UDS S.A. Biuro Handlowe Warszawa

Opinie o UDS S.A. Biuro Handlowe Warszawa

Bolek

Żeby ściągnąć pracownika do firmy wynajmują firmy od rekrutacji, silą się na wypisywanie ogłoszeń o świetnych warunkach pracy i obiecują niesamowity rozwój zawodowy. Po przyjściu na rozmowę z osobą z hr dowiadujesz, się że to jednak trochę inaczej wygląda ale nic konkretnego się nie dowiesz, bo ona sama nie wie. Na rozmowie z potencjalnym kierownikiem dowiadujesz się czegoś zupełnie innego. A jak przychodzisz do pracy to jest jeszcze inaczej. Od razu widzisz, że atmosfera jest dziwna i ludzie patrzą na Ciebie wrogo. Nie wiesz o co chodzi, ale nikt ci nic nie powie. Krewni i znajomi od razu wiedzą, że nie zagrzejesz długo miejsca więc nie ma co inwestować w znajomość. Pozostali, zwłaszcza osoby, które mają za zadanie wprowadzić nowych i pokazać im obowiązki boją się czy przypadkiem nie jesteś osobą zatrudnioną na ich miejsce więc też wolą na dystans, bo jak jesteś do zwolnienia to wszyscy na około wiedzą, że nowy jest na twoje miejsce ale nikt tego nie powie. Jak już się zasiedzisz i zaczynają się bać, że możesz uciec to zaczynają straszyć i szukać kogoś na twoje miejsce. Rozwoju nie ma żadnego, nie można mieć za mądrych pracowników pokazuje im się tylko jak wykonywać najprostsze czynności. Jak ktoś wie więcej to trzeba go od razu usadzić do poziomu.

Loli
@Bolek

Dodam jeszcze, że każdy nowo przyjęty pracownik traktowany jest jak na ciąg acz i zło dziej. W tym celu poinstslowanych jest sporo zabezpieczeń na komputerach. I tak nie można nic zgrać na pendrive, dostępy do drukarek są kontrolowane i patrzą człowiekowi na ręce, żeby przypadkiem niczego z firmy nie wyniósł. Jest to o tyle ciekawe, że struktura działania firmy, podział obowiązków na poszczególne stanowiska, system pracy, rozwiązania technologiczne, itd.. są kopiowane od konkurencji. Ale cóż brak zaufania i współpracy widać na każdym kroku. Byle tylko pracownika wykorzystać. Kilka lat temu nawet zmuszali pracowników do podpisywania dziwnych umów lojalnościowych, tak sformułowanych, że ludzie się bali, że po rozstaniu z tą firmą nie można podjąć zatrudnienia nawet w punkcie ksero. Także super ściema i zastraszenie, nic pozytywnego.

Maniek
@Loli

Widzę, że kogoś poniosła niezła fantazja. Skoro masz się za uczciwego i lojalnego pracownika wobec pracodawcy, to po co Ci chociażby możliwość zgrywania danych na pendrive?

@Maniek

ponieważ trzeba robić zdjęcia : sygnalnych,prototypów,ujęć montażu i trzeba to jakoś zrzucić. Z reguły robi się to telefonami prywatnymi prywatnymi bo nie ma jak inaczej.

@Maniek

Dodam że jakiś kapucyn to wprowadzając nawet sie nie zainteresował że to się tak odbywa i przez pare dni był ostry chaos

Yey
@Misiu

No tak, żeby powprowadzać te wszystkie „zabezpieczenia” to firma ma środki i nie widzi w tym żadnego problemu, ale żeby zapewnić pracownikom sprzęt do pracy w postaci porządnego aparatu fotograficznego, nowoczesnych telefonów to już jest niewykonalne. Zmuszanie pracowników do wykorzystywania swojego sprzętu do pracy też jest według firmy ok. Firma ma się za uczciwą i dbającą o pracowników - ciekawe.

człowiekzwiertarką
@Yey

Takie zabezpieczenia, żeby nie zgrywać niczego na peny to zdjąłbym im w 10 minut a jak byłbym bardzo zmęczony to w 12. Ludzie, jak chcecie coś zgrać i popracować w domu albo sprzedać konkurencji to lecicie po bluetoot i na smarta, no chyba, ze maja takie wraki, że nie obsługują bluta. I żaden ślad po tym nie zostanie. Nie ma takiej możliwości, żebym nie ukradł czegoś z kompa jak tego chce, poczytajcie trochę neta.

