SoftServe

Wrocław

Opinie o SoftServe

Ktoś 2016-07-16 00:42
No chyba przegiąłeś. Pracuję w SoftServe i zarabiam grubo grubo więcej a nie jestem żadnym menadżerem. Wiem też, że inne osoby także zarabiają sporo ponad to. 3 tysiaki w IT zarabiało się 5 lat temu.
Ktoś 2016-07-18 15:15
Co masz na myśli przez "dwuskładnikowe"? Pensja i premia? Nie tutaj. Pracuję na normalną umowę o pracę i ile było na rozmowie tyle mam na umowie. Normalne warunki, takie jakie powinny być standardem we wszystkich firmach.
kandydat 2016-08-29 16:41
Dzwoniła do mnie rekruterka. Zupełnie niedoświadczona, na większość moich pytań nie potrafiła odpowiedzieć, większości moich uwag do procesu rekrutacyjnego nie przekazała wyżej. Odrzuciła moja kandydaturę zanim jeszcze proces rekrutacyjny się zaczął, bo firma nie zapewnia relokacji, a ja zacząłem o to pytać. Rekruterka na podstawowym poziomie, raczej sobie później nie poradzi z niczym. Firma też marna, bo nie proponują ze swojej strony żadnych wynagrodzeń tylko pytają kandydatów. Jak powiedziałem rekruterce że jestem otwarty na propozycje wynagrodzenia, to powiedziała że nie może wtedy przekazać mojej kandydatury dalej. A więc musisz powiedzieć swoją kwotę, powiedziałem, to okazało się że za dużo. Firmy nie stać na dobrych specjalistów. Boję się jak praca miałaby wyglądać w tak zorganizowanej firmie. Serdecznie odradzam jakiekolwiek kontakty z firmą.
ostra baśka 2016-09-06 23:06
w sumie jak bym się nie obraziła, rozumiem że to dduża firma i wiele rekrutacji prowadzą, nie mogą się cackać ze wszystkimi i wstępna selekcja musi być ostra raczej
Zostaw swoją opinię o SoftServe - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SoftServe