Opinie o WYDAWNICTWO m w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy WYDAWNICTWO m. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w WYDAWNICTWO m o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WYDAWNICTWO m w Kraków

Expracownik Nowy wpis

Największym minusem jest nieterminowe wypłacanie wynagrodzenia, zdarza się, że trzeba się o nie upominać.

Smutna Nowy wpis
@Expracownik

Niestety ale to prawda :( Nie ma nic gorszego niż upominanie się o swoje.

czy możecie coś doradzić w sytuacji, gdy zalegają z wypłatą?

Ab

A jesteś pracownikiem to do inspekcji pracy

@Ab

chodzi o umowę cywilnoprawną...

Zxc

Był czas, że handlowcy brali sobie pensje z kasy zebranej od klientów. Nie podobało się to panu K. i przesunął ich w kolejce, żeby tak nie robili. A jeśli zalegają długo, a nie ma się dostępu do firmowej kasy i jest się na umowie zlecenie, to zostaje tylko sąd. No i oczywiście zmiana pracy, bo nikt nie robi łaski, że zapłaci w terminie za ciężką pracę

Anna Nowy wpis

najbliższa kancelaria adwokacka

Roman Nowy wpis

Czy poprawiła się już sytuacja? Wielu z Was narzekało na atmosferę i nieposzanowanie... nie wyobrażam sobie tak pracować, jest ktoś, kto mógłby napisać, jak jest teraz?

Zdecydowanie nie polecam pracy w Polskim Wydawnictwie Muzycznym. Wyrażam swoją opinie na temat przebiegu rekrutacji. Jakiś czas temu pojawiło się na portalu ogłoszeniowym oferta pracy w zamówieniach publicznych. Po kilku dniach od wysłania aplikacji zadzwoniła Pani z zaproszeniem na rozmowę( bardzo miła) i to chyba jedyny plus. Na rozmowie pojawiły się dwie Panie, które były bardzo nie uprzejme i aroganckie. Przez całą rozmowę odniosłam wrażenie, że z góry już była już osoba obsadzona na to stanowisko. Zero profesjonalizmu, brak uprzejmości i pozytywnego nastawienia do ludzi. Nie dziwię się że ludzie tak szybko rezygnują z pracy jeżeli traktują ich podobnie jak kandydatów na rozmowach..

Zula

Ale Wydawnictwo M i Wydawnictwo Muzyczne to dwa różne wydawnictwa ;)

Anka

@Nicka te panie prowadzące rozmowę to ktoś z kadr czy szefostwo?

Agnieszka

Widzę różne opinie na temat tego pracodawcę, jak traktuje się tam pracowników? Warto aplikować ?

Aaa
@Agnieszka

Kilka lat już tam nie pracuję, ale z tego co wiem, jeśli się zmieniło, to tylko na gorsze. Większość rozsądnych ludzi uciekło. Ciężko dobrać właściwe słowo, żeby opisać traktowanie ludzi przez Pana Kazimierza. Makabra przemieszana z groteską. Oczywiście jak ktoś ma twarde cztery litery, to może próbować. Wtedy najlepiej przyjmować do wiadomości uwagi góry i robić swoje. Pytanie czy warto stresować się w ten sposób. Zarobki są niskie. Wydawnictwo jest w kiepskiej kondycji i często pensje są opóźnione. Wydają niewiele nowości i w większości niestety słabych. W obecnych czasach, gdy ofert pracy nie brakuje, uważam że szkoda fatygi.

Jaka umowa obowiązuje w WYDAWNICTWO m podczas okresu próbnego?

Aa

To zależy a na jakie stanowisko

Agata

@Olala a możesz podac kilka pełniejszych informacji o tym, w jaki sposób pracownicy są traktowani w firmie? Kilka konkretnych sytuacji pomoże wszystkim na lepsze zrozumienie twojej opinii.

Kamil

@Olala. Jest tam aż tak źle?

Pankracy

Jak wysiedzisz na tych stołkach 8 godzin to będzie dobrze :)

Olala.

