Polska Agencja Przedsiębiorczości

Opinie o Polska Agencja Przedsiębiorczości

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników. W związku z tym śledzimy także treści pojawiające się na GoWork i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Na podstawie konsultacji z GoWork oraz kancelarią prawną przypominamy, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Dobre imię, szacunek, reputacja oraz inne dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje między innymi wypowiedzi znieważających inne osoby lub grupy ludzi, wypowiedzi zawierających treści obraźliwe, naruszających czyjeś dobre imię i wizerunek. Takie same prawa do ochrony swojego wizerunku i dobrego imienia ma również firma. Odpowiedzialność za bezprawne działania przewiduje zarówno prawo cywilne, jak i karne. W związku z powyższym prosimy o rozwagę w wypowiedziach oraz informujemy, że komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora GoWork. Będą również usuwane wpisy, które szerzą nienawiść bądź nie zawierają merytorycznych treści.

Odradzam. Nie będę się tu rozpisywał, ponieważ wystarczy pominać początkowe komentarze i przejść do starszyc, które firma próbuje ukryć.

yt

tak, polecam ten filmik, moja opinia również się tam znalazła :)

Multi

Na duża uwagę zasługuje tutaj mnogość projektów jakie można się realizować w czasie pracy : pisanie artykułów, obsługa wydarzenia biznesowego, prowadzenie konferencji, przeprowadzenie wywiadów z ciekawymi jednostkami, kontakt z instytucjami takimi jak ministerstwa, ambasady czy nawet instytucje europejskie, obsługa i rozwój mediów społecznościowych, prowadzanie strategii wizerunkowej, kampanie marketingowe, opieka nad stronami internetowymi, korzystanie z narzędzi public relations. Ogólnie nie ma czasu na nudę a i pozyskiwanie partnerów staję się dużo prostsze.

Lena Nowy wpis

Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń pracuje na takich samych zasadach niezależnie od tego, czy wybierze pracę na umowę o pracę czy zlecenie? Widziałam w ogłoszeniu, że jest taka opcja. Mi zależy właśnie na elastyczności. Tylko czy firma ją gwarantuje umowie o pracę, jak to w praktyce wygląda?

minus i plus Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Jak każda praca, ta również ma swoje plusy i minusy. Biuro w centrum, super sprawa. Ludzie mili, różnorodność zadań. Na tym to się kończy, albowiem podczas procesu rekrutacji (który swoją drogą trwał za długo) nikt nie podał mi np. informacji o tym ile realnie można zarobić w tej firmie. Firma mała, klimat "rodzinny". Kreatywność w tej pracy to zaledwie 2% wszystkich obowiązków, reszta polega na zwykłej sprzedaży :) Dość wątpliwe moralnie, bo trzeba ludziom wcisnąć jakiś tytuł o którym pewnie nikt nawet nie słyszał. Grafik niezbyt elastyczny. Kursy dla pracowników? Tylko wewnętrzne. A te artykuły to się piszę po godzinach pracy. Jak lubicie dzwonić cały czas do ludzi to polecam.

W internecie widnieje oferta pracy na stanowisko managera rozwoju sprzedaży. Firma oferuje atrakcyjny system wynagrodzenia. Składa się on z podstawy i bardzo wysokich prowizji sprzedażowych. Dajcie mi znać, ile jest się w stanie tak mniej więcej wyciągnąć przez pierwszy miesiąc pracy? Jeśli chodzi o prywatną opiekę medyczną, to ma się ją opłaconą w całości? Można dołączyć kogoś z rodziny? :) Widzę, że w formie zatrudnienia wpisano zarówno umowę o pracę, jak i zlecenie. Czy to oznacza, że można zadecydować jaką umowę chce się otrzymać?

Wanda Nowy wpis

Specjalista ds. organizacji eventów Po pierwszym etapie rekrutacji zostaje się zaproszonym na następny etap, który ma być obserwacją przez kilka godzin jak wygląda praca. W rzeczywistości przystępujesz do szkolenia na stanowisko, które może się przedłużyć nawet do 3 dni, ponieważ aby uzyskać odpowiedź czy otrzymałeś pracę musisz zdać egzamin z szkolenia u szefa.(usunięte przez administratora) W kwestii wynagrodzenia, do wyboru masz (usunięte przez administratora) netto i większe procenty premiowe lub (usunięte przez administratora) netto i ochłapy premiowe. Oczywiście krąży legenda o osobie, która co miesiąc dostaje (usunięte przez administratora) na rękę dzięki premiom, jednak pracownicy przyznają, że bywają miesiące, gdy zostajesz z gołą pensją. Sama praca wydaje się etycznie wątpliwa. Dzwonisz do jak największej liczby firm i lecisz z pochwałami i DOPASOWUJESZ nagrodę z listy, nic nie wartych tytułów. Oczywiście musisz firmę przekonać, że są super kandydatami do tej nagrody i zapraszasz ich na galę rozdania z pełnym przepychem. A to oczywiście za skromne XX tysięcy. Jeśli naoglądałeś się Wilka z Wall Street, to śmiało.

