GROT Marek Dobrzyński

Macierzysz

Opinie o GROT Marek Dobrzyński

tom 2013-11-11 13:37:41
Moze ktos napica co to za firma bo ogloszenia ukazuja sie co tydzien na spawacza?
alo 2013-11-28 12:13:52
Typowa rodzinna firma , rotacja tj. w ogłoszeniach . Tak to prawda trzeba mieć zdrowie i nerwy( usunięte przez administratora )Spawaczy ciągle potrzebują i będą potrzebować.
DAR 2015-01-05 15:32:14
Ci co narzekają są sami sobie winni,zawsze można zmienić pracę.Realnie to są problemy z wypłatami ,ale kto ich dzisiaj niema.Mi osobiście wypłacili co do grosza oczywiście troszkę to trwało.Praca jak wszędzie przysłowie mówi .WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIEMA.To jest prawda
gierek 2015-05-20 22:03:22
w takim razie jest to praca dla ciebie. Szef spoko, ale jak każdy potrafi się zdenerwować.(usunięte przez administratora)po zawodowce napewno beda mile widziani bo mlodzi szybko sie ucza.
koli 2015-07-21 21:50:28
zauważ tylko , że większość z tamtych wpisów nadawała się tylko i jedynie do wyrzucenia co świadczy o tym na jakim poziomie były osoby piszące je. Inna sprawa , że pokazuje to również iż GROT nie jest najprzyjemniejszą firmą do pracy skoro posiada tak wielu przeciwników sowjego istnienia. Także chyba nie warto
Serg 2015-12-28 16:45:07
Dziękuję!
Robert 2016-01-05 18:27:45
Nie polecam wspólpracy robic z siebie dziada za 550 złotych wstyd!
jaśmin 2016-07-03 20:59:04
spawacza przyjacielu juz ni9e szukają, a przynajmniej oferta o której mówisz jest już nieaktualna z tego co wiem - ale bez problemu możesz tez u nich zostać teraz magazynierem albo operatorem prasy krawędziowej cnc
jarek 2016-07-29 19:25:42
a co jest tam takiego nie tak, ze kazdy odchodzi? sczzerze, mowiac to ja widzialem kilka nowych ogloszeń i nawet na magazyniera kogos poszukują, zatrudniaja na umowę, tylko dizwia mnie wasze komentarze?
Raf 2016-08-15 07:50:15
Szukają bo mają dużo zleceń. Znajomy tam pracuje już kawał czasu i z tego co mówi to jak był kryzys to go przetrzymali bez zwalniania ludzi i jeszcze podwyżki dawali. A teraz dużo robią do całej Skandynawii - Szwecja, Dania, Norwegia.
I co najciekawsze to pracując u nich podobno możesz też wyjechać na parę miesięcy za granicę na ich kontrakty i zarobić po Szwedzku trzy razy tyle co tutaj.
brrr 2016-08-19 12:25:02
Heh przerabiałem tą firmę jako technolog- jeśli ktoś jest
masochistą (tzn lubi być poniżany) i jeszcze lubi
pracować prawie że na czarno i za darmo- to jest
firma dla niego- omijać szerokim łukiem większość
ludzi odchodzi po pierwszym tygodniu ja przetrwałem
2 miechy i zobaczyłem kasę za pół miesiąca i jeszcze
musiałem się domagać inaczej bym nic nie dostał,
nikt normalny tam dłużej nie zostanie
brrrrrrr 2016-08-27 10:45:21
hej, a to nie jesteś tym "inżynierem", który rysunku technicznego nie zna? I przez ciebie chłopaki na produkcji robili kilometrowe wycieczki - hala -biuro - hala - bo rysunki takie robiłeś, że sam ich nie rozumiałeś?
Jeśli to ty (którego mam na myśli) to napisz, że nie przetrwałeś, tylko, że naiwni szefowie dali ci przetrwać zamiast posłuchać się ludzi z produkcji i od razu cię nie wywalić po twoich pierwszych "inżynierskich wyczynach".
Amen
brrr 2016-09-19 10:47:23
Raczej nie chodzi o mnie - jeśli chodzi o ludzi z produkcji to współpraca była z nimi bardzo dobra
aż byłem czasami zdziwony co Ci ludzie jeszcze robią w tej firmie - najczęściej szefostwo
wisiało im już tyle kasy że nie opłacało im się odchodzić i żyli złudną nadzieją że zobaczą pieniądze
:) 2016-09-29 23:36:10
Super firma
Marian 2016-10-05 19:56:50
Jom dostał ,bon do Biedronki na 2 kg kaszy jęczmiennej ,super tylko wykupili ,ale co tam może za miesiąc.
KW 2016-10-09 07:56:19
Ciekawa praca dla ludzi LUBIĄCYCH pracowac.Atmosfera jaka jest tworza sami pracujący tu ludzie.Na szefa nie ma co narzekac że czasami sie zdenerwuje ja na jego miejscu po tygodniu bym wylądował w tworkach mając do czynienia z takim zagęszczeniem idiotów na m.kw. Za to nie znałem nigdy człowieka ktróry by tak 'czuł' robote i umiał doradzic .Pieniądze nie najgorsze a czasy gdzie pracowało sie 8 godz. skonczyły sie dawno temu...
KW 2016-10-09 07:57:01
brrr 2016-10-17 12:40:47
Patrząc na komentarze to jakbym w jakiejś innej firmie pracował- co do nowych adeptów- zobaczycie po 1 dniu kto pisze tu prawdę a już na pewno po 1 wypłacie ;) Pozdro
miko 2016-10-19 12:47:18
Kierownika zakładu, koordynatora produkcji do ich firmy teraz poszukują z tego co widzę no i zastanawiam się jak wygląda u nich praca, bo jednak nie wiem czy też zarobki są adekwatne do obwiązków czy nie za bardzo, jak macie informacje to będę wdzięczny bardzo.
krzyś 2016-11-27 11:57:21
nikomu nie polecam pracy. albo masz wyje...ne albo przeje...ne.
Zostaw swoją opinię o GROT Marek Dobrzyński - Macierzysz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GROT Marek Dobrzyński