Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.

Monter

Praca bardzo ciekawa, troszkę nerwowa ale wolę to niz tłuczenie tych samych czynności przez cały rok.

MaHa

Firma jest rozwojowa i jeśli ktoś chce pracować to na pewno zostanie zauważony. Opinie są różne i każdy ma prawo je wyrażać, ale w wielu przypadkach jest to po prostu wylanie złości na forum. Czy są benefity? Są: wczasy pod gruszą, premia świąteczna, do wyboru: karta multi-sport, ubezpieczenie grupowe czy opieka zdrowotna. Czy na niektórych stanowiskach jest pensja minimalna? Zdarza się. Wszystko zależy od kompetencji i doświadczenia oraz stanowiska.

Praktykant

Miałem okazję odbyć praktyki w firmie. Dużo ciekawej pracy, firma o dużych możliwościach. Miło i pożytecznie wykorzystany czas praktyk, panuje przyjemna atmosfera. W przyszłości chętnie podjąłbym pracę w tej firmie.

Mgr

Przedsiębiorstwo Cimat to najlepsza firma w jakiej miałem zaszczyt pracować. Prawdziwa rodzinna atmosfera ,wspaniałe warunki pracy i szefostwo które rozumie i docenia załogę. Oczywiście zawsze znajdą się osoby które będą narzekać lub pokazywać swoją wyższość z zajmowanego stanowiska ale to margines. Pracując w innych dużych bydgoskich firmach nigdzie nie doświadczyłem tyle empatii z strony kolegów i koleżanek...jesli masz okazję pracować w tej firmie nie zmarnuj okazji...Polecam

Ogłoszenie na technik serwisu do Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Oliwka Nowy wpis

Rozważam aplikacje na specjalistę ds. Sprzedaży. W ofercie jest napisane, że wykształcenie średnie albo wyższe akceptują, są jakieś różnice w zarobkach w zależności od tego, jakie się ma?

Nowy wpis

@Oliwka

Witam, Nie ma różnicy w zarobkach w związku z wykształceniem. Zarobki zależą od predyspozycji i doświadczenia.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Kosmos Nowy wpis

Wypłata wpływa zawsze pod koniec miesiąca, żeby można było opłacić rachunki )

Robert

Pracownik Administracji w Dziale Obsługi Klienta - czy ktoś już był na rekrutacji w związku z tym ogłoszeniem? Szukają właśnie i zastanawiam się, jakie tu jest podejście do kandydata a później i pracownika? Kto napisze coś więcej o tym, jak tu się robi w tej chwili i ile mogą płacić?

Dołącz do nas
@Robert

Jeśli szukasz pracy w sympatycznym zespole i jednocześnie z możliwością kształcenia się w różnych branżach przemysłu i technologii, to jest praca dla Ciebie.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Podziękowanie za udział w rekr

Podziękowanie za udział w rekrutacji w związku z nie stawieniem się na umówione spotkanie rekrutacyjne na stanowisko pracownik biurowy dziękuję za zainteresowanie moim cv ale niestety szukam pracy w poważnej firmie

TakJakbySerwisant

Przedsiębiorstwo Cimat to ciekawa firma dla każdego na start kariery zawodowej w szeroko pojętym przemyśle maszynowym. Brak konkretnych podwyżek z inicjatywy pracodawcy odstrasza każdego pracującego w tej firmie nieco dłużej - szkoda zarówno atmosfera jak i technologia używana w produkcji maszyn jest bardzo dobra. Taki był stan rzeczy do 2020 roku, nie wiem jak to wygląda aktualnie. Pozdrawiam wszystkich byłych jak i aktualnych pracowników Przedsiębiorstwa Cimat. .

@TakJakbySerwisant

A to ciekawe co wyjdzie jak ktoś z aktualnie zatrudnionych już się do tego odniesie. Ciekawa bym była tej technologii, którą kiedyś tu mieli. wyróżniali się wtedy mocno spośród konkurencji? czym konkretnie?

Marzena

Hahahaha ciekawe że wspomniał ktoś, że praca trochę nerwowa. teraz szukają Technika Elektronika - Inżyniera Elektronika. Mnie interesują widełki płacowe jak ktoś ma doświadczenie 5 lat na podobnym stanowisku? I czy można liczyć na awans na jakieś pozycje wyższe np. w perspektywie 2 lat?

Czy w Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Ojciec chrzestny

Z tego co się orientuje to nie, ale można pobrać zaliczkę jeżeli pilnie potrzebujesz kasy, i pod koniec miesiąca się rozliczyć. Podejście do pracowników jest bardzo dobre jeżeli chodzi o te kwestie.