W Polska Agencja Przedsiębiorczości poszukiwana jest osoba na stanowisko Specjalista ds. Administracji. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

Budda

Pracuje już kilka lat i miałem okazje poznać struktury firmy. Polecam to miejsce zarówno dla osób szukających swojej pierwszej pracy jak i bardziej doświadczonych. Dobre warunki finansowe i super atmosfera, a do tego benefity jak np. prywatna opieka zdrowotna.

Stefan
@Budda

Dopytam jeszcze o szkolenia. Są tu jakieś organizowane dla pracowników? Ktoś wspomniał o możliwości rozwoju to ciekawy jestem czy tylko nauka poprzez pracę czy także inne formy bardziej profesjonalne?

Zygmunt

Praca daje możliwości rozwoju, panuje bardzo miła atmosfera.

Alik

Wszystko w porządku, w biurze panuje świetna atmosfera.

Edytak

Polecam pracę osobom kreatywnym- w tym miejscu można ulżyć swojej wodzy fantazji i kreatywności. Zdecydowanie duży plus za samodzielność- to Ty wyznaczasz sobie, co robisz w danym momencie dnia. Warunki bardzo korzystne, a zespół zgrany i zawsze pomocny.

Stefan
@Edytak

Rozumiem że kierownik nie stoi nad głową tylko można samemu sobie organizować czas pracy? A grafik jest elastyczny? Można później przyjść albo wcześniej wyjść? Godziny pracy do dogadania?

@Stefan

nikt nie stoi nad głową, pracujemy od 8 do 16

Ola

Jestem tu na stażu. Miła atmosfera, fajni ludzie. polecam każdemu studentowi, można się duzo nauczyć.

@Ola

Bardzo nam miło

Jacek

Firma fajna, przyjemne biuro. Branża specyficzna, bo trzeba zapału i kreatywności, więc nie dla wszystkich. Jest to miejsce dla tych, którym zależy żeby działać i szanują pracę.

Daniel

Polecam, miałem staż w firmie, ciekawa różnorodna praca, bardzo kompetentne i pozytywne ludzie. Koledzy z pracy chętnie pomagają i wprowadzają w pracę. Super doświadczenie.

Małgosia

Jestem po rozmowie rekrutacyjnej. Było sympatycznie i merytorycznie. Jasno określone warunki współpracy i ciekawe projekty do zrealizowania. Mam nadzieję, że to nie koniec i zostanę zatrudniona :-)

Ryszard

Polecam :) Miałem przyjemność pracować przez okres sześciu miesięcy. Do moich zadań głównie należało projektowanie materiałów graficznych na potrzeby firmy jak i organizowanych przez nią wydarzeń oraz kontakt z klientami. Już od pierwszego dnia czułem pomoc oraz wsparcie moich redakcyjnych kolegów i koleżanek, jak i przełożonych. Jeżeli chodzi o zarobki, to było one adekwatne do mojego stanowiska. Zrezygnowałem jedynie na fakt, iż wracam na studia a kierunek przeze mnie podjęty nie jest dostępny na Śląsku, ale prawdopodobnie po obronie, będę ponownie starać się o posadę.

Witam, praca w PAP-ie to możliwość realizacji swoich pomysłów i dzięki osobom zarządzającym, przeświadczenie, że to co robię jest częścią większej całości i każdy dokłada swoją cegiełkę to efektu końcowego jakim jest jeden czy drugi kongres.

Madzia

Wypłata zawsze na czas, fajna atmosfera, każdy każdego zna przez co zwracamy się do siebie na TY. Służbowy telefon i laptop od pierwszych dni pracy.

Seweryn

Bardzo sobie cenię w tej pracy brak szklanego sufitu. Każdy pracuje tu na własny rachunek wykorzystując swoje możliwości i warunki jakie stwarza firma. Nawet jeśli coś się dziś nie uda to jutro będzie nowy dzień z czystą kartą, którą można zapisać. Kadra kierownicza pomaga, a nie przeszkadza i to też ważne.

Konrad

Miłe miejsce, bardzo pozytywna atmosfera i ludzie, którzy znają się na rzeczy. Przyszedłem po obejrzeniu materiału wideo i mam nadzieję, że zostanę na dłużej!

@Krzysztof

Serhii

Idealna praca dla początkujących dziennikarzy, studentów i osób, która chca zarobić fajne pieniądze. miła atmosfera. nowe narzędzia do pracy i mnóstwo kawy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Agencja Przedsiębiorczości - Katowice

• Jak się pracuje w Polska Agencja Przedsiębiorczości?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Agencja Przedsiębiorczości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Agencja Przedsiębiorczości?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 45 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Agencja Przedsiębiorczości?

Kandydaci do pracy w Polska Agencja Przedsiębiorczości napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Agencja Przedsiębiorczości