logo GROT Marek Dobrzyński

GROT Marek Dobrzyński

Macierzysz

Opinie o GROT Marek Dobrzyński

tom 2013-11-11 13:37
Moze ktos napica co to za firma bo ogloszenia ukazuja sie co tydzien na spawacza?
alo 2013-11-28 12:13
Typowa rodzinna firma , rotacja tj. w ogłoszeniach . Tak to prawda trzeba mieć zdrowie i nerwy( usunięte przez administratora )Spawaczy ciągle potrzebują i będą potrzebować.
DAR 2015-01-05 15:32
Ci co narzekają są sami sobie winni,zawsze można zmienić pracę.Realnie to są problemy z wypłatami ,ale kto ich dzisiaj niema.Mi osobiście wypłacili co do grosza oczywiście troszkę to trwało.Praca jak wszędzie przysłowie mówi .WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIEMA.To jest prawda
gierek 2015-05-20 22:03
w takim razie jest to praca dla ciebie. Szef spoko, ale jak każdy potrafi się zdenerwować.(usunięte przez administratora)po zawodowce napewno beda mile widziani bo mlodzi szybko sie ucza.
koli 2015-07-21 21:50
zauważ tylko , że większość z tamtych wpisów nadawała się tylko i jedynie do wyrzucenia co świadczy o tym na jakim poziomie były osoby piszące je. Inna sprawa , że pokazuje to również iż GROT nie jest najprzyjemniejszą firmą do pracy skoro posiada tak wielu przeciwników sowjego istnienia. Także chyba nie warto
Serg 2015-12-28 16:45
Dziękuję!
Robert 2016-01-05 18:27
Nie polecam wspólpracy robic z siebie dziada za 550 złotych wstyd!
Nick 2016-03-05 11:47
Za mojej pamięci to już trzeci albo czwarty raz że niszczą wszystkie negatywne komentarze z tej internet strony. Nie posiadał doświadczenia w pracy w Grot,(usunięte przez administratora)
maniek 2016-03-17 14:20
Zgadzam się z hvb tez przerabialem ta firme nic dodac nic ujac
tuli 2016-06-17 09:02
teorie spiskowe... a poza tym widzę że firma szuka kogoś na stanowisko Spawacz Tig, lub Mig/Mag - napisali że zapewniają rozwój umiejętności - co się kryje pod tym sloganem?
jaśmin 2016-07-03 20:59
spawacza przyjacielu juz ni9e szukają, a przynajmniej oferta o której mówisz jest już nieaktualna z tego co wiem - ale bez problemu możesz tez u nich zostać teraz magazynierem albo operatorem prasy krawędziowej cnc
jarek 2016-07-29 19:25
a co jest tam takiego nie tak, ze kazdy odchodzi? sczzerze, mowiac to ja widzialem kilka nowych ogloszeń i nawet na magazyniera kogos poszukują, zatrudniaja na umowę, tylko dizwia mnie wasze komentarze?
Raf 2016-08-15 07:50
Szukają bo mają dużo zleceń. Znajomy tam pracuje już kawał czasu i z tego co mówi to jak był kryzys to go przetrzymali bez zwalniania ludzi i jeszcze podwyżki dawali. A teraz dużo robią do całej Skandynawii - Szwecja, Dania, Norwegia.
I co najciekawsze to pracując u nich podobno możesz też wyjechać na parę miesięcy za granicę na ich kontrakty i zarobić po Szwedzku trzy razy tyle co tutaj.
brrr 2016-08-19 12:25
Heh przerabiałem tą firmę jako technolog- jeśli ktoś jest
masochistą (tzn lubi być poniżany) i jeszcze lubi
pracować prawie że na czarno i za darmo- to jest
firma dla niego- omijać szerokim łukiem większość
ludzi odchodzi po pierwszym tygodniu ja przetrwałem
2 miechy i zobaczyłem kasę za pół miesiąca i jeszcze
musiałem się domagać inaczej bym nic nie dostał,
nikt normalny tam dłużej nie zostanie
brrrrrrr 2016-08-27 10:45
hej, a to nie jesteś tym "inżynierem", który rysunku technicznego nie zna? I przez ciebie chłopaki na produkcji robili kilometrowe wycieczki - hala -biuro - hala - bo rysunki takie robiłeś, że sam ich nie rozumiałeś?
Jeśli to ty (którego mam na myśli) to napisz, że nie przetrwałeś, tylko, że naiwni szefowie dali ci przetrwać zamiast posłuchać się ludzi z produkcji i od razu cię nie wywalić po twoich pierwszych "inżynierskich wyczynach".
Amen
brrr 2016-09-19 10:47
Raczej nie chodzi o mnie - jeśli chodzi o ludzi z produkcji to współpraca była z nimi bardzo dobra
aż byłem czasami zdziwony co Ci ludzie jeszcze robią w tej firmie - najczęściej szefostwo
wisiało im już tyle kasy że nie opłacało im się odchodzić i żyli złudną nadzieją że zobaczą pieniądze
:) 2016-09-29 23:36
Super firma
Marian 2016-10-05 19:56
Jom dostał ,bon do Biedronki na 2 kg kaszy jęczmiennej ,super tylko wykupili ,ale co tam może za miesiąc.
KW 2016-10-09 07:56
Ciekawa praca dla ludzi LUBIĄCYCH pracowac.Atmosfera jaka jest tworza sami pracujący tu ludzie.Na szefa nie ma co narzekac że czasami sie zdenerwuje ja na jego miejscu po tygodniu bym wylądował w tworkach mając do czynienia z takim zagęszczeniem idiotów na m.kw. Za to nie znałem nigdy człowieka ktróry by tak 'czuł' robote i umiał doradzic .Pieniądze nie najgorsze a czasy gdzie pracowało sie 8 godz. skonczyły sie dawno temu...
