Przedsiębiorstwo Aparatury Spajalniczej ASPA Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Przedsiębiorstwo Aparatury Spajalniczej ASPA Sp. z o.o.

Michał 2016-04-08 14:22:10
panowie to firma bez żadnych perspektyw !!! zarobki mierne, premie znikome. Polska firma która raczej się kończy, W zakładzie pracują sami emeryci. Nikomu nie polecam tej firmy !!! Podwyżki raz na 15 lat !!!
Bolek 2016-04-08 14:27:17
Witam. Miałem okazję dwa razy byc u nich na rozmowie. Za każdym razem miałem prace i nie był to mus. Opowiem moze troszke o warunkach, jakie mi zaproponowali za pierwszym i za drugim razem (drugi raz nie było oferty współpracy z ich strony).
Pierwszy raz po skonczeniu inżyniera i pracując juz ok roku w niemieckiej firmie dostałem propozycje 2 tys brutto i oczywiscie wielkie obietnice na wielka kase z premii. Odpowiedz oczywiscie byla odmowna z mojej strony
Rozmowa była przeprowadzona w 2014r.
Drugą rozmowe odbyłem w 2015r i zaproponowałem min 2500 PLN i premię w wysokości 20% wpisaną w umowe i wzrost do 50% w przypadku osiągnięcia przez firmę okreslonego progu.
Pan kierownik, notabene miły starszy czlek stwierdził, że jest to nierealne i max co moga zaproponowac to 2500 PLN brutto + ewentualna premia(nie licz ze w pierwszych 3 miesiacach ona bedzie).
Reasumujac konstrukorowi z rocznym ok 2000 brutto
z 2 letnim 2500 brutto.
Skladalem bo firma wydaje sie ciekawa, ale nie za takie pieniadze, rachunki jednak trza placic.
Jesli kogos stac na utrzymanie sie za taka pensje i nie bedzie z tego powodu narzekal polecam bo zapewne mozna sie czegos nauczyc.
Firma cyklicznie szuka pracownikow (twierdzi ze sie rozwija)
Ja jednak twierdze ze rozwoj jest u nich jak papier toaletowy (szary, i do du(py)
ksawe 2016-04-22 12:21:45
odradzam
ksawe 2016-04-22 12:32:28
Od samego wejścia do firmy pachniało komuną / PRL. Można nakręcić kolejne odcinki filmów Barei. Wiek pracowników 55-65lat, maszyny lata 60/70. Pogadałem na korytarzu z handlowcem, powiedział że firma kompletnie nic nie robi dla pracownika, żadnych szkoleń, podwyżek, zmian. Zycie z miesiąca na miesiąc. Właściciele czekają jak firma padnie sama żeby pozbyć się tego muzeum techniki, nie inwestują ani grosza w zakład. Stanowczo odradzam to miejsce
sebcio 2016-08-19 14:51:59
brałem udział w rekrutacji na szefa produkcji. Totalna porażka !!! Dyrektor swój chłop, który czeka 3-4 lata na emeryturę, kolejny etap to rozmowa z prezesem. Koleś mniemanie o sobie ma takie jakby kierował min koncernem VW, nie potrafił odpowiedzieć na żadne pytanie konkretnie, obiecuję rozwój , inwestycje ale nie potrafi wyjaśnić jak one moją wyglądać i czego dotyczyć w obszarach produkcyjnych. Jak poszliśmy na wydział produkcyjny to rece mi opadły. MANUFACURA jednym słowem, żałuje że filmiku na tel nie nagrałem, bo to jedno wielkie muzeum techniki. Żadnej organizacji pracy, stanowisk itd. Pracownicy w wieku 60+. Jedna WIELKA PORAŻKA. Należy omijać takie firmki wielkim łukiem
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Aparatury Spajalniczej ASPA Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Aparatury Spajalniczej ASPA Sp. z o.o.