Opinie o Sport Serwis Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps Bartosz Świderski w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sport Serwis Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps Bartosz Świderski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sport Serwis Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps Bartosz Świderski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sport Serwis Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps Bartosz Świderski w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy w Sport Serwis Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps Bartosz Świderski poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Erii2 Nowy wpis

Opinia dotyczy placówki Little Steps przy ul. Cechowej. Kto ciekawy niech przeczyta, a myślę, że zapisując dziecko do przedszkola każdy rodzic chce wiedzieć na co się decyduje :) Opinia nie będzie subiektywną oceną. Zamiast tego opiszę naszą realną przygodę z Little Steps. Mój drogi skarb przekroczył próg tego przedszkola we wrześniu 2021 roku. Nie miał jeszcze ukończonych 3 lat, jednak wierzyłam, że przekazując dziecko w dobre ręce szybko przyzwyczai się do nowej sytuacji :) Początkowa adaptacja nie jest łatwa dla dziecka, jednak przechodzi ją każdy czasem lżej, czasem trudniej. Aleks na zalecenie p. Dyrektor tą "adaptację" przechodził aż do końcówki kwietnia (przedłużające się co miesiąc zalecenia aby pobyt trwał 3h, niezgodne z prawem oraz sprzeczne z umową) kiedy to podjęłam jedną z najlepszych życiowych decyzji - trzeba uciekać. Mogłabym tu poruszyć wiele kwestii, które w przedszkolu mi jako rodzicowi nie pasowało, jednak najważniejsza to reakcja mojego dziecka. Ciągłe zmiany kadrowe, brak kompetencji nauczycieli w grupie doprowadziły do tego, że to co miało być budowane i umacniane w moim synu w zamian rodziło w nim flustrację i lęki. Brak akceptacji i zrozumienia wpłynęły na psychikę dziecka, które wracało do domu przepełnione badźcami. Czy po dziewięciu miesiącach "adaptacji" można dalej odczuwać lęki przed przedszkolem? W Little Steps na Cechowej okazuje się, że tak. Nauczyciele często nieprawidłowo reagowali na wiele sytuacji (nie tylko z udziałem mojego A.) Grono "pedagogiczne" próbowało obwiniać za to dziecko. Syn często był "oddelegowywany" do starszaków - tam na kadrę nie można narzekać :) Podtrzymaniem była dla nas Pani psycholog z poradni, która pierwsza zauważyła, że przedszkole może mieć na niego zły wpływ. W kolejnym czasie znaleźliśmy to potwierdzenie u innych osób. Tak jak już pisałam decyzja o zmianie przedszkola była bardzo trafna. W nowej placówce syn na nowo się odnajduje i wierzymy, że szybko zapomni o tamtym czasie. Podsumowując: Jeżeli mają Państwo grzeczne, nie problematyczne a najlepiej samodzielne dzieci dodatkowo Wasze wymagania są minimalne to ta placówka może spełnić Wasze oczekiwania. Dzieci charakterne będą tutaj dla przedszkola niewygodnym problemem. Pod kątem zajęć dodatkowych oferta jest bardzo atrakcyjna. Plus również mogę dać za podwórko.

ola

bardzo fajna opcja, szczególnie dla osoby w trakcie studiów czy tuż po nich. Według mnie to dobrze, tak małymi krokami zacząć pracę z dziećmi, szczególnie w publicznej placówce

Erii2 Nowy wpis
@ola

Uwierz, nie tutaj

Nie polecam, toksyczne, zamknięte środowisko. Straszne, ze takie nadużycia wykazuje firma, która ma styczność z naszymi dziećmi, oświata… :(

Aneta Nowy wpis

I pisze to pracownik? Co tam takiego się dzieje? Napisz coś więcej, bo szukam pracy i myślałam nad tym miejscem...

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Sport Serwis Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps Bartosz Świderski się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Jako osoba, która tam pracowała nie polecam. Jest wiele powodów. O ile swoje dziecko mogłabym wysłać do tej placówki to nikomu nie polecam jako miejsca do pracy. Wyimaginowany, pełen manipulacji raj.

Jednak bym nie wysłała ???? Dramat co tam się dzieje... Coraz gorzej.

Zostaw merytoryczną opinię o Sport Serwis Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps Bartosz Świderski - Kraków

• Jak się pracuje w Sport Serwis Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps Bartosz Świderski?

Zobacz opinie na temat firmy Sport Serwis Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps Bartosz Świderski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sport Serwis Publiczne Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps Bartosz Świderski?

• Fałęcka 39
    30-441 Kraków