wtret
@człowiekzwiertarką

Chłopie chyba nie byłeś w tej firmie. Tam są takkie wraki, że bardziej nadają się do muzeum niż do pracy. Mentalnie też wiele osób zatrzymało się 20 lat temu. Te zabezpieczenia są tylko po to, żeby utrudnić życie pracownikom. Nie wiem, co byś chciał sprzedać konkurencji, bo jak wiadomo ponad połowa pracowników przyszła z konkurencji i przyniosła z tamtąd różne rzeczy, a oni sami niczego nowego nie wymyslają, tylko przerabiają stare, konkurencja jest już 10 kroków do przodu.

@wtret

Z tego co piszesz wynika, że już dawno nie powinno ich chyba być na rynku skoro wykorzystują o wiele słabsze praktyki niż konkurencja i niczego w tym kierunku nie robią. To jak to jest, że wciąż jednak działają?

om
@Alicja

Prawda jest taka, że kilkanście lat temu dostali sporo dotacji z Unii, pokupowali wtedy maszyny i jakoś się to kręci. Robią głównie powtarzalne produkcje, dla klientów, z którymi kiedyś podpisali umowy. Dzięki temu jakoś utrzymują się na rynku. Inwestycja w pracowników, szacunek do nich i do pracy, którą wykonują w tej firmie nie istnieje. Z tego bierze się duża rotacja.

@om

Aha no rozumiem. Czyli ile w takim stanie to mogłoby się utrzymać? Bo czy przypadkiem te rotacje nie psują tutaj wydajności?

S Nowy wpis
@Loli

Nadal przymuszają do podpisywania lojalek.

Jaka atmosfera jest między działami w UDS Sp. z o.o.?

rrr Nowy wpis

Toksyczna do granic możliwości

AR Nowy wpis

W ubiegłym tygodniu zakończyłam pracę w Warszawie na stanowisku koordynatora. W moim odczuciu nie jest tak źle:). Pewnie dużo zależy od zespołu i powierzonych zadań. Niewątpliwym plusem jest praca w gronie naprawdę dobrych specjalistów w pełni zaangażowanych w powierzone zadania. Zdarzają się fajne szkolenia, jest też kilka grup angielskiego dla chętnych. Minusem jest brak nadgodzin, częste tel z produkcji po godzinach pracy i w weekendy. Nieraz też trzeba wykazać się twardymi pośladkami;)Ciężko z podwyżkami, co proponuję uwzględnić już na początku.

Jaki jest okres rozliczeniowy w UDS Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Account Manager

Rozmowa rzeczowa prowadzona w kulturalnej atmosferze, brak zastrzeżeń. Oczywiście pytają o przebieg kariery, doświadczenie zawodowe, mocne/słabsze strony. Pracy z powodów osobistych nie przyjąłem.

Tak jak wyżej pisałem pytanka o dotychczasową karierę, trochę o wiedzę branżową, kilka technicznych zagadnień, etykę biznesu itd.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
RRR

Hej, Widzę, że firma zatrudnia na accout managera, Czy te opinie serio są wszystkie prawdziwe?? bo czytając to nie wiem czy składać CV. Mam duże doświadczenie w poligrafii (praca biurowa) Jak wygląda praca w biurze na ulicy Obywatelskiej?? Na jakie pieniądze można liczyć?? Atmosfera serio jest tak skopana?

Rozbawiony

No i znowu szukają konstruktora. kolejny odpadł. Niedługo trzeba będzie szukać za granicą gdzie nikt nie zna hehehehe Oby przyszły kandydat czytał tutejsze komentarze, bo zapewne dlugo tam nie zagrzeje miejsca xD

3 structural cardbord engeeni
@Rozbawiony

WŁAŚNIE CZYTA KTOS Z ZAGRANICY, SZOK ALE DZIEKI NIE BĘDĘ SOBIE GLOWY TĄ WSPANIALA FIRMA ZWRACAŁ. 6 LAT DOŚWIADCZENIA. MOJA FIRMA W UK IDEALNA NIE JEST ALE ROBIE PROJEKTY BUDUJĘ JAK WSZYSTKO OK ROBIĘ INSTRUKCJE I WYSYLAM NA PRODUKCJE. CZASEM WYCINAM.

