SUEZ Izolacje Budowlane Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o SUEZ Izolacje Budowlane Sp. z o.o.

stach kudlaty 2016-09-07 10:42:22
Witam Wszystkich,
Byłem na rozmowie w tej firmie i niestety żenada.
Pani Dyrektor sama nie wie czego chce i co firma robi, jeśli chcesz się czegoś więcej dowiedzieć o firmie następuje irytacja i zarzuty, że pewnie coś chce im się sprzedać, brakowało jeszcze tylko zdania, że pewnie jestem od konkurencji. Pada pytanie czy obecnie gdzieś pracuję, odpowiadam twierdząco a tu ogromne zdziwienie to po co szukam pracy??
Zero profesjonalizmy, jakiś śmieszny test do rozwiązania, którego Pani DYR. nie potrafi sama sprawdzić tylko wyciąga ściągę z odpowiedziami - KPINA.
Oczywiście nie przeszedłem do kolejnego etapu ponieważ jestem, jak to Pani ujęła "zbyt pewny siebie" powinienem pewnie być bardziej potulny i z błaganiem w oczach prosić o przyjęcie do pracy. Rekruterka aż kipi zdenerwowaniem i brakiem świadomości o działalności firmy. Oczywiście poszukują kogoś z doświadczeniem jak najdłuższym wykształceniem min doktorat i oczekiwaniami finansowymi za najniższą.
Szkoda mi jedynie czasu poświęconego na tę firmę choć jedynie za plus dla rekruterki to miała fajne nogi, którymi ciągle machała i można było chociaż popatrzeć.
franek 2016-09-07 10:56:12
Może Pani dyr. chciała żebyś ją dmuchnął to i robotę byś dostał, tylko musiałbyś ja częściej drapać to może i premia by była.
strzelec 2016-09-07 10:57:15
Ja też byłem na rozmowie i faktycznie fajna dupeczka szkoda tylko że ciemnotą zalatuje.
Zostaw swoją opinię o SUEZ Izolacje Budowlane Sp. z o.o. - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SUEZ Izolacje Budowlane Sp. z o.o.