Opus Capita Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Opus Capita Sp. z o.o.

erik 2016-07-01 19:10:41
Dla studentów to wow super praca w firmie OpusCapitan , zaś nie ma najmniejszego rozwoju, programują w excelu i używają tcla . Mają gdzieś ludzi którzy w większości są na śmieciówkach ! . Jeśli ktoś coś potrafi to dostanie 3000 na łape po upływie 2 lat ale niech nie liczy aby po 5-7-10 latach dostał coś wiecej o ile szybciej go nie wyrzucą z racji oszczędności. Wyzysk w biały dzień, nie ma płaconych nadgodzin, nie ma treningów o certyfikatach nie mówiąc.
opos-kapitan 2016-08-18 14:21:02
Pracuję tu już 4 lata i nie zgodzę się z częścią tego wpisu. Nadgodziny są zawsze płatne, a większość osób pracuje na normalnych umowach. Oczywiście jest spora część pracowników agencyjnych, ale im również po pewnym czasie (u mnie w zespole max pół roku) są proponowane umowy o pracę. Szkolenia są skierowane głównie do pracowników wyższego szczebla. Jeśli chodzi o zarobki to się zgodzę, że na wiele liczyć nie można. Natomiast można się wiele w tej firmie nauczyć i zdobyć ogromne doświadczenie.
ktoś tam. 2016-09-09 06:29:01
Miałam wątpliwą przyjemność pracować jakiś czas w tej firmie. Na początek praca ok. Na dłuższą metę istny dramat. Pracownik traktowany przeważnie "z góry". Nie ma co liczyć na szacunek przełożonych (przynajmniej w moim wypadku). Cała panującą atmosfera w grupie jest sztuczna. Trzeba robić dobra minę do złej gry... wynagrodzenie fakt, jest adekwatne do wykonywanej pracy, ale kompletny brak rozwoju i możliwości awansu... chyba, że ma się dobre stosunki z przełożonym. Poza tym duża presja pod względem wydajności. Absolutnie nie polecam.
kiss me 2016-09-09 22:41:27
Hej, a jakich zarobków może się spodziewać it sourcing specialist? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że oprócz dobrej podstawy jest szansa na premie.
Jerzy 2016-11-25 10:45:18
Premie to bajka (np 50zl), okolo 2-2.5k netto
Jerzy 2016-11-25 10:45:47
Premie to bajka (np 50zl), okolo 2-2.5k netto
Zostaw swoją opinię o Opus Capita Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opus Capita Sp. z o.o.