Medical Finance Group S.A.

Katowice

Opinie o Medical Finance Group S.A.

były były 2016-09-06 13:06:56
słaba firma. wszyscy na śmieciówkach, kasa słaba, rozliczany jesteś z czegoś, na co wpływu zbyt dużego nie masz- czyli na naciskanie pracowników przychodni, by namawiali ludzi na leczenie się na raty.
handlowiec 2016-09-06 13:12:57
bałagan informacyjny, ciągle coś zmieniają, ciągle zmieniają pomysł na sprzedaż, która słabo idzie. od niedawna spora rotacja w sprzedaży. mało tego jakiś czas temu z miesiąca na miesiąc zmienili zasady rozliczania i uzależnili podstawowe wynagrodzenie od wyniku sprzedaży w poprzednim kwartale. plany co chwila idą w górę. stają się powoli niemożliwe do wykonania. jak możemy byc rozliczani z czegoś, na co bezpośredniego wpływu nie mamy? czyli na ilość zaciągniętych pożyczek w swoich placówkach?
pracownik 2016-09-07 10:44:02
pracowałem w MFG i nie polecam. Słabo ludzi traktują.
vvv^^^vvv 2016-10-17 14:49:39
hahaha wiedza jak zadbac o dobre warunki pracy? co to dla ciebie oznacza? samochód, który jest Twim narzędziem pracy, bo masz pracę w terenie jako manager regionalny? czy umowa zlecenie w biurze? tam ludzie na smieciówkach pracują latami!!! stosunki? jakie stosunki? takie, ze jest pare pod...laczy? i to jest dobre?
manager 2016-10-19 10:51:16
ciągłe rotacje. Ludzie odchodzą widząc, że nic nie zdziałają, że nie mają wpływu na sprzedaż, z której są rozliczani ... albo ich zwalniają uważając, że mają słabe wyniki. Jeździsz jak ten kretyn po placówkach i nic z tego nie ma. Małe tego codzienne raporciki trzeba wykonać z całego dnia. Więc masz jeździć 8h po mieście a później w domu raporciki... a jak jesteś w delegacji poza swoim miastem, to oczywiście czas w trasie ich nie interesuje. masz być 8h tam w mieście, a to że dojazd to 150 km w jedną stronę to już się nie liczy.
buuu 2016-10-20 14:37:13
nie polecam. wszyscy na śmieciówkach i podobnie traktowani. trzeba uważać na każdego, bo donosicielstwo.
abc 2016-11-22 15:31:15
niestety potwierdzam powyższe oceny. nie dbają o ludzi, ich motywację, nie zależy im na utrzymaniu dobrego pracownika.
Zostaw swoją opinię o Medical Finance Group S.A. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medical Finance Group S.A.