Opinie o STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O. w Kraków

kandydat

Szkoda, że firma nie weryfikuje CV po zakończeniu okresu publikowania ogłoszenia o pracę. Minęły 2 miesiące a aplikacja nadal otwarta. Czyżby kolejna firma, która publikuje ogłoszenia pod kogoś?

JJ
@kandydat

Nikt tego nie bierze bo nedze proponuja

Jakie są mocne strony pracodawcy STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.?

Skrobacz

Mają prąd i wodę na hali.

Promocja

Zapraszamy do pracy w stalco .Jest akcja promocyjna naboru pracowników,biorą jak leci,liczy się sztuka im więcej tym lepiej.Nie musicie nic umieć ani nic robić,wystarczy że będziecie przychodzić do pracy:)

Seba
@Promocja

W firmie której ja pracuje jest podobnie , liczy się sztuka a nie praca , tak jak napisałeś wystarczy żeby tylko przychodził do pracy

Daniel

Witam. Pojawiły się ogłoszenia na kilka regionów na PH, czy może Ktoś powiedzieć coś na temat pracy na tym stanowisku w Stalco? Zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy.

@Daniel

Witam, obawiam się że chodzi Panu o inne Stalco (narzędzia) Strona ta jest poświęcona Stalco Industries Sp. z o.o.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O..
Przyszly pracownik

Ile zarabia sie jako śruciarz ?

Były Pracownik
@Przyszly pracownik

Anonimowa ankieta oceny przełożonego powinna być. Ułatwia to wszystko. A tak to powstają różne wymyślone sytuacje w tej firmie. Jednym słowem NIE DO WIARY.

Czy przyjmują elektryków?

@Zainteresowany

Od kwietnia 2020 r. na stronie internetowej www.stalco.com.pl w zakładce praca znajdują się aktualne oferty poszukiwania pracowników. Polecam śledzenie na bieżąco.

Tak
@Zainteresowany

Tak z umiejetnosciami srutowania

Emilia

Sprawdzałam oferty pracy na stronie Stalco, ale niczego tam nie widzę. Naprawdę nie szukają osób do pracy? Może ktoś coś tutaj wie?

@Emilia

Lucas lakiernik CAT

Czy przyjmują lakierników

Misiu Pysiu
@Lucas lakiernik CAT

Niedługo będą przyjmować bo lakiernicy chcą odchodzić przez majstra.Taki dobry człowiek z niego. Super gość tylko lekko chory już na sam wygląd. Pozdrawiam wszystkich lakierników.

Mechanizator
@Misiu Pysiu

Warto by zadać pytanie dlaczego w zakładzie produkcyjnym urządzenia prawie na świat cały o dobrym zarządzanie kierowniczym pracuje człowiek który oficjalnie mówi wśród pracowników że by chciał mieć bat na ludzi. Trzeba zadać pytanie w jakich kategoriach myśli ten człowiek. Co by tym batem robił gdyby go miał ? Za kogo on uważa ludzi pracujących pod nim. Przecież na jego wypłatę muszą pracować pracownicy bo sam na nią nie zarabia. Jest to bardzo zły człowiek z natury. Typowy dręczyciel i strażnik.

@Lucas lakiernik CAT

Na jakie benefity można liczyć w STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.?

Prywatna opieka medyczna, pakiet socjalny, możliwość ubezpieczenia grupowego.

Rambo

Witam, Jak wygląda sytuacja na stanowisku sprzedawcy maszyn ?? Jakie zarobki i sprzęt który otrzymujemy od pracodawcy ? Jak wyglada rozliczeni premie ?? Jakie umowy do podpisania itp.

@Rambo

Informacje, o które pytasz są dostępne tylko w odpowiedzi na aplikację. Jeśli przesłane CV zostało rozpatrzone pozytywnie, zwrotną informacje z warunkami otrzymasz mailem.

PiS4Ever

W Stalco tylko PiS ! AVE PIS

Cylynder

Wrrr wymienie pompke hydraulyczną zielona za czorno farbe do mercedesa

Kalafior

Zaniedlugo trzeba orać pola i na urlopy isc

Najszybsiejszy lakiernik

Najlepiej jest na lakierni duża kasa tam często samochody zmieniają wiec sie powodzi .

Najszybsiejszy lakiernik

Dobrze ze znow podwyzki co chwile podwyzki o te 30 groszy motywuja mnie do pracg

Cylynder

W czasie epydemii, gdy firmy w trosce o dobro swoich pracownikuw ograniczają godziny pracy lub zawieszają produkcję, nasze ukochane Stalco zachęca do przyjśćia do pracy wypłacając premie!!! a na produkcji tłok. Wolę być bez pracy i żyć, niż mieć pracę i nieżyć.

Lajkonik

Witam, chciałbym się dowiedzieć coś o pracy ma magazynie. Np jakie zarobki czas pracy, jaka umowa czy jest to tymczasowo czy przez bezpośrednio przez pracodawcę nadgodziny. Dziękuję za odpowiedź.

Pawel

Pracowałem na magazynie, co prawda krótko, ale nie było najgorzej. Szkoda, że nie brali się wtedy za inwestycje bo firma z potencjałem a sporo tam trzeba było pozmieniać. Ekipa, ta z którą ja miałem do czynienia, mega. Pozdro dla pani Zosi i reszty spawaczy, mechaników, elektryków :)

Janusz

@kito a ile trzeba mieć lat doświadczenia?

Spawacz

Jak wyglądają zarobki dla spawacza z doswiadczeniem?

Kito
@Spawacz

18,50 oczywiscie brutto:)

Zostaw merytoryczną opinię o STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O. - Kraków

• Jak się pracuje w STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.?

Zobacz opinie na temat firmy STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.?

STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.
1.3/5 Na podstawie 219 ocen.

STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.