Monter

MaHa

Praktykant

Zainteresowana

Witam. Chciałbym się dowiedzieć ile zarabia się na stanowisku montażu? Czy jest to więcej niż najniższa krajowa ? Jestem zainteresowana pracą. Pozdrawiam

Boss
@Zainteresowana

Jest więcej niż najniższa krajowa …. o kilka złotych :)

MM

Jak wygląda praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży? wynagrodzenie, rodzaj ,narzędzia, ludzie, szefowie?

Zainteresowana

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jakie zarobki są na stanowisku monter elementów elektrycznych. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Jak szefostwo w Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Mgr

Czy pracodawca Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Niestety raczej demotywuje

Ty

Najbardziej demotywuje maksymalna premia, dofinansowanie do studiów itp.

Mateusz

Witam serdecznie, na portalu pracuj.pl wisi ogłoszenie na stanowisko technik serwisu. Czy ktoś mógłby rzetelnie opisać na czym polega praca na tym stanowisku w tej firmie i czy zarobki są adekwatne to poświęconego czasu. Pozdrawiam i liczę na maks szczegółów i konkretów:)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.?

Atmosfera

Atmosfera bardzo na plus

Jest luz, zapraszamy :)

Szanowny były pracowniku, Jak na osobę która nie z nami nie pracuje, masz sporo informacji, niestety nierzetelnych. Od ponad miesiąca pracujemy an 4/5 etatu. Przez ten czas nie było osoby, która pracowała więcej niż 4/5 czasu. W związku z tym, wynagrodzenia są obniżone do 4/5. Nie ma tu żadnej tajemnicy. W temacie donosicielstwa, zastanawia mnie skąd taki wniosek, może to problem Twojej postawy? Jeśli chodzi o respirator, to jest to oddolna inicjatywa kilku pracowników z firmy. W wolnym czasie współpracowali z UTP i wspólnie stworzyli prototyp respiratora. W obecnej sytuacji, jeśli ktoś uważa że to coś złego, to powinien się nad sobą zastanowić. Firma nie odniosła z tego żadnych korzyści.

No ciekawe
@Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.

Warto by było wpaść w teoretycznie nie pracujący dzień przekonać się jak wygląda 4/5 dla niektórych

@No ciekawe

Jest to zrozumiałe, że w takich przypadkach zawsze pojawiają się wątpliwości. Zawsze najprostszą metodą jest zapytać. Normalnie firma pracuje 4 dni w tygodniu, od poniedziałku do czwartku. W piątek pracuje jedna osoba z działy sprzedaży, jedna z działu marketingu, jedna z usług wyważania i dodatkowa osoba do wsparcia tych usług. Wszystkie te osoby wybierają dzień wolny w innym terminie.

odp
@Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.

Zamysł szczytny, jednak nie zawsze dotyczy konkretnych wybrańców. Równi i równiejsi ;)

Czy w firmie Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Szkolenia są

Leszek

Każdy pracownik zatrudniony w tym przedsiębiorstwie ma możliwość, aby odbywać szkolenia, które organizuje ten pracodawca? W niektórych firmach szkolenia są tylko dla osób wybranych, dlatego chcę ustalić, jak wygląda to w przypadku tej firmy.

@Leszek

To zależy od działu ale najczęściej to na szkolenia idą wszyscy z działu w którym są organizowane szkolenia.

Szanowny PRACOWNIKU ROKU, Wprawdzie w ciągu ostatnich dni zmuszeni byliśmy do dokonania małej redukcji zatrudnienia, to firma daleka jest do bycia porównywaną do „tonącego okrętu”. Od wielu CIMAT kończy rok z solidnym zyskiem, co jest informacją jawną, publikowaną w KRS i do sprawdzenia przez każdego. Pomimo to, musimy być przygotowani na kryzys w gospodarce, który może i pewnie nadejdzie w tym roku. Dla zapewnienia bezpieczeństwa firmy, ale również zapewnienia zysku dla właściciela, bo nie czarujmy się, właściciel ma swoje prawa, niezbędna okazała się niewielka redukcja zatrudnienia. Dotknęła głównie osoby które były z nami najkrócej, ale pomimo to byli dobrymi współpracownikami. W każdym przypadku decyzje były trudne. Tam gdzie możemy, pomagamy tym osobom w znalezieniu innej pracy lub staramy się pomóc w inny sposób. Reasumując: Szanowny PRACOWNIKU ROKU, doceniamy Twoja troskę o losy firmy i uspokajamy, dalsze losy firmy są niezagrożone. W przyszłości zawsze chętnie ustosunkujemy się do rzeczowych pytań i uwag.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.