Opinie o Vestor Dom Maklerski S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vestor Dom Maklerski S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vestor Dom Maklerski S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vestor Dom Maklerski S.A. w Warszawa

Klaudia Nowy wpis

Ile zajmuje mniej więcej wdrożenie do tej firmy ?

były pracownik 2 Nowy wpis

Pracowałam/pracowałem w Vestorze kilka lat temu. O ile na początku była dobra atmosfera i fajne projekty, to potem spółka nie miała pomysłu co zrobić kiedy skończył się łatwy pieniądz z emitowania obligacji. Wtedy sporo osób odeszło i każda w złej atmosferze fochów "jak można złożyć wypowiedzenie i odejść". Nic dziwnego gdy nowe inwestycje dotyczyły motoryzacyjnych środków trwałych a nie pracowników.

Mustang Nowy wpis

Szef Janusz i Janusz2 dalej jeździ Mustangiem z 69 można go spokojnie windykować. Chłopaki zmiaha biorą %%% i masz kasę.

Kolejny miesiąc z rzędu byli pracownicy nie otrzymali należnych im wynagrodzeń i odpraw, prezes nie odpisuje na zapytania oraz próby kontaktu z nim. W międzyczasie w najlepsze rozkręca nowe biznesy, prowadzi kolejne rekrutacje i wypłaca pieniądze obecnym pracownikom. Odradzam komukolwiek nawiązywanie współpracy z Vestorem, (usunięte przez administratora)

Gabriela

Będę wdzięczna jeśli napiszesz, czy orientujesz się, jak obecnie wygląda sytuacja w firmie Vestor Dom Maklerski? Bardzo ważne jest, żeby informacje znajdujące się na tym forum, były jak najbardziej aktualne.

były pracownik Nowy wpis
@Gabriela

Byli pracownicy nadal nie doczekali się wynagrodzeń mimo tego, że sprawy są w sądzie a tym co zostało z tej firmy zajął się PIP, obecnie firma działa pod nazwą VDM Advisory, więc myślę, że warto uaktualnić dane aby ostrzec potencjalnych klientów i pracowników, chociaż myślę, że nikt o zdrowych zmysłach i pojęciu o rynku nie podejmie się już współpracy (usunięte przez administratora)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Vestor Dom Maklerski S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Marcel

Są dodatki do pensji?

Łukasz
@Marcel

Jesteś zainteresowany pracą w firmie? Na stronie pracodawcy http://vestor.pl/kariera/ aktualnie poszukiwany jest młodszy analityk i z benefitów firma oferuje prywatną opiekę medyczną. Daj znać jeżeli zdecydujesz się na złożenie CV.

@M a możesz dać jakieś wskazówki jak wyglada rozmowa o prace i jak się do niej przygotować ?

Barnaba

Czasami zastanawiam się co wpływa na tak fantastyczną pracę w firmie?

M

Rodzinna atmosfera, wspaniali ludzie. Profejsjonalizm Lubię atmosferę w Vestor Dom Maklerski S.A. za: Zaangazoeanie pracownikow, otwarta komu komunikacja.

Lidia

@Kuba, firma obecnie szuka pracowników na swojej stronie http://vestor.pl/kariera/ Znajdziesz tam ofertę na stanowisko analityka do spraw bankowości inwestycyjnej, inspektora do spraw wyceny aktywów funduszy, a także prawnika. Pracodawca oferuje bardzo dobre warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń u boku najlepszych specjalistów rynku kapitałowego. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w tej firmie możesz aplikować bezpośrednio na stronie. Napisz, czy się zdecydowałeś i jak przebiegła rozmowa rekrutacyjna?

Kuba

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Ms
@Kuba

Firma prowadzi rekrutacje poprzez pracuj pl i linked in

Lidia

Jeżeli chcielibyście pracować w Vestor Dom Maklerski S.A. to w sieci z łatwością znajdziecie aktualne oferty pracy w tej firmie. Pracodawca zatrudni programistę, doradcę inwestycyjnego w departamencie zarządzania aktywami i menadżera w zespole bankowości inwestycyjnej. W związku z tym warto aby ktoś z pracowników tej firmy przedstawił to, co aktualnie się w niej dzieje. Każda aktualna informacja o tym pracodawcy będzie ważna dla osób, które chcą aplikować na te stanowiska.

Poszukuje pracy jako Analityk, wiem, że firma prowadziła ostatnio proces rekrutacji, ale chyba przegapiłem. Słyszałem bardzo dobre opinie o Vestor Dom Maklerski S.A., dlatego jeśli ktoś z pracowników wie o dalszych naborach, proszę o odpowiedz.

Zostaw merytoryczną opinię o Vestor Dom Maklerski S.A. - Warszawa

Vestor Dom Maklerski S.A.
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 22
    00-133 Warszawa

Vestor Dom Maklerski S.A.