Z plusów jest to, że masz jakąś pracę. A to jaka ona jest i że jesteś w niej traktowany tak jak jesteś to już inna sprawa.

Marian

Nie podoba mi się tam. Nie chcę nawet mówić dlaczego.

ypaoa

oczywiście, że sa plusy pracy u nich, bo na pewno mozesz mieć jakieś doswiadczenie jeśli wczesniej nie pracowałeś w wydawnictwie, wiec chociażby to jednak.

past

ja tak nie uważam, ja to wiem

past

"dział public relations" hahahahaha, a o dobre. Pracownicy prawdopodobnie przymuszani do wypisywania pochlebnych opinii, także tutaj, oraz wymazywanie niekorzystnych, także na gowork.

Hehehe

Tak, są benefity. Obcięta pensja na święta. Jeśli to prawda, to tym razem polecieli po całości. Może gdyby zamiast robienia za wszelką cenę pustych obrotów, pomyśleli jak przekuć je w realny zysk dla firmy, to nie trzeba byłoby stosować takich zagrywek. Życzę wydawnictwu jak najlepiej, ale przykro czyta się o czymś takim. Zaoszczędzone pare tysięcy, które jest kroplą w morzu potrzeb, w zamian za zniechęcenie i wkurzenie pracowników. Ktoś nie rozumie że można to przeliczyć na pieniądze. Pracownik zniechęcony, to pracownik mniej wydajny.

"były pracowniku" może warto zastanowić się nad sobą dlaczego znowu jesteś "byłym pracownikiem" ? Ta 'tragiczna sytuacja" Wydawnictwa M trwa już ponad 25 lat i mamy nadzieję, że z Bożą pomocą jeszcze trochę potrwa. Tobie życzymy sukcesów w nowej pracy i ... współczujemy twojemu kolejnemu pracodawcy. A nie myślałeś o założeniu własnej firmy ?

Gdybym założyła własną firmę, to na pewno bardziej interesowałabym się co się w niej dzieje :) Po drugie nie kasowałabym negatywnych opinii byłych pracowników, bo to ociera się o śmieszność, tylko sprawdziłabym dlaczego takie opinie się pojawiają :) Po trzecie Wydawnictwo to spółka z o.o. i każdy może iść do krsu zajrzeć w papiery i sprawdzić czy rację mają byli pracownicy, których opinie są regularnie kasowane, czy osoba odpowiedzialna za robienie dobrej miny do złej gry w internecie :) I po co te złośliwości o współczuciu mojemu pracodawcy? Ja wydawnictwu nie życzę źle, ale obecną sytuację ciężko inaczej skomentować ;) Niestety.

batonik

a jak wyglada praca w tym Wydawnictwie jaka jest atmosfera i czy istnieje szansa rozwoju zawodowego i jak wlasnie z tym wynafrodzeniem czy wypłacaja na czas czy sa mozliwe opoznienia ktoś doswiadczony podpwie coś wiecęj poszukuje pracy i nie wiem czy aplikowac do nich czy się wstrzymać i poszukać czegoś innego....

Aaa
@batonik

szans na rozwój żadnych, pensje wiecznie spóźnione. Zdecydowanie nie polecam

jaypitoo

co byście wydawali bidole jakbyście tego swojego kremówkowego bóstwa nie mieli?

Fraer

WydawnictwoM znacznie się poprawiło. Pracuję tam od początku roku.

Zosia

Panie obiektywny - Zawsze znajdą się jacyś niedocenieni pracownicy, którzy swoje żale muszą wylać na łamach internetu, pod anonimowymi nazwami szkalują i opluwają a takim tylko poklaskać i życzyć szerokiej drogi w szukaniu należytego stanowiska w Państwowej placówce.

Zostaw merytoryczną opinię o WYDAWNICTWO m - Kraków

• Jak się pracuje w WYDAWNICTWO m?

Zobacz opinie na temat firmy WYDAWNICTWO m tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WYDAWNICTWO m?

Kandydaci do pracy w WYDAWNICTWO m napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WYDAWNICTWO m
2.4/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Kanonicza 11
    31-002 Kraków