Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o mega fresh

Pracowałeś w firmie mega fresh i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Marcin p. - 2009-12-14 20:02:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firma rodzinna z długą tradycją, pomimo zawirowań na rynku świetnie się trzyma a ja razem z nią ;). Polecam Mega Fresh i pozdrawiam wszystkie koleżanki i kolegów z naszej firmy.

Marcin P.

zdjecie uzytkownika
pokrewna dusza - 2009-12-22 12:40:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
świetna firma. rewelacyjny i pełen energii szef - właściciel. pyszne warzywka i owoce.
zdjecie uzytkownika
cierpliwy - 2011-01-11 20:18:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Podejrzana firma a raczej właściciel , czekam na pieniądze od roku . Oby kontrachenci tak samo wywiązywali się z płatnościami w stosunku do pana [usunięte przez moderatora] .
zdjecie uzytkownika
kazio - 2015-10-14 18:18:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam widze ze bardzo dawno tutaj nikt niczego nie pisal, troche szkoda bo bylem zainteresowany praca w mega freszu, wasze opinie sa bardzo pozytywne to fajnie poczytac o kims takim kogo chce sie miec za pracodawce i aplkikowac do niego,nie widziałęm żadnych ofert aktualnych o prace tam,ale osobiscie pojde i zaniose

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie mega fresh!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mega fresh

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: