Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.

goout 2016-07-05 14:29
Dlaczego firma co pare miesiecy wystawia na pracuj.pl te same ogloszenie -technik elektronik inzynier elektronik? Taka rotacja?
życzliwy 2016-09-30 16:58
nadwyżka produkcji w cimacie ciągle zatrudniają. Firma się rozbudowuje od marca 2017 zostamnie uruchomiona nowa hala produkcyjna. pozdrawiam.
Zainteresowany 2016-10-26 11:19
Jaka zarobki są dla elektronika?
zawiedziony 2017-01-25 13:09
Po to aby znaleźć kolejnych mlodych i nieswiadomych pracownikow ktorzy beda robic za grosze po szkole,nastepnie sie ich niszczy psychicznie i finansowo-gdy sie zwolnia zamienia sie ich kolejnymi.
Ogolnie to kolesiostwo,a jednostki wybitniejsze sie eliminuje gdyz stanowia zagrozenie.nie polecam
Pracownik 2017-04-26 14:05
Z Cimatu przez ostatnie lata zwolniły się dwie osoby, pomijając 2 kilka które po max. 1,5 roku wróciło. Zatrudnienie wzrosło o 30%.
robol 2017-06-01 05:52
ogólnie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] masz za dożo nadgodzin to z premi ucinają. kierownik jest psychiczny jakiś. za byle co Cię niszczy psychicznie. nie polecam pracować w tej firmie.. lepiej mieli w obozie..
niezadowolony 2017-07-23 14:16
Słabe zarobki, wynagrodzenie skonstruowane tak, że 20 - 30 % płacy to premia (która dość często jest ucinana) i ZERO szkoleń. Zdecydowanie nie polecam.
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.