Mira
@Rozbawiony

Średnio co 3 miesiace szukają konstruktora widac to taki standard u nich. Ludzie poznają się na nich, widzą, że nie ma co tam zostawać i odchodzą.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w UDS Sp. z o.o.?

Kicha

Minimalna. Premię dają dopiero po okresie próbnym, a i tak ucinają za byle co, nawet jak się pójdzie na jeden dzień l4 to ucinają za cały miesiąc, a potem każą odrabiać.

@Kicha

Masakra, jakie wymagania! Komuś w ogóle uda się dostawać tą premię? A są chociaż jakieś inne benefity?

Kicha
@Ewa

Pewnie niektórym się udaje. Większość pracowników i tak pewnie wybiera pójście do pracy będąc chorym niż pójście na L4.

@Kicha

No to się nie dziwię, skoro nie chcą, żeby cokolwiek im ucięto, ale czy ja dobrze zrozumiałam, że ucinają całą premię? Dosłownie? Czyli jak ten jeden dzień się odrobi to wraca jej potencjalna równowartość?

Wqr

Firma w ogóle nie inwestuje w pracowników. Interesuje ich tylko to aby ściągnąć ludzi od konkurencji, na niektóre stanowiska robią permanentne rekrutacje. Jest duża rotacja. Najpierw naobiecują cudów a potem.. Atmosfera słaba, dziwne układy, brak rozwoju. Kompletny brak umiejętności zarządzania. W firmie pracuje dużo krewnych i znajomych krolika, małżeństw, kuzynów, etc. Nie warto się ładować w takie dziwne układy.

Gad
@Wqr

Piszesz, że są permanentne rekrutacje na niektóre stanowiska, na jakie konkretnie i dlaczego? Czy naprawdę pracuje tam tak dużo osób spokrewnionych? Może to po prostu firma rodzinna? Możesz napisać coś więcej o panujących tam układach?

Zawiedziona
@Wqr

Potwierdzam. Dodam jeszcze krzywdzące umowy lojalnościowe, chyba wszyscy bo jest zabronione o tym mówić lub ludzie się wstydzą. Na komputerach programy sprawdzające co robisz. Zatrudnianie ludzi aby taniej. Jakieś blokady wysokości zarobków. Zakaz mówienia o zarobkach. Brak możliwości rozwoju i szkoleń. Stosowanie technik socjologicznych. Fachowcy w swojej dziedzinie po prostu odchodzą. Mówię to z perspektywy czasu z obawy przed zemstą lub kary z umowy lojalnościowej. Pozdrawiam

Lolo
@Zawiedziona

Zamiast się obawiać zemsty warto sprawdzić czy ta umowa lojalnościowa, którą podpisywałaś jest aby na pewno legalna. Jeśli zawiera nielegalne zapisy o zakazie konkurencji i karach umownych po ustaniu stosunku pracy, to raczej powinny się obawiać osoby, które zmuszały ludzi, do jej podpisywania, że zostaną zgłoszone do PIP. W firmie niewolno rozmawiać o zarobkach, żeby się przypadkiem nikt nie dowiedział, że na tym samym stanowisku zarabia dużo mniej niż ktoś inny, a wykonuje tę samą pracę i ma podobne doświadczenie. Jeśli wyszłoby to na jaw, to osoba nierówno traktowana mogłaby wystąpić o odszkodowanie z tego tytułu. Niewolno się dać zastraszyć!

Kama
@Zawiedziona

Rozmawiałam z kilkoma osobami które mi zaufały i dowiedziałam się ze te lojalki są podpisywane na potęgę, człowiek jest wabiony superlatywami a potem przez 3 czy 4 lata musi się męczyć jak w kołchozie. Ps. Pani Ol i Pan Ma również do wymianay rzucają wszystkim kłody pod nogi ale to rodzina wiec ich nie zwolnią.

