Sarens Polska Shared Service Center Sp. z o.o.

Opinie o Sarens Polska Shared Service Center Sp. z o.o.

edrf 2016-08-06 18:13
Najlepszym dowodem na to, że się dobrze dzieje @mikal jest brak jakiejkolwiek rotacji wśród pracowników, a atmosfera jest ważna.
Zastanawiające 2017-06-17 08:48
Czy ktoś usuwa komentarze? Jest tylko jeden post od @edrf, w ktorym odnosi się do @mikal i nic wiecej...troche mnie to zastanawia, jak tam jest na prawde ? czy ktos mogl by opisac ?
Accountant 2017-07-20 15:28
Ciekawie to nie jest, kocioł i rotacja pracowników. Zależy kto czego oczekuje od SSC, jakie ma kwalifikacje i czy chce klepać i powielać powtarzalne czynności czy myśleć.
k8te 2017-07-24 21:35
Uklady i ukladziki kolesiostwo, duzo osob odchodzi lub chce odejsc, praca monotonna.
Accountant2 2017-07-26 16:19
Troche już tu pracuje i "kolesiostwa" nie zauważyłam natomiast to prawda, że jest rotacja - szczególnie w tym roku. Coraz więcej pracy i nic za tym nie idzie, szkoda... Szefowej raczej nie zależy na zatrzymaniu pracowników
Zostaw swoją opinię o Sarens Polska Shared Service Center Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sarens Polska Shared Service Center Sp. z o.o.