PIXERS LTD.

Wrocław

Opinie o PIXERS LTD.

xxx_gogo 2016-04-04 09:22
Relaks mają wypunktowany tu: (usunięte przez administratora) planszówki, ping pong, Xbox, naprawdę brzmi spoko i z tego, co słyszałam, to serio tak jest + lokalizacja nad Odrą <3
A co do zarobków to są stabilne, a o dodatkach masz pełne info od początku, więc warto aplikować i się przekonać :)
KK 2016-05-08 19:53
Niestety ta firma proponuje tylko umowy zlecenie. Firma wygląda naprawdę na ciekawą bo dodatki, siedziba, kasa itd ale praca bez umowy to dla mnie wyłącznie dla studenta.
zosiczek 2016-08-08 11:11
Z tego co mi wiadomo to na bank Lux Med i becikowe :)
xyz 2016-09-29 12:05
czyli w pixers nie ma szans na umowe o pracę?
Radzio 2016-10-03 14:36
Z pewnością tak, skoro oferuja pewnego rodzaju stabilność, tylko tak z ciekawości wszedłem na ich ogłoszenie ale powiem ci ze żadnych konkretów odnoście umowy nie napisali jaka i na ile na jaki czas? Może ktoś z was zna konkrety?
xxx 2016-11-29 11:01
Firma ta wyłącznie zatrudnia na zlecenia, a zapierniczasz jak pełoetatowy pracownik. Co gorsza Pan Białek, załozyciel lubi się chwalić w mediach o tym, jaką to wielką karierę zrobił i ile zarabia jego firma. SSzkoda, że podatki płaci w jednym z rajów podatkowych, a na samym ZUS-ie trzepie kupę kasy,bo ludzie, którzych "zatrudnia' cisną tam w nieskończoność na zleceniu, kóre jest stosunkiem pracy.
W samej firmie 3 osoby mają umowę o pracę: Pan Białek, jego wspólnik i jedna z najbliższych zaufanych pracownic.
KASIA 2017-02-07 10:17
Solidność firmy pozostawia wiele do życzenia. Tragedia generalnie. Faktury nie możemy się doprsić od ponad 2 miesięcy, instalacja tragedia, fuszerka niemiłosierna, reklamacji nie możemy sie doprosić.
Jak ktoś chce moge wysłac korespondencję na priv z nimi.
Nie polecam!! Tragedia
Karolina 2017-07-25 19:25
@xxx charakter umowy definiuje szereg kwestii między pracodawcą a pracownikiem, jednak nie ustala "natężenia" pracy pracownika. Na jakim poziomie plasuje się wynagrodzenie?
szokk 2017-08-31 14:29
sztuczny luz na rozmowie ale zero profesjonalizmu. Na dzień dobry walą Ci na "ty", bo to takie nowoczesne, nie potrafią sprawdzić kluczowych kompetencji, pani z HR zadaje infantylne pytania typu "czy w kontakcie z klientem ważniejsze jest budowanie relacji i miła rozmowa czy zapięcie dealu".
Umowa, płace - nie dowiesz się niczego, przynajmniej nie szybko.
Ale za to opowiedziano mi o piłkarzykach, xboxach i planszówkach. Dziękuję, przedszkole już za mną.
No i pan prezes mówiący " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zespół".... o "dowożeniu rezultatów" nie wspomnę.
Karolina 2017-08-31 16:11
@szokk, są teraz różne strategie zatrudniania pracowników, każdego z nich też interesuje co innego. Często jest też tak, że na początku jakaś praca wydaje nam się straszna,a z perspektywy czasu wygląda inaczej. Czy ktoś kto przepracował już jakiś czas w PIXERS LTD. może się do tego odnieść?
Mati 2017-09-22 10:19
Z tego co wiem, to było tak kiedyś, teraz jest inaczej. Są bardzo elastyczni, a podczas rozmowy rekrutacyjnej widać bardzo, że zależy im na człowieku i chcą wyjść na przeciw. Może warto jeszcze zweryfikować te umowy? Ktoś, coś?
Zostaw swoją opinię o PIXERS LTD. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIXERS LTD.