Opinie o Uprent Sp. z o.o. w Mazowieckie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Uprent Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Uprent Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uprent Sp. z o.o. w Mazowieckie

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko Magazynier w Uprent Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Johny Nowy wpis

Jak to czytam to brak mi słów!Kierownik oddział Poznań mega w porzadku gość.Zawsze poda pomocną dłoń gdy się jej potrzebuje.Szanuje pracownika,nie gardzi nim,nie mobinguje.Ciesze się że mogę pracować z takimi ludźmi jak między innymi Poznań. Opinie nie są prawdziwe jeżeli chodzi o traktowanie prze Kierownika czy też resztę firmy.Pozdrawiam i liczę na kolejne lata współpracy z tą firmą.

@mlodyx Nowy wpis

Ciekawa i dość prężnie działająca korporacja która ma potencjał na rynku i może zdziałać dość sporo jeśli zmieni podejście do pracownika,ja niestety tej firmy nie polecę,chyba że ktoś lubi kontroling na każdej płaszczyźnie. Kiero traktuje firmę jak swoją własność (oddz. Poznań) przeszkadza w pracy,nie daje swobody, dziwię się że nikt jeszcze nie posądził go o (usunięte przez administratora), myślę że to kwestia czasu. Praca w systemie 8:00 16:00,nie w tej firmie, chyba że ktoś lubi być budzony przez swojego przełożonego o 6:30 wiadomościami z pytaniem gdzie dziś pracujesz. Podejście do pracownika delikatnie mówiąc słabe. Wiadomość dla przyszłych pracowników, uważajcie bo nie wiecie w którym momencie się was pozbędą, mają ludzi za nic. Nie marnujcie czasu na tą firmę nie warto Pozdrawiam kierownika oddziału Poznań oczywiście w cudzysłowie. Na plus atmosfera wśród współpracowników nie licząc przełożonych.

Uprent Pracownik Nowy wpis
@@mlodyx

Konkurencja nigdy nie śpi, ciekawa anonimowa wypowiedź oderwaną od rzeczywistości. Jeśli chodzi o pracę: Pracuje długo w firmie Uprent i wiem, że każdy kto chce uczciwie pracować po prostu to robi z dobrymi efektami dla siebie i zespołu.

Kama

Czy może ktoś powiedzieć coś więcej o pracy w tej firmie? Chodzi min o pracę w biurze w Regułach? Jaka jest atmosfera w biurze? Czy Szef jest w porządku itp?

Kamil
@Kama

Ja też ciekawe

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Regionalny kierownik sprzedaży w firmie Uprent Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Iza

@eh ale co to znaczy że firma zwalnia osoby niepasujące do formy?

Igor

Kultura pracy na poziomie wczesnego kapitalizmu, wulgarny szef, praca do nocy, ciśnienie na efekt, płacą z opóźnieniem. Od niedawana nowy Dyrektor Operacyjny oderwany od rzeczywistości, nie polecam.

eh
@Igor

Cóż za cudowny stek bzdur który zbiegł się w czasie z tym jak Nowy dyrektor ściąga do nas co lepszych pracowników z poprzedniej firmy. Czyżby próba zdyskredytowania firmy Uprent w oczach potencjalnych pracowników ?

Bronisław
@eh

Rozumiem, że Ty w takim razie jesteś zadowolony z tego pracodawcy? Moze powiesz co zaliczyłbyś do plusów tego miejsca?

eh
@Bronisław

Odpowiem tak, jestem jednym ze starszych stażem. Od kiedy pamiętam firma zwalniała osoby które nie pasowały do firmy ALE tylko jedna osoba zwolniła się sama. Powód jest jednak prosty. Dziewczyna z biura dostała ofertę pracy w Urzędzie Marszałkowskim gdzie aplikowała już od jakiegoś czasu, a takich ofert się nie odrzuca.

Czarek

Wydaje mi się, że chcąc tu pracować trzeba mieć więcej chęci do pracy bo firma jest spoko!!

ROZWODNIK RADEK

Ludzi, którzy w tej firmie biorą kase za to że tylko są jest tyle, że zabrakło by mi chyba chęci aby ich wyliczyć dlatego to przemilczę. Wierze, że obecna trudna sytuacja rynkowa spowoduje ruchy polegające na eliminacji darmozjadów, amatorów oraz wszelkich osób potrzebnych w tej organizacji ;)

DRAGON

konkurencja nie śpi :) Drodzy koledzy z konkurencji, aż tak boicie się trafionych decyzji osób z kierownictwa UPRENT. Spróbujmy się na budowie, a nie robiąc zły PR - chyba że nie dajecie rady:) Pracuje w Uprent jakiś czas, zostałem przyjęty z otwartymi rękami - polecam atmosferę w firmie, warunki pracy i płacy są dobre. Jeśli ktoś nie chce pracować to nawet na bezrobociu nie da rady. Sam czytałem opinie przed rozmową kwalifikacyjną, na szczęście potrafię wyciągać własne wnioski i tak zrobiłem po rozmowie rekrutacyjnej.

der

hej no wlasnie wlasnie jeżeli ktoś posiada odpowiednie kwalifikacje to mze chyba śmialo sprobowac zaaplikować a przeiez o reszte warunków można się dowiedzieć podczas rozmowy kwalifikacyjnej przecież :)

pomona dłoń

To wszystko Kit jak pan Dyrektor R poczytał opinie to kazał pracownikom pisać same dobre opinie to coś o czym świadczy

pracuje tu

Dałbym celującą, ale że w biurze nie mam PS4 to tylko bardzo dobrą wystawiam

Pracownik WAW

Ja pracuję w tym kołchozie! I oby jak najdłużej. I każdemu życzę takiego kołchozu. Konkurencja najwyraźniej próbuje zdobyć rynek poprzez nieprawdziwe oczernianie.

@Alek

kołchoz, omijać dalekim łukiem!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Uprent Sp. z o.o. - Mazowieckie

• Jak się pracuje w Uprent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uprent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Uprent Sp. z o.o.