-11 20:18:57
Podejrzana firma a raczej właściciel , czekam na pieniądze od roku . Oby kontrachenci tak samo wywiązywali się z płatnościami w stosunku do pana [usunięte przez moderatora] .
kazio 2015-10-14 18:18:36
witam widze ze bardzo dawno tutaj nikt niczego nie pisal, troche szkoda bo bylem zainteresowany praca w mega freszu, wasze opinie sa bardzo pozytywne to fajnie poczytac o kims takim kogo chce sie miec za pracodawce i aplkikowac do niego,nie widziałęm żadnych ofert aktualnych o prace tam,ale osobiscie pojde i zaniose
kamil 2016-05-02 12:41:44
A ta firma nadal istnieje i funkcjonuje pod tą samą nazwą? Będę wdzięczny za informacje, w internecie ciężko cokolwiek znaleźć :)
Zostaw swoją opinię o mega fresh - Bronisze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mega fresh