brak logo

Tagvenue Poland Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Tagvenue Poland Sp. z o.o.

kora 2016-04-02 12:09:02
hej hej ! Tagvenue Poland Sp. z o.o poszukuje od ponad trzech tygodni Sales and Acquisitions Executive - jeśli znasz dobrze angielski to na pewno warto aplikować :)
robek 2016-04-04 16:44:41
Online marketing specialist (SEO, SEM, Content) to jest stanowisko które było jeszcze niedawno nieobsadzone przez Tagvenue z tego co pamiętam. Prawda to?
syn 2016-05-04 19:10:32
zaskoczę cię, oferta nadal jest aktualna i jest ciągle jak widzę wakat - ale trzy lata doświadczenia musisz mieć w digital Marketing, SEO, SEM żeby się dostać więc jak widzisz wysoko ustawiona poprzeczka
anonym 2016-05-20 23:17:09
Praca 9h - placa za 8h, o prowizjach zapomnijcie- jak jesteś dobrym sprzedawcą to nagle zmienią Ci target tak żebyś prowizji nie dostał. Nigdzie nie spotkałąm się z tak złym i nieuczciwym traktowaniem pracowników. Każdy jest tam zestresowany i wyczerpany natłokiem pracy. Jeśli musicie już z tagvenue podpisać umowę to upewnijcie się że jest w niej napisane jaki macie target i ile mają wam płacić za każde dodatkowe Venue. Nie polecam nikomu, ciężko pracować z szefami, którzy nie mają doświadczenia zawodowego i do tego grają nie uczciwie.
Artur 2016-06-01 17:27:40
Wszystkie warunki sa dokladnie z kazdym uzgodnione (wlacznie z 8 godzinnym dniem pracy) i na interview bardzo wyraznie zostalas poinformowana (tak jak kazdy), ze prowizja bedzie zmienna dlatego, ze proces ciagle sie poprawia i bedzie sie poprawial nadal. Co do zlego i nieuczciwego traktowania pracownikow - fakt, ze mamy praktycznie zerowy obrot osob ktore w firmie sie sprawdzaja o czyms swiadczy. Zyczymy powodzenia i wiecej profesjonalizmu w przyszlosci.
4
Zostaw swoją opinię o Tagvenue Poland Sp. z o.o. - Kraków
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tagvenue Poland Sp. z o.o.