Kuchnia Brawaty Piotr Urbański Tomasz Szeląg Sp.j.

Sanok

Opinie o Kuchnia Brawaty Piotr Urbański Tomasz Szeląg Sp.j.

Mirek 2012-03-05 21:12:19
Z tego co wiem to przedstawiciele nie mają tam wesoło.Muszą płacić zus za siebie potrącają im pieniądze za zwroty towaru ,który stracił ważność.Atmosfera jest wcale nie najlepsza.
Oni każą sprzedawać im jak najwięcej nie licząc się z niczym.Przedstawiciel u nich ma jeszcze dodatkowo 3 inne etaty.
123 2013-01-03 14:47:19
Jak widać po postach zasady w tej firmie jak wszędzie: pracujesz - zarabiasz, olewasz - to nie zarabiasz. Jasno i na temat.
ZANETA 2014-06-29 16:47:49
BYLE DO PRZODU
Pracownica 2016-01-15 23:14:32
Wszystko zależy od kierownika oraz od codziennych zarobków danego stanowiska. Można zmęczyć się atmosferą jak i ilością pracy.
Jak dla mnie to najlepsza praca, jaką mogłam sobie wymarzyć.
Ludzie na poziomie, kultura osobista, uprzejme dziewczyny.
Praca łatwa i przyjemna za dobre wynagrodzenie. Możliwe są premie - sama wczoraj taką otrzymałam! ^^
Na zleceniu posiadam także składki ZUS'owskie, więc nie muszę się martwić o płatnego lekarza.
Jedzenie jest robione ręcznie, bez konserwantów, nie jest także mrożone.
Dobra praca w przyjaznej atmosferze.
Polecam!
Zostaw swoją opinię o Kuchnia Brawaty Piotr Urbański Tomasz Szeląg Sp.j. - Sanok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuchnia Brawaty Piotr Urbański Tomasz Szeląg Sp.j.