Jordan
@Kama

Lubie tu wracać i czytać nowe komentarze :). Potwierdzam Pani O i Pan M nowych pracowników traktują jak popychadła i dzieci do bicia pokazując kim to oni nie są. Wiadomo bycie rodzina właściciela robi swoje. Swoją drogą Pani O moze powinna w koncu odłożyć ten telefon i nie gadac ze swoimi dziećmi w czasie pracy, moze by wtedy zobaczyła co sie dzieje w jej dziale. A Pan M... nie wiem co powiedzieć nawet, moze czas juz tak ostatecznie isc na ta emeryture i zająć się czymś innym jak znęcaniem nad ludzmi... Nie wiem po co trzymać człowieka, który owszem ma wiedzę ale sprzed 20 lat :) Komunizm minął już jakis czas temu Pozdrawiam pracowników UDS oby właścicielowi nowym ferrari jeździło się wyśmienicie :)

Zainteresowana
@Wqr

Czemu nie można dodawać nowych opinii/zadawać pytań tylko odpowiadać na stare wątki? Czyżby firma zapłaciła za zablokowanie tej opcji? Jak wygląda obecne sytuacja w dziale handlowym? Mam wieloletnie doświadczenie w branży i myślałam nad aplikowaniem na stanowisko technologa lub handlowca. Może ktoś mi naświetlić co i jak? Patrząc na wcześniejsze wpisy mam lekkie obawy i wolę zapytać tutaj, bo może jest już ok, a może stracę czas i nerwy. Z góry dziękuję za informację:)

@Wqr

To w takim razie w ogóle się nie dziwię, że rotacja jest na tak wysokim poziomie ... Co masz na myśli, że nie inwestuje? W sensie płacą najniższą, nie oferują premii, dodatków czy to bardziej kwestia braku rozwoju?

@Gad

Rodzinna? Skoro pracuje tyle krewnych, znajomych, etc., to w sumie można tak to nazwać :D A te rekrutacje, to pewnie dlatego, że dużo osób przychodzi, popracuje trochę, ale okazuje się, że pewnie kasa jest zbyt niska albo coś i tak naprawdę nie ma co liczyć na żadne dodatki, rozwój albo atmosfera nie należy do najlepszych i tak się dzieje ...

@Piotr

Jest tak dużo czynników wpływających na to wszystko ze zabrakłoby mi czasu na opisanie wszystkiego. Powiem tylko tyle dział graficzny składa się z ok 10-14 osób i mają tylko jeden tablet graficzny, jeden hehe. Więc zastanówcie się jak wygląda rozwój i warunki pracy.

Poxy

Co konkretnie jest zapisane w tych umowach lojalnościowych, że ludzie się tak boją i kiszą w tym przybytku do oporu?

Lajla
@Poxy

Miedzy innymi to ze jeśli się zwolnisz sam po roku a masz umowę na 3 lata to musisz oddać pieniądze za te pozostałe 2 lata. Czyli na przykład za materiały, które bys wykorzystał na makiety i prototypy. Jak oni to liczą to nie wiem ale te osoby które podpisały takie umowy miały strach w oczach bo po kilku miesiącach zderzyły się z codziennością tej firmy.

O szok
@Lajla

To jakieś chore jest! I z pewnością nielegalne! Czemu nikt ich do PIP -u nie zgłosił?

pomocny
@Poxy

Wysokie kary za ujawnianie osobą trzecim. Prawdopodobnie nielegalne, ale nikt nie pójdzie do prawnika i nie sprawdzi.

Qioo
@pomocny

A jak zamierzają z ludzi te kary ściągać skoro to jest nielegalne? Mają jakiegoś windykatora zaprzyjaźnionego? Ale cyrk!

Jola
@Qioo

Muszą mieć jakieś sposoby skoro dalej to funkcjonuje. Bardzo im współczuję.

ktoś
@Poxy

Umowy są różne, tak jakby pisane pod wymaganą potrzebę. Nigdy korzystną dla pracownika, a raczej na to że u nas nie będziesz chciał dłużej pracować to pracować nigdzie nie będziesz, bo cię zarąbiemy

AdamK.

Firma poszukuje konstruktora. Czy wiecie może coś nr warunków pracy, atmosfery w organizacji?

Fids
@AdamK.

