SoftServe

Wrocław

Opinie o SoftServe

Ktoś 2016-07-16 00:42
No chyba przegiąłeś. Pracuję w SoftServe i zarabiam grubo grubo więcej a nie jestem żadnym menadżerem. Wiem też, że inne osoby także zarabiają sporo ponad to. 3 tysiaki w IT zarabiało się 5 lat temu.
Ktoś 2016-07-18 15:15
Co masz na myśli przez "dwuskładnikowe"? Pensja i premia? Nie tutaj. Pracuję na normalną umowę o pracę i ile było na rozmowie tyle mam na umowie. Normalne warunki, takie jakie powinny być standardem we wszystkich firmach.
kandydat 2016-08-29 16:41
Dzwoniła do mnie rekruterka. Zupełnie niedoświadczona, na większość moich pytań nie potrafiła odpowiedzieć, większości moich uwag do procesu rekrutacyjnego nie przekazała wyżej. Odrzuciła moja kandydaturę zanim jeszcze proces rekrutacyjny się zaczął, bo firma nie zapewnia relokacji, a ja zacząłem o to pytać. Rekruterka na podstawowym poziomie, raczej sobie później nie poradzi z niczym. Firma też marna, bo nie proponują ze swojej strony żadnych wynagrodzeń tylko pytają kandydatów. Jak powiedziałem rekruterce że jestem otwarty na propozycje wynagrodzenia, to powiedziała że nie może wtedy przekazać mojej kandydatury dalej. A więc musisz powiedzieć swoją kwotę, powiedziałem, to okazało się że za dużo. Firmy nie stać na dobrych specjalistów. Boję się jak praca miałaby wyglądać w tak zorganizowanej firmie. Serdecznie odradzam jakiekolwiek kontakty z firmą.
ostra baśka 2016-09-06 23:06
w sumie jak bym się nie obraziła, rozumiem że to dduża firma i wiele rekrutacji prowadzą, nie mogą się cackać ze wszystkimi i wstępna selekcja musi być ostra raczej
aa 2017-03-25 21:39
Firma SoftServe przejeła inną spółkę Coders Center. Chwalą się, że nikt nie został zwolniony w momencie podpisywania wstępnych umów. Jednak już po miesiącu okazało się, iż nie ma miejsca dla niektórych osób. Dodatkowo przejęcie przebiegło tak fatalnie, że coraz więcej pracowników składa wypowiedzenia. Obecnie klimat jest koszmarny.
Wydawałoby się, że firma posiadająca ponad 4000 pracowników, ma wszelkie formalności poukładane - nic bardziej mylnego. Rozgardiasz i straszna formalizacja. Nie rozmawiasz z drugim człowiekiem, ale z pionkiem w machinie :(.
Rita Proćków 2017-03-29 17:21
Dzień dobry, w wypowiedź powyżej jest nieprawdziwa. SoftServe nie zwolniło i nie zamierza zwalniać pracowników Coders Center. Pozostała część wpisu ma charakter ocenny, z którym nie będę polemizować, a zarzuty próbujące odwoływać się do stanu faktycznego są niespójne (z jednej strony osoba oczekuje poukładanych formlaności, a potem narzeka na formalizację). Pozdrawiam, Rita Proćków, HR Manager
m 2017-04-26 19:52
Pracuję tam, to nieprawda. Parę obrażalskich rzuciło papierami i tyle. Nikt nikogo nie zwalniał z tego co wiem.
Zostaw swoją opinię o SoftServe - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SoftServe