Kuchnia Brawaty Piotr Urbański Tomasz Szeląg Sp.j.

Sanok

Opinie o Kuchnia Brawaty Piotr Urbański Tomasz Szeląg Sp.j.

Mirek 2012-03-05 21:12
Z tego co wiem to przedstawiciele nie mają tam wesoło.Muszą płacić zus za siebie potrącają im pieniądze za zwroty towaru ,który stracił ważność.Atmosfera jest wcale nie najlepsza.
Oni każą sprzedawać im jak najwięcej nie licząc się z niczym.Przedstawiciel u nich ma jeszcze dodatkowo 3 inne etaty.
123 2013-01-03 14:47
Jak widać po postach zasady w tej firmie jak wszędzie: pracujesz - zarabiasz, olewasz - to nie zarabiasz. Jasno i na temat.
ZANETA 2014-06-29 16:47
BYLE DO PRZODU
Pracownica 2016-01-15 23:14
Wszystko zależy od kierownika oraz od codziennych zarobków danego stanowiska. Można zmęczyć się atmosferą jak i ilością pracy.
Jak dla mnie to najlepsza praca, jaką mogłam sobie wymarzyć.
Ludzie na poziomie, kultura osobista, uprzejme dziewczyny.
Praca łatwa i przyjemna za dobre wynagrodzenie. Możliwe są premie - sama wczoraj taką otrzymałam! ^^
Na zleceniu posiadam także składki ZUS'owskie, więc nie muszę się martwić o płatnego lekarza.
Jedzenie jest robione ręcznie, bez konserwantów, nie jest także mrożone.
Dobra praca w przyjaznej atmosferze.
Polecam!
były pracownik 2017-06-19 14:18
piękny s hit tu wygaduje koleżanka up pracowałem w tym nazwał bym to (pier do lnikiem) pare dobrych miechow atmosfera jedynie dobra lecz wedlug mnie ciezka praca ktora jest rownierz oceniana jako normalna do przystosowania aczkolwiek w wielkich ilosciach idzie tam produkcja . Kierownictwo ktore duzo obiecuje a malo robi...
I perla w oceanie czyli szefostwo ktore moze i jest kompatybilne ale majace wieksze mniemanie o sobie i traktujace pracownice jak worek ziemniakow (chodzi mi glownie o minimalny standard płacy nie patrzac na daleki dojazd pracownika co wdlg mnie jest chore) bo kobity niekiedy prują żyły a widza to tylko nieliczni. Ze wszystkich prac ktore mialem ta ląduje na zenujacym miejscu i to nie z powodu ze mi sie tam nie podobalo lecz z glupich malych bledow ktore szefostwo i kierownictwo nie widzi badz nie chce widziec.
To jest tylko i wylacznie moja ocena lecz jesli sam uwaza ktos ze koloryzuje to zapraszamy do Kuchni Brawaty hehe ;]
Łukasz 2017-06-20 18:47
Pragnę podzielić się z Państwem swoimi doświadczeniami z firmą Kuchnia Brawaty. Otóż na Wigilię (grudzień 2016 r.) postanowiłem zakupić gotowe pierogi z kapustą i borowikami. Cena za kg wysokoa, bodajże 39 lub 49 zł/kg, wydawałoby się, że jest to produkt premium i przynajmniej nie narobię się przy samodzielnym lepieniu pierogów. Wszystko było w porządku do Wigilii, kiedy to pierogi podano do stołu, i uwaga!!! ... z jednego z nich wypadł robak, glizda, larwa, nie wiem nawet jak to określić. Sprawa wywołała ogromne zażenowanie przy stole, atmosfera opadła. Niezwłocznie zgłosiłem reklamację do firmy Kuchnia Brawaty, ku mojemu zaskoczeniu, nie doczekałem się przeprosin, tylko oskarżeń kierowanych pod moim adresem. Żenada!! Firma wyparła się twierdząc, że taka sytuacja nie miała prawa się zdarzyć, a jednak - zdarzyła się. Sprawa została zgłoszona do sanepidu, który po licznych przepychankach między sobą (sprawa krążyła pomiędzy kilkoma miastami), w końcu - bodajże po ok. 3 miesiącach przeprowadzono kontrolę. Do tej pory firma nie poczuła się do odpowiedzialności.

Zdecydowanie nie polecam.
Buta, chamstwo i oskarżanie klientów daje świadectwo tej firmie.
Zostaw swoją opinię o Kuchnia Brawaty Piotr Urbański Tomasz Szeląg Sp.j. - Sanok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuchnia Brawaty Piotr Urbański Tomasz Szeląg Sp.j.