KW 2016-10-09 07:57
brrr 2016-10-17 12:40
Patrząc na komentarze to jakbym w jakiejś innej firmie pracował- co do nowych adeptów- zobaczycie po 1 dniu kto pisze tu prawdę a już na pewno po 1 wypłacie ;) Pozdro
miko 2016-10-19 12:47
Kierownika zakładu, koordynatora produkcji do ich firmy teraz poszukują z tego co widzę no i zastanawiam się jak wygląda u nich praca, bo jednak nie wiem czy też zarobki są adekwatne do obwiązków czy nie za bardzo, jak macie informacje to będę wdzięczny bardzo.
Ktosiek 2016-12-04 11:46
Myślicie ze jak kiedyś tam kiedys robiem to mnie przyjma? Niby nie wchodzi sie do tej samej rzeki dwa razy ale hmmm stawki w miare dobre z tego co slyszalem... no i caly cas maja robote nawet w zime a tam gdzie teraz robie to szkoda gadac raz zatyram po 20 godzin a potm mam 2 dni bez roboty i mi szef mowi zebym sobie odpocal - ktos probowal wrocic?
Loluś 2017-01-13 09:17
Myślę, że powinieneś myśleć o pracy, resztę zostaw szefom. Powiedz jakie zarobki macie w firmie i czy płaca w terminie? Firma jak każda może mieć swoje mankamenty,.
Lojalny 2017-02-07 19:54
Myślę, że idąc do pracy trzeba pracować a sprawy kierownictwa zostawić w spokoju!!!
zapytanie 2017-02-13 14:10
ile mozna zarobic w kontroli jakosci?
zapytanie 2017-02-13 14:11
ile mozna zarobic w kontroli jakosci?
Vlad 2017-02-14 18:35
Ostrzegam przed tą firmą !!! Omijać szerokim łukiem !!!
Tymek 2017-02-16 17:38
Firma może rodzinna ale solidna, ludzie pracujący super.
Karol 2017-02-25 09:05
Złożyłem cv na etat kierownika zakładu, koordynatora produkcji w firmie ślusarskiej i teraz czekam na rozmowę. Jeśli ktoś ma wiedzę to proszę o info jak przebiega proces rekrutacji? Jak duży jest zakład ślusarski w którym szukają kierownika? Z góry dziekuje
Maja 2017-03-01 09:34
Widzieliście, że firma poszukuje obecnie Kierownika zakładu, koordynatora produkcji do firmy ślusarskiej oraz osoby na stanowisko Rysownik, kreślarz, technolog Autocad lub Inventor? Zamierzacie aplikować?
Maja 2017-03-07 09:00
@Lipa dlaczego tak sądzisz? Pracujesz w firmie GROT Marek Dobrzyński? Chętnie poznamy Twoją opinię.
Kamil 2017-03-15 21:14
żadnych zmian od lat..... było źle, jest źle i będzie .
Natalia 2017-03-18 09:38
Uważam, że GROT Marek Dobrzyński to dobra firma a jeśli komuś nie odpowiada tu praca zawsze może ją zmienić. Jeśli to nie nasza bajka trzeba iść dalej, może będzie lepiej?
Gregor 2017-03-21 18:29
Czy dowiem się coś więcej o nowej ofercie pracy dla operatora lasera CNC? Zależy mi na tej robocie bo słyszałem wiele dobrego ale nie chcę iść w ciemno. Jakie zarobki dają na początek? Jaka atmosfera?
Darek 2017-03-26 11:11
Rysownik, kreślarz, technolog Autocad lub Inventor taką ofertę znalazłem na stronie firmy GROT Marek Dobrzyński. Czy trochę więcej informacji o samej firmie, warunkach pracy, atmosferze w pracy dowiem sie na tym forum?
Maja 2017-04-06 08:42
@murek co sprawia, że masz taką opinię na temat firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w GROT Marek Dobrzyński.
Kola 2017-04-09 20:54
Czy naprawdę jest tak źle czy to nie jest przypadkiem przesada? Wierzyć mi się nie chce żeby było prawdą to co piszecie o firmie.Są osoby które lubią hejt?
Maja 2017-04-11 09:12
@Nick co sprawia, że tak odbierasz firmę jako pracodawcę? Masz na myśli konkretne sytuacje?
Maja 2017-04-14 09:02
@Naiwna dlaczego tak uważasz? Czy masz na myśli jakieś konkretne sytuacje? Jeśli nastąpiło opóźnienie w wypłacie wynagrodzenia skontaktuj się z firmą, by wyjaśnić sytuacje.
Były 2017-04-25 14:57
Co słychać w firmie GROT Marek Dobrzyński, byłem kiedyś pracownikiem i ciągnie mnie do firmy. Czy firma sie powiększa? Jaka macie atmosferę, kiedyś było fajnie.
brrr 2017-04-26 09:48
Jeśli chcecie przetestowac na wlasnej skorze to zatrudniajcie
sie tam- i tak przyjmuja kazdego bo nikt normalny nie bedzie
w tym miejscu pracowal - a no i stojac w kolejce po pieniadze
gdy bedziecie slyszec ze "w tym momencie tylko pół
wypłaty" - wspomnicie moje slowa
Maja 2017-04-26 09:56
@brrr kiedy miała miejsce taka sytuacja? Czy zdarzyło się to jednorazowo, czy też zdarzają się częściej takie niepełne wypłaty?
Zostaw swoją opinię o GROT Marek Dobrzyński - Macierzysz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GROT Marek Dobrzyński