Ta firma non stop poszukuje konstruktora od kilku ładnych lat, wynajmują też firmy rekrutacyjne do tego. Mają niezły przemiał na konstruktorach. Dużo ludzi przewinęło się na tym stanowisku. Warunki pracy są tragiczne, wymagają siedzenia na bezpłatnych nadgodzinach, premie są uznaniowe, czyli małe albo zerowe. Organizacja pracy słaba. Dlatego ciągle szukają.

CJ
@Fids

Napisałeś całą prawdę , ja jaszcze dodam mobbing , mobbing , zastraszanie pracowników i zero szacunku.

aldona
@CJ

Kto dopuszcza się mobbingu? To poważna sprawa. Jak reaguje kierownictwo?

Stsry
@aldona

Kierownictwo zajmuje się utrzymywaniem na stołkach i zatrudnianiem nowych pracowników, w miejsce tych niewygodnych. Układy rodzinne i inne zależności sprawiają, że pewnych rzeczy lepiej nie widzieć.

szkodaAndrzeja
@Stsry

Czyli dojenie firmy trwa w najlepsze...

Holo
@CJ

System pracy i zatwierdzania makiet też pozostawia wiele do życzenia. Projekty robi się w biurze i oczywiście muszą być „super dopracowane” według procedur, a co się z nimi dzieje dalej jak trafiają na produkcje to już inna historia. Kontakt z produkcją jest słaby, bo w tej firmie każdy wszystko wie lepiej, jak już coś powstało to dalej niech się inni martwią.

@Fids

Czy często się takie nadgodziny zdarzają? Naprawdę w żaden sposób nie są wynagradzane? I jakich premii można się spodziewać. Piszesz, że małe ale ile mniej więcej? Czy uważasz, że istnieje możliwość poprawienia się warunków pracy w przyszłości?

Dziad
@Zuzanna

W żaden sposób nie są wynagradzane. Ale jak wychodzisz punktualnie z pracy to wiele osób patrzy na to jakoś dziwnie. Premii raczej nie ma się co spodziewać. Jeśli spodobasz się kierownictwu, bo umiesz pokazać, że ciężko pracujesz i wysiadujesz dużo nieodpłatnych nadgodzin dopracowując projekty to może skapnie kilka stów na kwartał. Żeby poprawić warunki pracy należałoby przede wszystkim zwolnić trochę niekompetentnych osób, na to się jednak nie zanosi.

@aldona

Czyżby pani OK?

Popcio
@AdamK.

Znowu poszukują konstruktora. Ile tych konstruktorów tam zatrudniają? Naprawdę jest aż taka rotacja?

Nik
@Popcio

Tak, rotacja ogromna, nie nadążasz z prototypami to wypad, popełniasz błąd wypad. Najlepsze ,że jest z 15 konstruktorów i 2 plotery, wiec nie wazne jaki jestes szybki terminowo nie dq sie wykonywać pracy przy braku sprzętu a czas wycięcia czasem moze wynosić godzine hahahahahahahahahahahahahhahahahahaha Żenada

Pops
@Nik

Jeszcze dostęp do plotera bywa limitowany i może się okazać, że dziwnym trafem wycięcie twojego projektu przesuwa się w czasie, bo ploter cały czas zajęty, podczas gdy inne makiety wycinane są na bierząco. Ogólnie atmosfera bardzo nieprzyjemna i o wszystko trzeba się upominać.

Złoty

Bączek powinien zamontować obrotowe drzwi na dole , taka rotacja ludzi jest :-)

Grzesiek

Zupełnie nie zgadzam się z taką opinią. Jeśli ktoś pokaże dobrą pracę to nie ma najmniejszego powodu do narzekania.

maryOLA
@Grzesiek

No właśnie w tym sek. Wystarczy POKAZAĆ dobrą pracę a nie dobrze proacować. W ten sposób prmuje się pozerów i potakiwaczy....

@Grzesiek

Nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami, więc napisz proszę, parę pozytywów od siebie na temat pracy w UDS Warszawa. Skoro ciężka praca jest tam wynagradzana to w jaki konkretnie sposób?

Nosił wilk razy kilka ...

