Opinie o Ulife Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Gdynia

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ulife Sp. z o.o. (zakończona działalność). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ulife Sp. z o.o. (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ulife Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Gdynia

Clear Nowy wpis

Wychodzą z założenia, że opiekunka musi zgodzić się na każdą proponowaną ofertę, a już na pewno musi się zgodzić na drugą proponowaną ofertę (nawet fatalną). Gdy opiekunka odmówi, wówczas pani rekrutująca mówi niemiłym tonem do opiekunki: "Pani zawsze coś nie pasuje". Owszem. Ja jako opiekunka też mam prawo wyboru szteli.

Co za bzdury wypisywane,chyba sam szef pisze że warto, wszystko jest dobrze do puki czegoś nie chcecie wyjaśnić, lub prosić o pomoc, w umowie kara za karą a pracownica jest niekompetentna, jak zaczniecie domagać swego to wylądujecie z bagażem na ulicę z godziny na godzinę a i podatków też nie odprowadzają więc unikać firmy z daleka. Zresztą wszystkie te firmy obiecują , pięknie rozmawiają a jak pojawia się problem zostajemy sami, może należy założyć stowarzyszenie opiekunek w Niemczech jak zrobiły to opiekunki w Szwajcarii i wygrały sprawy w sądzie gdyż mieszkając w domu podopiecznych aby być w gotowości też powinno być opłacane( Niemka ma płacone za konkretną czynność i nic więcej nie zrobi ponadto , a zarabiają krocie a Polce dają 2-3 euro i traktują jak śmieci). Pozdrawiam Misia

Ela Nowy wpis
@anonymous

Ma pani może namiary na jakąś uczciwą firmę w Szwajcarii? Byłabym wdzięczna. Na razie pracuję przez niemiecką firmę ale wyzysk jest straszny a pieniądze kiepskie.

Margarita35 Nowy wpis

Ulife to Ambercare czyli oszusci pod innym adresem..

Margerita35 via Młgorzata Nowy wpis
@Margarita35

... a(usunięte przez administratora). z Zebrzydowic Górnych, która ma upadłość konsumencką to... (usunięte przez administratora), więc Niemcy to bankruci, nie jeździjcie do nich bo was oszukają.... Margerita35 via Młgorzata. Boże zmiłuj się nad tymi wszystkimi i.....ami.

Artur

@Ż u k Tylko nie do końca rozumiem, co to ma do tematu pracy w firmie Ulife. Skoro jak sam mówisz, że w tej firmie nie pracowałeś, to tak właściwie czemu ten wpis umieszczasz w wątku, który dotyczy pracy w firmie Ulife? Będę wdzięczny za wyjaśnienie.

Aplikowałeś do firmy Ulife Sp. z o.o. (zakończona działalność)? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Ż u k

No he he jak kazda polska firma kroi, klamie. Pracowalam w eurocare nie ulifie. Złodziejstwo w. Ialy dzien. Podopieczni z najwyzszej półki, czyli psychole, debile, opuwkunki to woly robocze. 12-16 godzin norma. A tez obuecuja cuda. Jak juz ktos mowi po niemiecku uciekac do firm niemieckich. Holenderskich. Ale te gowna polskie omijac. Tylko ci co nie znają jjęzyka musza gdzies potrenowac. Reszta bardziej ogarnieta uciekac z polskich firm.

Artur

@Anna Chciałbym spytać o jedną kwestię, gdyż napisałaś to w sposób zawiły. Czy miałaś okazję pracować bezpośrednio w firmie Ulife, czy swoją wypowiedź opierasz o słowa koleżanki, która pracowała? Jeśli możesz to powiedzieć to będę wdzięczny. Ponadto, jeżeli okazałoby się, że pracowałaś w firmie bezpośrednio, to zachęcam Cię do udzielenia więcej informacji na temat pracy tutaj.

Niestety do wszystko prawda moja kolezanka odeszla od nich ze wzgledu na smiesznie niski dprowadzany zus a wynagrodzenue tez nie lepsze 1000e nie jest to firma godna pilecenia jest nastawuina na sztbki zarobek kosztem kobiet.

Halina M.

Polecam Wam firmę Ulife - Perfekcyjna Opieka, jestem z nią z wiązana już 2,5 roku i jak dotąd jestem bardzo zadowolona. Co ważne pieniądze są wypłacane na czas i to całkiem niezłe, bez żadnych opóźnień, z koordynatorką mogę się zawsze dogadać co do kontraktu i mogę zawsze liczyć na jej pomoc.? Każdemu kogo spotkam to polecam tą właśnie firmę bo sama wiem, że nie mogę narzekać. Nie jest to żadna agencja pracy lecz Firma, która nie kroji ludzi z pensji i daje pożądne zarobki. Jak najbardziej polecam. Halina M

Malwina C
@Halina M.

Witam. Pani Halino. Co może Pani powiedziec o firmie? Jak z transportem itp Jaka wypłatę dostala Pani za pierwszym razem

Magdalena

Współpracuję z Ulife już od dłuższego czasu i jeszcze się nie zawiodłam. Jasno przedstawiają sytuację jaka panuje u podopiecznego więc wiem na co się piszę wyjeżdzając do Niemiec. W razie problemów zawsze mogę skontaktować się z biurem - obługa miła i kompetenta. Pieniądze wypłacane terminowo, zgodnie z umową. Tak powinna działać każda agencja pracy dla opiekunek :) Mam nadzieję że będą trzymać poziom bo nie wyobrażam sobie zmienić pracy. Jestem bardzo przywiązana do swojego zawodu i nie mogłabym robić niczego innego... Ciesze się że trafiłam właśnie na nich :)

Ulife Sp. z o.o. (zakończona działalność)
3.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Gdynia

Ulife Sp. z o.o. (zakończona działalność)