Twoja Energia Sp. z o.o.

kujawsko-pomorskie

Opinie o Twoja Energia Sp. z o.o.

BOB 2016-06-09 07:31
JEŻDŻENIE ZA GŁODOWĄ PODSTAWĘ I CZEKANIE W NIESKOŃCZONOŚĆ NA PROWIZJĘ. PRACA DLA NAIWNYCH MARZYCIELI.
Klient 2016-09-20 00:31
Ostrzegam przed oszustami z tej firmy, to wydmuszka z biurem w mieszkaniu. Cwaniaki z warszawki.
mhji 2016-10-03 14:06
@Grzegorz hm no ale przeciez na szkoleniach to chyba zawsze mozna sie jednak czegos nauczyc prawda??
Joanna 2017-06-14 13:32
Na stronie internetowej Twoja Energia Sp. z o.o. można znaleźć ofertę pracy dla osób, które chciałyby pracować jako handlowiec. Jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku. Czego mogą oczekiwać osoby, które na tą ofertę odpowiedzą? Oprócz narzędzi pracy firma oferuje między innymi szkolenia techniczne i sprzedażowe. Na jakie szkolenia można obecnie liczyć? Jakie możliwości rozwoju daje praca właśnie w tej firmie?
Takie dodatkowe informacje będą bardzo cenne dla osób, które biorą Twoja Energia Sp. z o.o. pod uwagę jako potencjalne miejsce zatrudnienia.
Zostaw swoją opinię o Twoja Energia Sp. z o.o. - kujawsko-pomorskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twoja Energia Sp. z o.o.