Opinie o Biznes Partner Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Biznes Partner Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biznes Partner Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biznes Partner Sp. z o.o. w Poznań

Natalia Skrzypińska Nowy wpis

Byłam zatrudniona przez Biznes Partner dla Sonoco/Truvant w Łodzi na Retkini,na umowę zlecenie 3 zmiany i siostra niedawno przypomniała mi o sytuacji kiedy zapisałam się do pracy,wstałam o 3 lub w porywach 3.30 a jak trafiłam ze Zduńskiej Woli do Łodzi to okazało się,że nie ma mnie na liście zapisanych do pracy i nie zostanę wpuszczona do zakładu pracy i mogę wracać na własną rękę do domu bo autobus pracowniczy już odjechał. Także radzę sobie przewartościować czy macie dużo cierpliwości bo ja miałam ale teraz mam mniej i już bym nie dała rady pracować przez tą agencje

Czy w Biznes Partner Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

DUSZEK Nowy wpis

Witam, ma ktoś może numer do tej agencji?

Jakie są warunki zatrudnienia w Biznes Partner Sp. z o.o.?

mei Nowy wpis

Jaki jest telefon do biura na gądki ,i eimeil

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Biznes Partner Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Czy szybko odpowiadają na cv?

Ilona
@Anonim

A Twoje już do nich poszło czy jeszcze się wstrzymujesz?

Ceezyyy

Hej chciałam zapytać czy muszę składać wypowiedzenie po jednym dniu pracy dostałam się do pracy w rodzinnym mieście i dlatego nie chce już pracować w gądkach .

Didi

Chce podjąć prace na magazynie odzieżowym w gądkach lecz chciała bym się dowiedzieć jak wyglądają zarobki jacy są ludzie i jak ogólnie wyglada praca i czy dojeżdża ktoś z okolic środy wlkp

@Didi

Jeżeli dojeżdżasz sama jest 20 zł brutto, a jeżeli autobusem pracowniczym, to o ile się nie mylę 18,30 zł brutto. Ludzie jak ludzie, nie ma co zawierać znajomości bo każdy każdemu (usunięte przez administratora) obrabia ????

Jak wygląda sprawa grafiku w Biznes Partner Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Pracodawca idzie na rękę jeżeli wyrabiasz normę, nie robisz normy to masz problem z dostaniem jakiegokolwiek wolnego dnia

Kinga

Czyli chętniej zatrudniają studentów tak?

@Kinga

Są pozytywnie nastawieni na osoby uczące się, a wiele osób opuszcza zajęcia w szkole żeby być w pracy, bo opuścisz więcej niż przysługująca ilość w miesiącu dni, to zabierają premię

zawiedziony

tak ładnie piszą i mówią o zatrudnianiu pracowników uczących się a jak pracownik idzie o szkoły to po premi coś tu jest chyba nie tak z tym ogłoszeniem kłamią i tyle

@zawiedziony

Dokładnie, nie ma Cię bo jesteś w szkole to premia robi papa. Tak samo jest problem o jakiekolwiek wolne.

Zawiedziona

Firma od jakiegos czasu stała się mało rzetelna. Myślę że nie radzą sobie z natlokiem pracy.Zdecydowanie daje się odczuć brak PANI Joanny.Jesli chcesz pracować śledź portale internetowe.Przeplyw informacji od opiekuna pożal się Boże. Jeśli nie odpowiesz na powiadomienie w ciągu minuty nie masz szans. ZAWSZE jest ktoś przed Tobą.Zdumiewajace jak szybko rezygnuje się ze współpracy z doświadczonymi pracownikami.Radze nie przywiązywać się za bardzo do tej agencji.Nie sa jedynymi na rynku pracy.Ciekawe czy pracodawcę wie że wydaje się pieniądze na szkolenia dla pracowników zupełnie bez potrzeby.Wynagrodzenie też minimalne.Jesli chcesz zachaczyc się tam na dłużej daj sobie spokój.

Kuba
@Zawiedziona

Nie zgadzam się zupełnie. Najlepiej radząca sobie agencja na projekcie H@M !!! Dbają o pracowników i nie zatrudniają tak dużo Ukraiców . Stabilność zatrudnienia jest tylko trzeba chcieć pracować.

Halina
@Kuba

A jakieś dodatkowe informacje o warunkach zatrudnienia napiszesz? Masz możliwość doprecyzowania, ile konkretnie u Ciebie wynosi wynagrodzenie?

an

Jest wiele innych agencji pracy tymczasowej, które działają profesjonalnie i bez naciągania.

Zostaw merytoryczną opinię o Biznes Partner Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biznes Partner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biznes Partner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biznes Partner Sp. z o.o.?

Biznes Partner Sp. z o.o.