Grzesiu , dziś też podtrzymujesz swoją opinię? #hehe

Mel

Kiedyś tam pracowałem, w centrali w Warszawie. Obiecywali cuda, a jak przyszło co do czego to się okazywało, że premii nie ma, za to są pretensje nie wiadomo o co. Kierownictwo tragiczne, mniemanie o sobie wygórowane i tyle. Od jakichś 3 lat non stop szukają konstruktora na wszystkich portalach ogłoszeniowych, chyba nikt tam nie chce iść. Kierowniczka działu konstrukcyjnego totalna porażka! Nie polecam, tylko obiecanki cacanki, a głupiemu radość!!!

Mol
@Mel

Kilka lat minęło a oni dalej non stop poszukują konstruktora. Jak już wspomniano w innych wpisach warunki pracy tragiczne. Poza tym, że wspomniana kierowniczka już nie jest kierowniczką działu konstrukcyjnego to chyba nie wiele się zmieniło. Dalej pełno wymagań i pretensji.

Rozczarowany

Wyzysk... to jedyne słowo jakie przychodzi mi na myśl jeśli chodzi o tę firmę. Nie ważne ile nadgodzin zrobisz, na koniec miesiąca i tak nie zobaczysz za nie ani złotówki. Jeśli jesteś osobą która lubi planować swój urlop to zapomnij o tym, jesteś zmuszony na początku roku zobligować się co do swoich planów urlopowych, podać dokładne daty, a nawet jak to zrobisz i zostanie to potwierdzone to wcale nie oznacza, że ci go nie anulują. Wakacje "last minute", to Ci pozostaje. Jeśli chodzi o samą firmę, zatrzymała się ona w latach 90tych, pod względem traktowania pracownika, wymagań, struktury oraz ogólnej atmosfery, w czasach gdy stała umowa o pracę była sporym benefitem na rynku pracy a sam pracownik ma sporo szczęścia w życiu, że ma okazję na takiej umowie pracować. Podsumowując, mimo tego że firma polska, co jest bardzo dużym plusem, to wyrobiła sobie negatywną opinię w mojej prywatnej ocenie.

Norbert

A wystarczy być dobrym fachowcem i opinia o firmie byłaby jak najbardziej dobra!!

Sam
@Norbert

To ilu takich dobrych fachowców zatrudniacie? Skoro cała reszta jest nie dobra to po co ich zatrudniono? Czyżby były problemy kadrowe? Jak to możliwe w takiej „dobrej firmie” z dobrymi fachowcami?

Norbert

A to bardzo dziwna opinia. Firma oceniana jako dobry pracodawca, czyżby konkurencja obawiała się i zaczęła inspirować do wpisów?

Rt
@Norbert

Dobrą opinie? He he.. U kogo? Skoro tam tak dobrze to czemu non stop szukacie osób na te same stanowiska, zamiast ludzi którzy się notorycznie zmieniają?

Natalia

@Iga tak negatywnie opisujesz tą firmę bo jesteś jej byłym pracownikiem, czy nadal pracujesz ? Może są jakieś pozytywne aspekty?

Iga

Firma dla ludzi bez ambicji i kręgosłupa moralnego. Najpierw ludziom się obiecuje niewiadomo co, a później przychodzi rzeczywistość. Każdy kto chce coś więcej osiągnąć, jest zdolniejszy lub bardziej pracowity niż inni jest szybko sprowadzany na ziemie. Firma, która promuje przeciętniactwo i bylejakość (co widać także w produktach). NIe polecam.

Zuzanna

@Dawid, piszesz o tym, że firma UDS daje możliwości zarobienia a czy dostrzegasz jeszcze jakieś plusy związane z pracą w tej firmie? Czy wypłaty są terminowe, czy można liczyć tam na wszelkiego rodzaju dodatki czy też benefity? Jakie możliwości rozwoju oferuje firma?

Dawid

Nie rozumiem tego narzekania. Dobra firma daje możliwości zarobienia , Czy komuś zależy na oczernianiu?

Zostaw merytoryczną opinię o UDS S.A. Biuro Handlowe Warszawa - Warszawa

• Jak się pracuje w UDS S.A. Biuro Handlowe Warszawa?

Zobacz opinie na temat firmy UDS S.A. Biuro Handlowe Warszawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UDS S.A. Biuro Handlowe Warszawa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UDS S.A. Biuro Handlowe Warszawa?

Kandydaci do pracy w UDS S.A. Biuro Handlowe Warszawa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UDS S.A. Biuro Handlowe Warszawa