Transtax Sp. z o.o.

Warszawa, Wola

Opinie o Transtax Sp. z o.o.

EWA 2016-07-17 17:02:20
Zadzwonilam do Transtaxu w sprawie odzyskania VATu z Francji a za 2 dni przyjechal do mnie do Wroclawia ich przedstawiciel a pierwszy przelew VATu dostalem po miesiacu od zlozenia u nich faktur. Teraz jeszcze odzyskuja mi akcyze z Francji? Tez juz dostalem zwrot za pierwszy kwartal 2016. Warto z nimi pracowac.
EWA 2016-07-17 17:03:03
EWA 2016-07-17 17:04:11
EWA 2016-07-17 17:04:51
EWA 2016-07-17 17:05:53
Ania 2016-07-27 22:09:37
Pewnie ja odbierałam telefon jak dzwoniłaś, bo ktoś dzwonił do na 100 razy w sprawie VATu z Francji.
Zostaw swoją opinię o Transtax Sp. z o.o. - Warszawa, Wola
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transtax Sp. z o.o.