PKF BPO Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Łódź

Opinie o PKF BPO Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

ambitna 2016-05-21 07:45:27
Pracowałam w tej firmie kilka miesięcy (w BPO w Łodzi). Piszą tylko o tytułach bo nic innego nie oferują oprócz 'prestiżu'. Socjalu żadnego. Bardzo skromne wynagrodzenie a duże wymagania. W umowie oczywiście wpisane 8 godzin, a pracuje się po 10 i więcej (nadgodziny za darmo).Skandaliczne traktowanie własnych pracowników i klientów.
ambitna 2016-05-21 07:47:45
Napisz za jakie pieniądze...
ja 2016-11-20 21:38:10
podpisuję się pod tym. Wymaganie wysokie a zarobki marne. Nawet wstyd się przyznawać że mając taką wiedzę pracuje się za tak marne grosze (poniżej/na granicy średniej krajowej). Nadgodzin full. Inwestycji w pracownika żadnego; sam się kształć, tyraj za "poklepanie po ramieniu" (w zależności pewnie od oddziału zwrot kosztów za egzamin na BR). Socjalu brak. Ogólnie lepiej iść do wielkiej czwórki tam też jest full nadgodzin ale przynajmniej zarobki lepsze i hotele w których się nocuje normalne (nie byle najtańsze bo przecież koszty trzeba minimalizować).
anonim 2016-12-03 21:20:01
Nie warto tam rozpoczynać pracę, no chyba że ktoś lubi wolontariat.
Zostaw swoją opinię o PKF BPO Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKF BPO Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.